, ,
,

پرسش

سلام. من یه دو سالیه از یه معلمم خیلی خوشم میاد جوری بگم که عاشقشم اون معلمم معلم کار و فناوری هستش و فقط روزای دوشنبه میاد سر کلاسمون و هر موقع که میاد یه حرکاتی انجام میده که کاملا مشخصه عشقمون یه طرفه نیست و حتی بعضی مواقع هم پیش بچه ها سوتی میده و من چون میدونم اون معلمه و نباید بین شاگرداش تبعیضی قائل بشه هیچ عکس العملی نشون نمیدم که اونم یه حرکاتی انجام بده چون پیش اومده و بچه ها خیلی ازش متنفر شدن ولی من واقعا عاشق این خانم هستم.

جوری بگم که دوبار رفتم خونشون ولی من به فکر اینم که من یک سال دیگه از مدرسه میرم و چگونه دوری شو تحمل کنم؟ مطمئنم من نابود میشم تو رو خدا به من یه راهکار بدین چیکار کنم تو رو خدا من عاشق این معلمم و مطمئنم اونم خیلی منو دوست داره.

پاسخ خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت

دوست خوبم
اینکه معلمت را آن قدر دوست داری که می توانی در عین حال رفتارت را در کلاس کنترل کنی و مزاحمتی برای کار و حرفه و جایگاه ایشان پیش نیاوری باید تو را تحسین کرد. در کنار این دانایی باید به خودت یادآور شوی که بهتر است با رعایت اعتدال و میانه روی و تکیه بر منطق تلاش کنی تا از علاقمندی امروز بهره و لذت ببری و در کنار معلمت احساس خوب و نتیجه خوبی را تجربه کنی.

اگر اعتدال و میانه روی را پیشه خودت کنی در این صورت هیچ جای نگرانی برای سال بعد و سال های بعد نخواهی داشت چون هم خودت بزرگتر می شوی و راه های کنترل هیجان را یاد می گیری و هم اینکه معلمت به تو اعتماد بیشتری می کند و امکان ارتباط متعادل و منطقی در آینده هم وجود خواهد داشت.

موفق باشی

راه های طرح پرسش از مشاور سایت

۱ارسال پرسش از طریق دیدگاه (کادر پایین صفحه)

۲ارسال پرسش به آدرس ایمیل [email protected]

۳ارسال پرسش به شماره تلگرام ۰۹۳۰۳۴۴۴۸۲۴

یک دیدگاه تاکنون ثبت شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید