عکاسی از حیوانی نادر و ترکیبی | عکاسی از حیوانات

عکاسی از حیوانی که ترکیبی از اسب و گورخر است، بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود، زیرا رفتاری متفاوت از حیوانات دیگر نشان می‌دهد. شما اسب را همه جا دیده‌اید. گورخر آفریقایی را که بدنی راه راه دارد، نیز شاید در باغ وحش و یا از تلویزیون دیده باشید اما این حیوان هیچ کدام نیست و هر دو را نیز شامل می‌شود، زیرا از جفت‌گیری این دو حیوان به وجود آمده است.

کارینا میوالدعکاسی است که بیش از ۶ سال از اسب‌ها عکاسی کرده است، اما رفتار این حیوان که زروس نامیده می‌شود برایش متفاوت و عجیب بود. او برای جلب توجه زروس و عکاسی از این حیوان رفتارهای مختلفی را آزمایش کرد، زیرا اسب حیوانی آرام و تندرو ولی زروس حیوانی پرخاشگر و آماده مبارزه است، زیرا غریزه وحشی در این حیوانات وجود دارد. به همین خاطر عکاسی از این حیوان چندان آسان نبود.

در آفریقا از این حیوان برای حمل بار در مسیرهای طولانی و سخت استفاده می‌شود. این حیوان کم خوراک اما قوی است و در مقابل بیماری‌ها هم مقاومت بالایی دارد. زروس توانایی و ویژگی‌های خوب اسب و گورخر را با هم دارد.

بد نیست بدانیم که گورخرهای آفریقایی راه راه هستند ولی گورخرهای ایرانی این خط‌های سفید و سیاه را ندارند. علاوه بر این، در کشور ما چنین حیوان ترکیبی که از جفت‌گیری اسب و الاغ به دست می آید، قاطر نام دارد و برای عبور و حمل بار از مسیرهای صعب‌العبور و جاده‌های کوهستانی بهترین گزینه است.

در ادامه می‌توانید عکس‌های زروس را که کارینا میوالد ثبت کرده است، را ببینید. این حیوان یک و نیم سال بیشتر سن ندارد.

عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات
عکاسی از حیوانات

اختصاصی نشریه‌ی اینترنتی نوجوان‌ها – جمال رادفر

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
عکاسی در دمای منفی 34 درجه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *