, ,
,

فال این هفته: هفته ۲۸ سال ۲۰۱۵ میلادی (از یکشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۴ تا شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۴ شمسی)

فال هفتگی متولدین فروردین ماه

از آن دسته افرادی هستید که به خوبی می‌دانید از زندگی‌تان چه می‌خواهید. در آغاز این هفته برای بدست آوردن چیزی، شهامت ویژه‌ای از خود نشان می‌دهید. در میانه‌ هفته، اگر چیزی که می‌خواستید را بدست آوردید، فراموش نکنید که متانت و تواضع خود را حفظ کنید. با نتیجه گرفتن از برخی اهداف اساسی در این هفته، خواسته یا ناخواسته در مورد برنامه‌های بلندمدت به فکر فرو خواهید رفت. در پایان هفته رویاپردازی در مورد آینده شروع خواهد شود و در تعطیلات کاری شجاعانه خواهید کرد.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت ماه

در آغاز این هفته می‌دانید که هدفتان چیست و به چه سمتی باید حرکت کنید. در عین حال در مرکز توجه افراد زیادی نیز قرار خواهید گرفت. با اینکه چنین موقعیتی لذت‌بخش است، اما سعی کنید در مورد شرایط اجتماعی خود دچار خودبزرگ‌بینی نشوید. در نیمه‌ دوم هفته ممکن است بیخود و بی دلیل بر سر مسئله‌ بی‌اهمیت با دوستتان درگیر شوید. بهتر است وقت اضافی و تعطیلات پایان هفته را با دوستان دیگر سپری کنید. سرتان که بیخود برای دردسر درد نمی‌کند؟

فال هفتگی متولدین خرداد ماه

چرا این اواخر مسائل بعضا پیچیده و سخت شده‌اند؟ چرا فکر می‌کنید که چیزی مانع از پیشروی شما با تمام توانتان شده است؟ و چرا همه‌ اطرافیانتان تبدیل به غریبه شده‌اند؟ سوال‌های زیادی از این قبیل در آغاز این هفته ذهنتان را درگیر خواهند کرد. بدتر از این سوال‌ها نیز، همه چیز در این هفته پیچیده تر و سخت‌تر هم خواهد شد. به چه کسی باید روی آورید؟ کسی که به خوبی نمی‌شناسید. تا میانه‌ی هفته با فردی آشنا خواهید شد که نکاتی را به شما گوشزد خواهد کرد که از اینکه چرا تا بحال به آن ها فکر نکرده بودید، حسرت خواهید خورد. تا تعطیلات پایان هفته سعی کنید از این اطلاعات جدید، به نفع خود استفاده کنید.

فال هفتگی متولدین تیر ماه

مجبور نیستید که همیشه قلب تپنده‌ همه‌ی برنامه ها باشید. شغل شما در این دنیا چیز دیگری است. در آغاز هفته اگر حس و حال بیرون زدن از خانه را ندارید، بهتر است که مرخصی گرفته و اندکی زمان را به خودتان اختصاص دهید. در روزهای آتی وظایفی دارید که باید با تمام توان به آن ها رسیدگی کنید. این هفته ذهنتان هم حسابی درگیر خواهد بود. تا پایان هفته سفت و سخت مشغول فکر و برنامه ریزی برای آینده‌ خود خواهید بود. روزهای زیادی را باید به این کار اختصاص دهید.

فال هفتگی متولدین مرداد ماه

در آغاز این هفته، با اینکه ممکن است بدانید که چه می‌خواهید و با اعتماد به نفس تمام در آن راستا حرکت کنید، ممکن است در واقع اصلا اینطور نباشد. بر خلاف سایرین، شنونده‌ خوبی هستید و همواره درس‌های فراوانی را از بین صحبت‌های دیگران یاد می‌گیرید. در میانه‌ هفته ممکن است از همین طریق به مسائل مهمی پی ببرید. با این حال همواره افرادی پیدا می‌شوند که از شما انتقاد کنند و در پایان هفته نیز ممکن است سر و کله‌ یکی از همین قبیل افراد پیدا شود. سعی کنید که اجازه ندهید این حرف‌ها بر روی‌تان تاثیر منفی بگذارند. شما آدم خوش قلبی هستید.

فال هفتگی متولدین شهریور ماه

در آغاز این هفته ماجراهای عاشقانه و دوستانه‌ فراوانی خواهید داشت. مطمئنا این حال و هوا را به خوبی حس خواهید کرد. با داشتن روحیه‌ای خوب در روزهای نخستین این هفته، برخی از مسائل زندگی خود را مورد بازبینی قرار داده و شاید چیدمان برخی از آن ها را تغییر دهید. در نیمه‌ دوم هفته مشغول انجام کارهای جزیی و کوچک برای ساختن آینده‌ خود خواهید شد. فکر کردن و خرید‌های این روزهایتان همراه با خوش بینی خواهد بود.

فال هفتگی متولدین مهر ماه

ممکن است در نخستین روز هفته کسی حرفی به شما بزند که ذهنتان را به عقب برگرداند، هر چند آنچه که به یادتان می آید احتمالا چندان دلچسب نیست. مهم ترین چیزی که باید بر آن تمرکز کنید این است که چه راه درازی را آمده اید. روزهای میانی هفته پر از خوشگذرانی و مهربانی خواهند بود، حالا چه در رابطه با کسی باشید و چه در حال دیدار کسی باشید که پتانسیل شروع یک رابطه را داشته باشد! اگر چه آخرین روز کاری تان تنها به کار خواهد گذشت، می تواند روزی هماهنگ و یک جورهایی در نوع خود زیبا باشد. پس از آن همه چیز به عشق مربوط خواهد شد. روز تعطیل تان را با همان کسی که می دانید خواهید گذراند!

فال هفتگی متولدین آبان ماه

در اولین روز هفته لحظه ای چراغی زیرکانه در ذهنتان می درخشد، احتمالا هم درست در میانه یک حساب و کتاب تجاری (شاید آن لحظه در بانک باشید و شاید در مغازه بستنی فروشی). مساله این است که شما باهوشید و می توانید دیگران را متقاعد کنید.  حتی می توانید یک زنبور را متقاعد کنید که بال هایش را به شما بدهد. اما آنچه نمی توانید از پسش بر بیایید مسائل مالی خود و خانواده تان هستند. در خانه اتفاقی در حال جریان است و در میانه های هفته به اوج خود می رسد. هر کاری که از دستتان بر می آید بکنید اما پا را از گلیم خود درازتر نکنید. شما یک زندگی و شخصیتی خاص دارید که می خواهد در شب پیش از تعطیلی آخر هفته ببیندتان. هر کاری که می کنید این دیدار را از دست ندهید.

فال هفتگی متولدین آذر ماه

چیزهای زیادی از موسیقی و هنر می دانید و روراستید. در آغاز هفته همه آرزوی دوستی با شما را دارند، اما خود شما به دنبال چه جور دوستی هستید؟ این هفته، به ویژه در میانه های هفته در گفت و گو با غریبه ها خجالتی نباشید. زمان خوبی برای گسترده کردن افق های پیش روی تان است – از هر نظر! نظرتان در مورد سفر کردن به جایی دور یا حداقل فکر گردن به چنین کاری در آخرین روز کاری هفته چیست؟ اگر نمی توانید کسی را پیدا کنید که همراه تان بیاید، چرا تنها به را ه نمی افتید؟ گاهی چنین سفر هایی تبدیل به بهترین سفرهای ممکن می شوند. از پایان هفته برای فکر کردن و بررسی گزینه های خود بهره بگیرید.

فال هفتگی متولدین دی ماه

بالاخره! مدتی است که در انتظار به رسمیت شناخته شدن هستید، احترام و عزتی که لیافتش را  دارید و در اولین روز هفته بالاخره به دست می آوریدش. حالا فکر می کنید باید وقتی آن افتخار را به دست می آورید چه رفتاری از خود نشان دهید؟ فروتن باشید و روراست! می دانید، در میانه هفته، سوالی که در ذهن همه، ازجمله خودتان، نقش بسته است این است که خوب قدم بعدی چیست؟ همه این موفقیت ها را به کنار بگذارید، آنچه کاریست که واقعا دلتان می خواهد انجامش دهید. در آخرین روز هفته کسی شما را به خلاق بودن تشویق خواهد کرد و این پیشنهاد زنگی را درگوشتان به صدا درخواهد آورد. به علاوه مسئله ای برای فکر کردن در آخر هفته به شما خواهد داد.

فال هفتگی متولدین بهمن ماه

در نخستین روز هفته کمی نظم به هیچ کس آسیبی نخواهد رساند. چه کسی حال و حوصله قوانین احمقانه را دارد؟ معلوم است که هیچ کس! اما برای به سرانجام رساندن کارها نظم به دادتان خواهد رسید. به همین دلیل در روز دوم هفته دیدن دیگران که به جای حل مسئله ای که در دست دارند مثل مرغ پرکنده این ور و آنور می روند آزار دهنده است و شما؟ آرام، قابل اتکا و متمرکز! دیگران بدون شما چه می خواستند بکنند؟ کسی نمی داند! به ویژه در آخرین روزهای کاری هفته. شما به شکل طبیعی یک رهبر آفریده شده اید، این هفته این موضوع را نشانتان خواهد داد، البته فقط این نیست، موضوع دیگری که در این هفته خواهید فهمید این است که از آن دست رهبر هایی که خروار خروار پول دارند هم نیستید. خب، آخر نمی توان همه چیز را با هم داشت!

فال هفتگی متولدین اسفند ماه

دوستان به درد بخوری دارید و در روز نخست هفته بد نخواهد بود اگر از آنها کمک بخواهید. انرژی مثبت زیادی از خوبی های پیشین تان به سمت شما می آید، به ویژه در میانه هفته. انگار دنیا می خواهد بدهی خوبی های تان را صاف کند.  در کمک کردن به دیگران خستگی ناپذیرید اما این هفته، به ویژه در میانه های هفته، متوجه می شوید که قضیه کمی فرق می کند. درک این مساله نمی تواند سرعت شما را کم کند. تنها متقاعدتان می کند که همان قدر که به دیگران کمک می کنید باید به خود نیز کمک کنید. آخر هفته حسابی به خودتان برسید.

talebini.org

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

,

فال این هفته: هفته ۲۷ سال ۲۰۱۵ میلادی (از یکشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۴ تا شنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۴ شمسی)

فال هفتگی متولدین فروردین ماه

همه چیز محیا شده تا به موفقیتی بزرگ در این هفته دست یابید. شاید بد نباشد از کسی هم اندکی کمک بگیرید. بعضی افراد عاشق کمک کردن هستند. در میانه‌ی هفته، علیرغم اتفاقاتی که می‌افتد، لازم است تا ذهن خود را عاری و خالی از هر نوع فکر اضافی نگه دارید. در نیمه‌ی دوم هفته، پافشاری‌ها و پیگیری‌هایتان بی پاداش نمی‌ماند. در پایان هفته اندکی کلافه خواهید شد اما جای نگرانی در قیاس با موفقیت‌هایی که حاصل خواهد شد، وجود ندارد.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت ماه

در دو روز نخست از این هفته، به مانند درختی تنومند، مسلط بر امور خود خواهید شد. مردم به اطراف شما جمع خواهند شد و از هیبت شما متحیر می‌شوند. در نیمه‌ی دوم هفته فردی به قصد بریدن شاخ و برگ‌هایتان به سمتتان می‌آید. اجازه ندهید که به حریم شما نزدیک شود. در پایان هفته همه چیز به حال و وضع مناسب خودش باز‌ می‌گردد. تعطیلات پایان هفته را در جمع محبوب ترین دوستان و بستگانتان سپری کنید.

فال هفتگی متولدین خرداد ماه

برای یافتن پاسخ سوال خود در نخستین روزهای این هفته، لازم است تا اندکی کارآگاه بازی درآورید. در جستجوی یافتن حقیقت هستید. در نیمه‌ی دوم هفته تحت تاثیر دیدگاه و نظرات شخصی قرار گرفته و به حقایق مفیدی دست می‌یابید. در پایان هفته دچار تضادهایی می‌شوید؛ هر چقدر که همه چیز شفاف تر شود، سوالات بیشتری در مورد آینده برایتان مطرح خواهد شد. تعطیلات پایان هفته را صرف فکر کردن کنید.

فال هفتگی متولدین تیر ماه

قضیه‌ای آن قدر بزرگ و دست و پا گیر شده که نیاز به رسیدگی دارد. بهتر است که در نیمه‌ی نخست از این هفته، مستقیما با مسائل روبرو شوید. چیزی برای از دست دادن ندارید. در نیمه‌ی دوم هفته اعتماد به نفس خود را مجددا بدست آورده اما لازم است تا کاری کنید تا اطرافیانتان نیز مثل شما، مستقیما با مشکلاتشان رو در رو شوند. سعی کنید آن ها را با هم متحد کنید تا این که هر کدام از هم جدا باشند. تا پایان هفته، مطمئنا از دست همه خسته شده اید و می‌خواهید که با خودتان خلوت کنید.

فال هفتگی متولدین مرداد ماه

آن قدر برای خودتان ارزش قائلید که تا به خواسته‌هایتان دست نیابید، عقب نشینی نمی‌کنید. دیگران ممکن است شما را به عنوان فردی مغرور ببینند اما بهترین پاسخی که می‌توانید به آن ها دهید آن است که هیچ ایرادی در داشتن معیار و پایبندی به آن وجود ندارد. به نظرات و راهنمایی‌های آن ها با احترام گوش داده اما نهایتا آنچه را که فکر می‌کنید صحیح است انجام دهید. در میانه‌ی هفته انعطاف بیشتری از خود نشان خواهید داد اما همچنان مسائلی وجود خواهد داشت که از آن ها نمی‌توان به سادگی گذشت. در پایان هفته مشغول تحقیقات خواهید شد. بهتر است که تا به جزء جزء مسائل پی نبرده‌اید، تصمیمی هم اتخاذ نکنید.

فال هفتگی متولدین شهریور ماه

با وجود انبوه ابزارهایی که در دسترس دارید، بهتر است که در ابتدای این هفته از خلاقیت خود کمک بگیرید. پروژه‌های اخیرتان توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. اگر مجرد هستید، ممکن است به زودی شرایط تغییر یابند. در ابعاد دیگر نیز بسیار مستعد هستید. در میانه‌ی هفته از روش‌های قدیمی انجام کارها خسته شده و دست به کارهای جدیدی می‌زنید. در پایان هفته به جای انتقاد از دوستی صمیمی، بهتر است که از او حمایت کنید. اما در تعطیلات هفتگی، اگر کسی به کمک شما احتیاج داشت، بهتر است که زیر بار نروید. در عمل خودتان بهتر از هر کسی می‌دانید که چه چیزی خوب است و چه چیزی بد.

فال هفتگی متولدین مهر ماه

برای چه این قدر زندگی‌تان نامتعادل و عجیب شده است؟ در میانه‌ی هفته، ذهنتان ناخواسته در مسائل گذشته درگیر خواهد شد و تنها راه حل، عشق‌ورزی و محبت خواهد بود. نیاز به هیجانی تازه دارید تا حواستان را از گذشته به زمان حال انتقال دهد. در نیمه‌ی دوم هفته نیز دقیقا همین اتفاقات رخ خواهد داد. تعطیلات پایان هفته ممکن است با اندکی تنش شروع شوند، اما همه چیز به خوبی تمام خواهد شد.

فال هفتگی متولدین آبان ماه

به کسی اجازه ندهید که ناامیدتان کند. هیچ چیز غیر ممکن نیست. کافیست تا برای دستیابی به چیزی اراده کنید، آن وقت هیچ چیزی مانع از دستیابی شما به آن نخواهد شد. ممکن است در میانه‌ هفته با موانعی جزیی رو به رو شوید اما بدانید که این موانع، تنها نقش سرعت گیر را خواهند داشت. همیشه همه چیز آن طور که می‌خواهید پیش نمی‌رود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. ایده‌های متضاد در روزهای پایانی هفته باعث خواهند شد تا نگاهی دقیق تر و عمیق‌تر به مسئله داشته باشید. در تعطیلات هفته به راهکارهای خلاقانه تری دست خواهید یافت.

فال هفتگی متولدین آذر ماه

در روزهای نخست هفته، علاقه‌ ویژه‌ای به هنر و موسیقی نشان می‌دهید اما ترجیح خواهید داد تا پولتان را در جیبتان نگه دارید. بهتر است راهی پیدا کنید تا بدون پرداخت هزینه‌ای زیاد، کاری که می‌خواهید را انجام دهید. در نیمه‌ی دوم هفته، برای دستیابی به رضایت و در جهت حفظ پول‌های خود، بهتر است که با غریبه ها وارد بحث و گفتگو شوید. از حرف‌های آن ها درس و عبرت بگیرید. در پایان هفته به ذهنتان اجازه‌ی رشد دهید. تعطیلات هفته پر از تفریح و خوشی‌های بچگانه خواهد بود.

فال هفتگی متولدین دی ماه

این که چطور این قدر خوش‌شانس شده‌اید را هیچ وقت نخواهید دانست یا لااقل نمی‌پذیرید اما حقیقت آن است که انسان سخت‌کوشی هستید. در روزهای نخست هفته، حمایت‌های دیگران، انرژی فراوانی به شما خواهد داد. همین امر موجب تغییر عملکردتان در مورد امور حرفه‌ای یا تحصیلی در نیمه‌ دوم هفته خواهد شد. به یک دفعه در مرکز توجه همه قرار خواهید گرفت و همه می‌خواهند که مثل شما شوند. در پایان هفته از خلاقیت خود به نفع خودتان بهره بگیرید. در تعطیلات پایان هفته فرصت کافی برای استراحت و لذت بردن از دستاوردهای هفته‌ جاری خواهید داشت.

فال هفتگی متولدین بهمن ماه

همیشه انگیزه‌ مردم آشکار و واضح نیست. چرخ روزگار به روش‌های عجیبی می‌چرخد. در روزهای نخست هفته نمی‌دانید که چرا اتفاقات به این شکل در حال وقوع هستند اما همین که این سوال در ذهنتان مطرح شده، موجب پیشی گرفتن شما از دیگران خواهد شد. در نیمه‌ی دوم هفته، هیجان زیادی از اکتشافی جزیی خواهید داشت که موجب کنجکاوی دیگران نیز می‌شود. در پایان هفته همواره در تلاش هستید تا فرق و تفاوت بین حقیقت و خیال را شناسایی کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند ماه

گروه نیاز به رهبر و مدیر دارد و همه‌ی چشم‌ها به شما دوخته شده است. شما هم متقابلا متوجه می‌شوید که گروه به خیلی چیزها نیاز دارد و این دقیقا همان نگاهی است که یک رهبر واقعی به امور گروه خود باید داشته باشد. دلایل متعدد دیگری نیز برای مناسب بودن شما برای چنین سمتی وجود دارد. در نیمه‌ی دوم هفته، به هر کس که بتوانید کمک خواهید کرد. می خواهید که دنیا را تغییر دهید. متاسفانه امکان تمرکز بر تمام مسائل دنیا وجود ندارد. بهتر است که بر روی کارهای کوچک‌تر که می‌توان از آن نتیجه گرفت، تمرکز کنید. در پایان هفته سفت و سخت مشغول سعی و خطا و آزمایش راه‌های جدید خواهید بود. چالش های هیجان اگیزی را در تعطیلات پایان هفته تجربه خواهید کرد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید