شخصیت شناسی؛ تلفن همراه را چطور نگه می دارید و با آن کار می کنید؟

تلفن همراه.سایت نوجوان ها (1)

آمار نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۲۰ حدود ۳ میلیارد کاربر تلفن همراه وجود خواهد داشت. این موضوع نه تنها از منظر پیشرفت تکنولوژی، بلکه از جنبه روانشناسی هم جالب است. در واقع طریقه دست گرفتن و کار کردن با گوشی چیز‌های زیادی را درباره شما فاش می‌کند که شاید انتظارش را نداشته باشید. به تصویر زیر نگاه کنید. شما چطور گوشی را نگه می‌دارید و با آن کار می‌کنید؟

۱. آن را با یک دست نگه می‌دارید و کار می‌کنید

اگر فردی هستید که با یک دست اخبار را چک می‌کنید، به گوشی ضربه می‌زنید و تایپ می‌کنید، اعتماد به نفس زیادی دارید. شما آماده ریسک کردن عاقلانه هستید که به شما کمک می‌کند به نتایج مطلوبی دست یابید. اما در روابط کاملا برعکس هستید. شما ترجیح می‌دهید قبل از اینکه تصمیم به شروع رابطه بگیرید، زمان کافی بگذارید تا بفهمید آیا این فرد همانی است که در زندگی نیاز دارید یا نه. به همین دلیل، ممکن است دیگران شما را فردی منزوی و محافظه کار بدانند.

۲. با یک دست گوشی را نگه می‌دارید و با شست دست دیگر با آن کار می‌کنید

این روش نگه داشتن گوشی، نشان دهنده عقل شماست. شما شهودی، باهوش، عاقل، خردمندو محتاط هستید. شما قبل از اینکه اولین قدم را بردارید، همه چیز را می‌سنجید. شما دوست دارید هرچیزی که در زندگیتان اتفاق می‌افتد را استدلال کنید به همین دلیل گول زدن شما بسیار سخت است. اما در زمینه عشق به سختی می‌توان شما را عاقل نامید. شما تصمیمات سریع و بدون فکر می‌گیرید که ممکن است گاهی به رابطه‌‌تان صدمه بزند. علاوه بر این، در زمینه عشق بسیار قضاوت می‌کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نشانه هایی که به ما می گویند کمبود ویتامین داریم!

۳. با هر دو دست گوشی را نگه می‌دارید و با آن کار می‌کنید

استفاده از هر دو دست برای کنترل گوشی، عشق شما به سرعت را نشان می‌دهد. شما سریع، کارآمد و آماده تصمیم گیری هستید. شما به آسانی می‌توانید با محیط‌های متغیر کنار بیایید و در شرایط جدید موثر عمل کنید. وقتی صحبت از عشق می‌شود، کارآمدیتان زیاد به کار نمی‌آید و معمولا نمی‌توانید به کسی که دوست دارید نزدیک شوید.

۴. از یک دست برای نگه داشتن گوشی و از انگشت اشاره دست دیگر برای کار با آن استفاده می‌کنید

این روش نشان دهنده خلاقیت شماست. شما ایده‌های بزرگی دارید که سعی می‌کنید در زندگی به کار گیرید و آن را خوب انجام دهید. شما دوست دارید تنها باشید تا افکارتان را جمع و جور کرده و شاهکار دیگری خلق کنید که دنیا را شگفت زده کنید. چه یک پروژه جدید باشد، چه یک نقاشی یا کتاب، آثار شما معمولا دستاورد‌های بزرگی هستند. در روابط عاشقانه خلاقیت شما به خجالت تبدیل می‌شود که اغلب مانع ایجاد ارتباطات جدید می‌شود. با این حال، وقتی کسی سعی می‌کند شما را بهتر بشناسد، شخصیت شما شگفت زده اش می‌کند.

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *