طراحی “هولاهوپ” هوشمند مجهز به بلوتوث!

هولاهوپ هوشمند (1)یک تیم استارتاپی فعال در عرصه فناوری‌های ورزشی به نام “وی‌هوپ”(VHoop) یک “هولاهوپ” هوشمند مجهز به بلوتوث طراحی کرده است.

هولاهوپ یکی از وسایل ورزشی مورد توجه افراد است که  استارتاپ‌های فعال در دره “سیلیکون” به برخی از جنبه‌های آن کمتر توجه کرده‌اند.

حال متخصصان شرکت “وی‌هوپ” سعی کرده‌اند با تجهیز این وسیله به فناوری‌های روز، استفاده از آن را راحت‌تر کنند.

با وجود آن که هولاهوپ بیش تر به یک وسیله بازی مشهور است تا یک وسیله لازم برای تمرین، اما امروزه یکی از بخش‌های تقریبا ثابت در باشگاه‌های ورزشی محسوب می‌شود و بسیاری از ورزشکاران تلاش می‌کنند تا بتوانند رکوردشان را در مدت زمان استفاده مداوم از این وسیله و تعداد دورهای آن، بهبود ببخشند.هولاهوپ هوشمند (2)در دنیای ایده‌آل استفاده از این وسیله نیاز به یک فضای باز همانند پارک دارد اما در دنیای ماشینی امروز دسترسی به چنین فضایی برای همه راحت نیست.

به گفته مسئولان شرکت “وی‌هوپ” محصول آن ها امکان استفاده از هولاهوپ را در فضای محدود فراهم می‌کند و بعلاوه هوشمند نیز هست و با استفاده از فناوری بلوتوث و از طریق اپلیکیشن به گوشی هوشمند متصل می‌شود.

این هولاهوپ هوشمند می‌تواند از هم باز شده و به راحتی داخل کشوی اتاق خواب قرار داده شود.

مطالب مرتبط:

8 چیزی که افراد موفق در خانه هایشان دارند

اپلیکیشن این حلقه می‌تواند برای ساعت مشخصی تنظیم شود تا به کاربر یادآوری کند که زمان کار با هولاهوپ است و هم چنین میزان کالری سوزانده شده، مدت زمان تمرین و تعداد گردش‌های حلقه را به کاربر اعلام می‌کند.

افرادی که تمایل به افزایش چالش دارند می‌توانند وزن سنگین تر را خریداری کنند که از پلی‌پروپیلن ضد آب و با سیلیکون گریپایین ساخته شده است.

این حلقه دارای شتاب‌سنج و سرعت‌سنج نیز هست و با 90 دقیقه شارژ می‌تواند 15 روز کار کند.

این وسیله ورزشی در پایگاه اینترنتی Kickstarter به فروش گذاشته شده است.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *