به نام خالق سخن که هر چه هست از اوست

سلام و هزاران درود بر تمامی نوجوان های ایران، والدین ایشان و تمامی دست اندرکاران فرهنگی؛ سردبیر سایت هستم.

خوشحالم که خدمتگزار نوجوان های عزیز کشورم هستم. از عمق جان دوستدار شما هستم که یک دنیا انرژی، نشاط، انگیزه و محبت هستید.

نگاه به چهره های شما خستگی را از تن ما درمی آورد. هر روز با علاقه سایت را بررسی می کنم ببینم نظرتان درباره مطالبی که با حساسیت خاصی برای شما انتخاب می کنیم چیست. مؤسس و همکاران سایت آرزوی رشد، تعالی و خوشحالی شما را دارند. پذیرنده ایده های جالب و جذاب شما، انتقاداتتان و گهگاهی هم ابراز خوشحالیتان هستیم.

آرزوی من و همکارانم سربلندی جوان ها و نوجوانان وطنم است. به امید روزی که دست های پرتوان شما ما را از هر ابراز نیازی بی نیاز کند.

دوستان عزیزم در ادامه توجه شما را به معرفی اجمالی نشریه اینترنتی نوجوان ها جلب می کنم:

بسیار بسیار مفتخریم با این سایت که در قالب یک نشریه اینترنتی است در خدمت شما هستیم. نشریه ای که با ایده و حمایت های یک خانم دلسوز و مهربان برای شما نوجوانان و دانش آموزان راه اندازی شده و با گروهی از جوانان با تجربه و موفق در عرصه های مختلف به صورت کاملا خصوصی اداره می شود.

هدف کلیه دست اندرکاران و هیئت تحریریه این نشریه اینترنتی ارائه اخبار و مطالب مهم، علمی، آموزنده، سرگرمکننده و برآورده کردن کلیه نیازهای علمی و اطلاعاتی شما نوجوانان و حتی خانواده های ایشان می باشد؛ والدین می توانند سری به بخش سخنی با والدین بزنند.

همانگونه که خود میدانید اینترنت بزرگترین و عظیمترین پایگاه اطلاعاتی دنیا به شمار میرود که پیدا کردن یک مطلب یا موضوع خاص را همیشه نمی توان از یک سایت تامین کرده و مجبور به صرف ساعت ها برای جمع آوری مطلب مورد نظر هستیم. این مسئله در مورد مطالب مورد نیاز و مرتبط با رده سنی 11 تا 18 سال که نوجوان نامیده میشود بسیار مشهود است. گستردگی بیش از حد در تمامی موضوعات و کمبود اطلاعات سالم و بدردبخور در هر موضوع باعث سردرگمی نوجوان ها در پیدا کردن مطلب و موضوع مورد نظرشان شده است. این نشریه با بروز رسانی مطالب دستچین شده و عموماً دست اول سعی در برطرف کردن این مشکل نوجوانان دارد. ضمن این که این سایت با ایجاد بخش های مفرح و ویژه ای سعی می کند تا نوجوانان در لحظاتی که زمان خود را در این سایت سپری می کنند سرگرم نیز باشند مانند مسابقه که جایزه دارد. بخش بازی و سرگرمی که جای خود دارد.

اما چرا نشریه؟! سایت ما همچون یک نشریه اداره می شود. مدیر مسئول، سردبیر و اعضائ هیئت تحریریه دارد. ستون های مخصوص بخود دارد و در تنوع مطالب محدودیتی ندارد. از اخبار و مطالب علمی و فرهنگی گرفته تا معرفی بازی و سرگرمی و مسابقات جایزه دار و بحث و گفتگوی هفته. در صورتی که شما به هر نحوی در حیطه نوجوانان دست بقلم هستید و فهرست و ستون مطالب این نشریه را می پسندید، از شما دعوت می کنیم تا نمونه کاری خود را در قالب فایل Word و به همراه عکس برای سردبیر ارسال نمایید تا پس از تایید و فعالیت مستمر به عضویت هیئت تحریریه اصلی درآیید.

این نشریه اینترنتی امکاناتی نیز دارد که شما می توانید بصورت رایگان از تمامی آنها استفاده کنید؛ مانند دانلود نمونه سوالات امتحانی یا دانلود بازی ها یا آموزش در مدرسه عکاسی.

علاوه بر این ها می توانید با عضویت در سایت که آن هم آسان و رایگان است از امکانات بیشتری استفاده کنید؛ مانند:

v امکان شرکت در تمامی مسابقات از جمله مسابقه با جایز نقدی

v امکان ارسال عکس جهت بارگذاری در قسمت عکس روز در صفحه اول

v امکان شرکت در مسابقات سراسری دانش آموزی مانند عکاسی، خوشنویسی، مقاله نویسی و …

v امکان همکاری در ارسال مطالب جهت قرار دادن بر روی سایت مانند ارسال جمله برای بخش “2 کلام حرف حساب”

v امکان استفاده از بخش پرسش و پاسخ مشاور روانشناس

ضمناً مدیر مسئول و سردبیر این نشریه رسماً از تمامی دانش آموزانی که علاقمند به عضویت در هیئت تحریریه دانش آموزی هستند دعوت به عمل آورده و کافیست که علاقمندان بعد از عضویت در سایت به سردبیرinfo@nojavanha.com پیام بفرستند. شرط عضویت در هیئت تحریریه فقط علاقه به نوشتن و در یک کلام قلم بدست بودن است. به هیچ وجه نگران نباشید، سردبیر این نشریه در تمامی مراحل شما را یاری خواهد کرد.

در پایان از همه دانش آموزان که آینده سازان کشور عزیزمان ایران هستند، والدین ایشان و تمامی همکاران فرهنگی که به هر شکلی با نوجوانان در ارتباطند دعوت می شود تا با عضویت در این سایت و استفاده از مزایای ویژه اعضاء، ما را در پیشبرد و گسترش این نشریه یاری برسانند.

بادآوری مهم: استفاده از مطالب اختصاصی این نشریه اینترنتی در سایر وبلاگ ها و وب سایت ها به شرط ذکر این سایت به عنوان منبع، بلامانع می باشد.