, ,
,

festival.nojavanhaمهدی علی اکبر زاده در جمع دانش آموزان برگزیده هنری سراسر کشور در بخش‌های هنرهای آوایی، نمایشی و هنرهای تجسمی با اشاره به جنایات رژیم جعلی اسرائیل در غزه اظهار کرد: شایسته است دانش آموزان هنرمند مظلومیت مردم فلسطین و غزه را بار دیگر رساتر فریاد زنند.

وی اظهار کرد: امسال دبیرخانه جشنواره به کلیه آثار منتخب با تاییدیه داوران گواهی بین المللی خواهد داد و برای حمایت از آثارشان شبکه اجتماعی دانش آموز با عنوان (شاد) را راه اندازی می‌کند.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این مراسم که در مجموعه ورزشی توانیر شهر نیشابور برگزار شد با اشاره به جایگاه تاریخی  فرهنگی خراسان گفت: خراسان ذخیره معنوی و فرهنگی ایران زمین است و این دیار از آن رو پایتخت معنوی نام گرفته که امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) بدان معنویت بخشیده است.

براتعلی منصوریان افزود: یک میلیون و ۱۲۰ هزار دانش آموز در ۱۲ هزار مدرسه و ۵۳ هزار کلاس درس تحصیل می‌کنند.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: حراست از فرهنگ دینی و ملی کشور بر عهده شما دانش آموزان هنرمندی است که دست در خلقت آثار دارند.

منصوریان خاطرنشان کرد: خلقت آثار فرهنگی چنانچه در راستای ایجاد یک پیام متعهد باشد ارزشمند است.

گفتنی است: سی و دومین جشنواره هنری دانش آموزان برگزیده کشور از ۲۱ الی ۳۱ مرداد ماه با شرکت بیش از ۸۰۰ نفر در اردوگاه شهید رجایی نیشابور آغاز شده است.

خبرگزاری تسنیم

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید