,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

مسئول پوشاندن لباس به فیل ها

شغل های عجیب دنیا (1)

در برخی کشورها که فیل ها محترم و یا مقدس شمرده می شوند افرادی هستند که شغلشان لباس پوشاندن به فیل ها در مناسبت ها و جشن های مختلف است.

گوش پاک کن

شغل های عجیب دنیا (2)

در هند افرادی هستند که شغلشان پاک کردن گوش است. این افراد آموزش خاصی برای این کار نمی بینند و این حرفه معمولا از والدین به فرزندان می رسد. یک گوش پاک کن معمولا روزی ۲۰ گوش پاک می کند که پول قابل توجهی عاید گوش پاک کن نمی کند ولی به هر حال این نیز برای خودش یک شغل است.

هول دهنده مسافران مترو

SUBWAY PUSHERS SHINJUKU STATION

مردم ژاپن آن قدر برای رفت و آمد به مترو متکی هستند و ایستگاه های قطار و مترو در این کشور به حدی شلوغ است که ایستگاه های مترو دارای افرادی هستند که شغلشان هول دادن مسافران است تا بتوانند در قطار جا شوند و در بسته شود.

تست کننده غذای حیوانات خانگی

شغل های عجیب دنیا (4)

این افراد غذای حیوانات خانگی را تست می کنند تا هم مطمئن شوند که غذای این حیوانات خوشمزه است و هم این که خود درآمدی داشته باشند. البته نیازی نیست غذا را بعد از چشیدن بخورند و می توانند آن را دور بریزند.

 دوچرخه گیر

شغل های عجیب دنیا (5)

دوچرخه گیری هم مانند ماهیگیری یک شغل است. در آمستردام در هلند که یکی از بیش ترین تعداد دوچرخه سواران در دنیا را دارد، تعداد زیادی دوچرخه سر از یکی از ۱۶۵ کانال آبی این شهر درمی اورند. برای این که این دوچرخه ها مسیر آب را مسدود نکنند افرادی هستند که شغلشان پیدا کردن و بیرون کشیدن این دوچرخه هاست. تعداد دوچرخه هایی که هر سال از این کانال ها بیرون کشیده می شود بین ۱۲ هزار تا ۱۵ هزار تخمین زده می شود.

 

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟