, ,
,

%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8cطبق مطالعات جدید شما می توانید ویژگی های شخصیتی افراد را با مقایسه طول انگشتان دست، بشناسید.

در علم روز دنیا محققان و روانشناسان بین ویژگی های جسمی  مانند اثر انگشت، چین و چروک صورت، شکل انگشتان دست و شخصیت افراد ارتباط های زیادی پیدا کردند.

محققان با مطالعه بر روی افراد مختلف  از روی شکل انگشت و شخصیت افراد ارتباط پیدا کرده اند، اگر شکل انگشتان شما به یکی از سه صورت زیر است شخصیت شما این گونه است.

نوع A

اگر شکل انگشت شما مانند تصویر A است، شما فردی احساسی، کمی مرموز و مغرور هستید و از  ریاکاری و دروغ نفرت دارید.

شما این توانایی را دارید که کارهای سخت تر از توانایی خود را انجام دهید و از کمک کردن به دیگران لذت می برید و وقتی تصمیم می گیرید کاری را انجام دهید تا این کار را به سرانجام نرسانید تسلیم نمی شوید.

شما اغلب در ملاقات با افراد جدید سرد برخورد می کنید اما بین نزدیکان و دوستان خود فردی دوست داشتنی هستید.

نوع B

اگر شکل انگشت شما مانند تصویر B است، شما فردی وفادار، حساس و دارای استقلال بوده و اهل ریسک و خلاقیت هستید و در همه حال حتی سختی ها طوری وانمود می کنید که همه چیز خوب است.

شما قلبی نرم  و مهربان و حساس دارید و با افرادی که شما را دوست داشته باشد و قدرتان را بداند معاشرت می کنید.

نوع C

اگر شکل انگشت شما مانند تصویر C است، شما فردی کنجکاو و بزرگ منش هستید و همیشه می دانید که از زندگی چه می خواهید و چه کارهایی را نباید انجام دهید.

شما در زمره افرادی هستید که به راحتی و به کوچک ترین بهانه کنترل خود را از دست داده و به اصطلاح از کوره در می روید اما هیچ گاه از دیگران کینه به دل نمی گیرید.

احترام به دیگران سر لوحه کار و اعتقادات شما است و همیشه به دلیل شخصیت بزرگوارانه تان برای عذرخواهی پیش قدم می شوید.

اغلب شما احساسات خود را نشان نمی دهید و دوست ندارید تظاهر کنید و از افراد متظاهر خوشتان نمی آید، هم چنین قلبی مهربان دارید و بین مردم مورد اعتماد هستید و دیگران بر شما تکیه می کنند.

باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید