عکاسی از رویای پرواز

عکاسی از رویای پرواز

جان فون عکاسی آلمانی ساکن لندن است . او کارهای زیادی انجام داده است و آثارش در کتابهای و مجلات مختلفی تاکنون منتشر شده وهمچنین جوایزی نیز به او تعلق گرفته است اما پروژه عکاسی از رویای پرواز که با کودکان و نوجوانان کار کرده است بیشترجلب توجه کرده است .

این عکاس از 13 سالگی شروع به عکاسی کرده است . اما اکنون عکس هایی می گیرد که به قول خودش در چهارچوب سبک های هنری نمی گنجد . او بیشت رخودش را یک (عکاس مولف )می داند .

پروژه رویای پرواز او وقتی شکل گرفت که یک انتشارات از اوخواست تعدادی عکس برای آن ها بگیرد . جان فون به همراه دوستش به دنبال پیدا کردن موضوع بود تا این که کودکی را به همراه سگی دید و سعی کرد که از کودک سوار بر سگ عکاسی کند . اما سگ ان قدر بزرگ نبود که بتواند وزن کودک را تحمل کند . بنابراین سگ و کودک سوار بر آن را بر روی زمین خوابانید وعکاسی کرد . این جرقه ای بود که او در پروژه پرواز رویاها و با کمک بچه ها و طراحی محیط عکاسی برروی زمین تصاویر متفاوتی را ثبت کند . در این عکس ها آرزوهای بچه ها بازسازی شده است . از غواصی در آب گرفته تا  رفتن به فضا و حتی گرفتن روح ها  ، همه را می توانید در این عکس ها ببینید  .

عکاسی از رویای پرواز
عکاسی از رویای پرواز
عکاسی از رویای پرواز
عکاسی از رویای پرواز
عکاسی از رویای پرواز
عکاسی از رویای پرواز
آموزشی7
آموزشی8
آموزشی9
آموزشی10
آموزشی11
آموزشی12
آموزشی13
آموزشی14
آموزشی15
آموزشی16

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
100 عکس برتر جهان

‫4 نظر ارسال شده در “عکاسی از رویای پرواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *