, ,
,

بازی و تماشا نقاط دیدنی (4)

همه ما دوست داریم به مسافرت‌هایی برویم که همه چیز برایمان حتی رنگ و بویی جدید و تازه دارد. تجربه‌های خوب و جدیدی که آدم ها در مسافرت‌ها بدست می‌آورند همیشه تبدیل به خاطره‌هایی از یاد نرفتنی می‌شوند. در ادامه شما را با وب‌ سایت بسیار عالی برای سفر‌هایی به دورترین نقاط روی زمین آشنا می‌کنیم.

وب‌سایت geoguessr.com به شکل یک بازی ساخته شده و در خلال آن شما را با نقاط جدید در مکان‌های مختلف روی سیاره آبی آشنا می‌کند. اطلاعاتی که به صورت تصویری یا متنی نشان داده می‌شود از سرویس استریت ویو گوگل مخابره می‌شوند. اگر بخواهید با شکل بازی این وب‌سایت جلو بروید باید یکی از گزینه‌های Single Player برای بازی در حالت تک نفره و Challenge Mode به معنی حالت چالشی را انتخاب کنید.

پس از این که برای مثال حالت تک نفره را انتخاب کردید، شما مکان زیبایی از روی کره خاکی خواهید دید که بنابر اطلاعات و نشانه‌هایی که در آن وجود دارد می‌توانید محل قرارگیری آن مکان بر روی نقشه را حدس بزنید. این مکان می‌تواند یک بیابان باشد یا یک مکان مشخص و معروف که حدس زدن آن راحت است. لازم نیست که حتما مکان دقیق را بدانید و تنها حدس بزنید حداقل این مکان می‌تواند در کدام از یک پنج قاره قرار گرفته باشد. سیستم به شما امتیاز مناسب را خواهد داد.

در حالت چالشی هم باید با حساب کاربری گوگل یا فیسبوک خود وارد شوید یا ایمیل خود را وارد کنید تا وارد حالت مرحله‌ای و چالشی این وبسایت شوید.

در کل استفاده از این وب‌سایت هم فال است و هم تماشا. با کمک geoguessr.com هم مکان‌های جدیدی رو نقشه را خواهید دید و هم یک بازی جذاب را انجام داده‌اید.

بازی و تماشا نقاط دیدنی (1)

بازی و تماشا نقاط دیدنی (3)

بازی و تماشا نقاط دیدنی (2)

برای مشاهده سایت اینجا را کلیک کنید. 

zoomit.ir

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید