شیوه های جدید تقلب!

t شیوه های جدید تقلب!

اکثر ما کم و بیش خاطره‌ای از تقلب کردن در دوران مدرسه داریم که بعضا به آن‌ها هم افتخار می‌کنیم. روش‌ها اما تفاوت کرده است.

به گزارش دیلی میل، چندی پیش دو برگه آزمون SAT در فضای مجازی منتشر شد که در حقیقت هشداری برای معلمان و والدین نسبت به روش‌های جدید تقلب محسوب می‌شود.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

به همین منظور، در پایگاه اینترنتی کورآ از کاربران خواسته شد تا روش‌های جدید تقلب که از آن اطلاع دارند را به کاربران دیگر معرفی کنند که در آخر روش‌های جالبی معرفی شد. لی های، معلم دبیرستان، می‌گوید که دانش‌آموزان امروزی از حیث تقلب نوآوری دارند. در ادامه به این روش‌ها می‌پردازیم. 

شیوه های جدید تقلب (4)

این نوشته‌ها اصلا مشخص نیستند، مگر این که تا سرحد ممکن به آن نزدیک شوید. یک دانش‌آموز که می‌خواست نمره بالاتری در آزمون بگیرد، تقلب خود را با مداد پشت ماشین حساب نوشت. این روش البته چندان هم جدید نیست!

شیوه های جدید تقلب (5)

خودکارهای فرابنفش از جمله روش‌های جدید برای نوشتن یک پیام است. مشکل این خودکارها نیاز آن‌ها به نور است که خود می‌تواند دردسرساز باشد.

شیوه های جدید تقلب (6)

این خودکارها به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توان کاغذ تقلب را داخل جا ساز کرد

شیوه های جدید تقلب (7)

برخی ماشین‌حساب‌ها حافظه دارند و دانش‌آموزان استفاده‌های نامناسبی از آن‌‎ها می‌‎کنند

شیوه های جدید تقلب (8)

دانش آموزی که فرمول‌های امتحان جبر را روی ناخنش نوشته است

شیوه های جدید تقلب (1)

خلاقیت این دانش آموز را باید تحسین کرد! او جواب‌ها را پشت برچسب بطری آب معدنی نوشته است 

در این مورد، دانش آموز تلاش کرده تا تقلب خود را مانند یک علامت تجاری و نوشته‌های معمول طراحی و سپس روی بطری آب معدنی بچسباند! 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
صفحه کلید هوشمندی که احساسات شما را تشخیص می دهد!

شیوه های جدید تقلب (2)ساعت‌های هوشمند یکی از جدیدترین روش‌های تقلب است – چند هفته پیش به 3000 دانشجوی دانشگاه رانگسیت تایلند گفته شد که باید مجدد امتحان بدهند؛ مشکل اینجا بود که همه آن‌ها ساعت هوشمند داشتند

شیوه های جدید تقلب (3)

ماموریت غیرممکن؛ این عینک قابلیت عکس برداری دارد که به کمک آن می‌توان از برگه آزمون عکس گرفت و سپس آن را به شخص ثالث ارسال می‌کند. چند دقیقه بعد جواب‌ها بر روی ساعت هوشمند دریافت می‌شود؛ هزینه این کار البته بالا است، چرا که گروهی دیگر باید سوالات را پاسخ دهند.

فرادید

t شیوه های جدید تقلب!
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *