شلوار رنگین کمانی

شلوار رنگین کمانی

شلوارهای ساده را به شلوار رنگین کمان تبدیل کنید

حتما شما هم شلوارهایی دارید که از آن ها خسته شده اید به جای دور انداختن آن ها می توانید با این شیوه برای خودتان شلوار رنگین کمان بسازید

وسایل لازم 

شلوار رنگی ساده

اسپری رنگ

بست های پلاستیکی لوله گاز

شیوه ساخت 

اگر از شلوارهای ساده خود خسته شدید به راحتی می توانید رنگ آن را به رنگ دلخواه یا رنگین کمانی از رنگ های شاد تبدیل کنید. کافیست آموزش این بخش را مرحله به مرحله دنبال کنید. برای شروع شلوار را از طول روی هم تا بزیند. تا ها را به شکل چین های ریز و کنار هم چند مرتبه تکرار کنید. توجه داشته باشید هرچه چین ها منظم تر و به هم نزدیک تر باشد پایان کار بهتر خواهد بود. سپس قسمت های مختلف را با چند بست پلاستیکی محکم به هم ببندید. بست لوله کمک می کند که تا های پارچه کاملا محکم کنار هم قرار گیرد و مانع از رسیدن رنگ به بقیه قسمت های شلوار خواهد شد. پس در محکم کردن بست ها نهایت دقت را داشته باشید.

lsd[vh

اینجا محل تبلیغات کسب و کار شماست. برای تبلیغ در سایت نوجوان ها با ما از طریق واتس آپ ارتباط بزقرار کنید.

بهتر است کار رنگ آمیزی با اسپری را در فضای باز انجام دهید. سپس چند عدد روزنامه زیرشلوار پهن کنید و شلوار را از بلندی روی زمین قرار دهید و شروع به پاشیدن رنگ روی شلوار کنید هر قسمت شلوار را با یک رنگ اسپری رنگ آمیزی کنید و آن را در جایی ثابت قرار دهید تا کاملا خشک شود. سپس می توانید بست های پلاستیکی را بچینید و شلوار را با آب بشویید و اتو بزنید. از زیبایی و خلاقیت خود در ساخت یک شلوار رنگین کمانی لذت ببرید.

شلوار رنگین کمانی

شلوار رنگین کمانی (3)

نحوه تا کردن

نتیجه نهایی شلوار

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
گاهی لازم است قهوه را روی میز بریزید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *