, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

بطری خالی نوشابه

قیچی

گام اول: از لبه بطری ۷ سانتی متر پایین تر علامت گذاری کنید و با قیچی قسمت بالایی را برش زده و آن را از قسمت پایین جدا کنید.

1-1

1

2

گام دوم: توجه داشته باشید در این مرحله هر چه قدر میزان اندازه گیری شما دقیق تر باشد، در انتها کاردستی زیبا تری خواهید داشت. روی تنه بطری، ۸ سانت پایین آمده علامت گذاری کنید، سپس دور تا دور آن را از لبه تا جایی که از بلندی بطری علامت گذاری کردید، با فاصله یک سانتی ابتدا علامت گذاری کنید و پس از آن با قیچی، مرتب برش بزنید تا نوار های بلندی را به دست آورید.

3
4

5

گام سوم: ابتدا با انگشت نوار ها را به سمت خارج خم کنید، سپس بطری را وارونه روی میز یا سطح صافی قرار دهید طوری که نوار های برش خورده به طرف بیرون باشند و با دست محکم آن ها را فشار دهید تا کاملا نوار ها  به بیرون خم شده و شکل بگیرد.

6

7

8

گام چهارم: از یک سمت بطری کار بافت لبه گلدان را شروع کنید. یکی از نوار ها را برای شروع بافت انتخاب کنید و آن را به سمت داخل بطری پشت دو نوار بغلی فرو کنید و در جای خود محکم کنید.9

 گام پنجم: نوار دوم را از روی نوار بغلی رد کنید و زیر دو نوار بعدی فرو کنید به این ترتیب یک نوار رو قرار می گیرد و دو نوار زیر، به همین ترتیب بافت را ادامه دهید تا تمامی نوارها بافته شود و لبه گلدان درست شود. گلدان شما آماده است.

10

11

1213

14

15

1-1-1

برچسب ها:
4 دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. من درستش کردم خیلی قشنگ شد

  2. راشا 7 سال قبل

    very good ولی من نفهمیدم چطوری باید دورشو تا زد

  3. بهاره 7 سال قبل

    عالی

  4. zahra 7 سال قبل

    املا شيك و زيبا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید