فال روزانه جمعه ۱ دی ۱۳۹۶

فـال روزانـه متولدین فروردین

امروز فضایی جدی بر روز حاکم شده است و در حالی که بقیه همه روی کارهای شخصی و نیازهای خود تمرکز کرده اند شما احساس می کنید در یک سکوت و تنهایی آزار دهنده گرفتار شده اید. با این حال، این فضا و این حس تنهایی به شما کمک خواهد کرد تا از روی اجبار هم که شده به کارهای عقب افتاده ای که دارید و مشکلاتی که به دقت و توجه شما نیاز دارند رسیدگی کنید. در پایان روز با دیدن حجم کارهایی که انجام داده اید و باری که از روی دوشتان برداشته شده است احساس خیلی خوبی خواهید داشت. در نهایت امروز برای شما یک روز مثبت خواهد بود و در پایان روز به خودتان و کارهایی که به انجام رسانده اید افتخار خواهید کرد.

فـال روزانـه متولدین اردیبهشت

شما در حال حاضر با دقت و توجه بی سابقه ای در حال نظافت و سر و سامان دادن به رابطه های خود هستید. شاید نتوانید به طور کامل به همه چیز رسیدگی کنید، اما وقتی کارتان تمام شود خواهید دید که خیلی چیزها تغییر کرده اند و روابطتان شکلی کاملا متفاوت به خود خواهند گرفت. شما در مسیر تغییر قرار گرفته اید و تمام آن هایی که واقعا برایتان مهم هستند از شما در این مسیر حمایت خواهند کرد. کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید و روح همیشه جنگجویتان ترجیح می دهد به جای این که بلند شده و بجنگد، روی کاناپه روبروی تلویزیون لم بدهد. از این حالت خود استقبال کرده و با خیال راحت استراحت کنید و کارهای مهم را به دست دیگران بسپارید.

فـال روزانـه متولدین خرداد

بزرگ ترین رودخانه ها هم از قطرات کوچک آب به وجود آمده اند. خوشبختانه در حال حاضر موقعیت ها و فرصت های بسیاری در زندگی شما وجود دارند که شاید چندان بزرگ نباشند، اما می توانند زمینه ساز رسیدن شما به موفقیت های بزرگ باشند. شما آدمی نیستید که از تلاش و کوشش فراری باشید و برای رسیدن به اهدافتان چه در زندگی شخصی و چه زندگی حرفه ایتان آماده اید تا هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. پس قدر همین موقعیت های کوچک را دانسته و تمام توان خود را به کار بگیرید تا آن ها را برای خود به فرصت هایی طلایی تبدیل کنید. در پایان روز با دیدن میزان کارهایی که انجام داده اید خودتان هم احساس آرامش و رضایت خاطر خواهید داشت.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تصاویر طنز!

فـال روزانـه متولدین تیر

امروز انجام ساده ترین کارها هم برای شما نسبت به همیشه سخت تر خواهد بود و به تلاش و زحمتی بیش تر از همیشه نیاز خواهد داشت. شاید حتی احساس کنید که هر چقدر تلاش می کنید هیچ پیشرفتی ندارید و کارهایتان به نتیجه نمی رسند. البته که این طور نیست و این وضعیت ذهنی شما تحت شرایط کیهانی موجود شکل گرفته و هیچ پایه و اساسی ندارد. درست است که سرعت پیشرفت شما چندان زیاد نیست، اما با وجود این سرعت کم می توانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید. برای این کار باید به خودتان زیاد سخت نگیرید و برای مدت خیلی طولانی روی انجام یک کار تمرکز نکنید و به اندازه  کافی برای تفریح و استراحتتان هم وقت بگذارید.

فـال روزانـه متولدین مرداد

امروز شما دوست دارید وقتتان را با خانواده و دوستانتان بگذرانید، اما با وجود این که روابطتان خیلی خوب پیش می روند دیدارهای امروزتان با آن ها ممکن است مسائل مربوط به گذشته را بار دیگر به میان بکشند و موضوعاتی مطرح شوند که برای شما چندان خوشایند نیستند. سعی کنید تا جای ممکن از مطرح شدن چنین موضوعاتی اجتناب کنید و تا جایی که می توانید بدون هیچ انتظار و چشم داشتی با عزیزانتان با مهربانی برخورد کنید. این نکته را همیشه به خودتان یادآوری کنید که عاشق بودن شما برای وابسته کردن طرف مقابلتان به شما کافی نیست. سعی نکنید او را وادار به دادن وعده هایی بکنید که می دانید منطقی نیستند، این کار تنها باعث از بین رفتن اعتمادتان به هم خواهد شد.

فـال روزانـه متولدین شهریور

شما به دقت درانجام کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید معروف هستید و این شهرت و اعتبار شما باعث خواهد شد که دیگران بخواهند کارهای هرچند کوچک، اما زیادی را به شما واگذار کنند. طبیعتا شما دوست دارید اگر کمکی از دستتان برمی آید برای آن ها انجام دهید و برای حفظ آرامش آن ها هم که شده به هر پیشنهادی که به شما می شود جواب مثبت خواهید داد. متأسفانه اگر بخواهید این کار را بکنید لیست کارهایتان چنان بلند بالا خواهد شد که نمی توانید تمام کارهایی که به عهده گرفته اید را به انجام برسانید. امروز روز تعطیل شما است و باید وقتتان را صرف خودتان و خانواده تان کنید، این قدر به خودتان فشار نیاورید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
بازی کم حجم بولینیگ موشکی

فـال روزانـه متولدین مهر

شما امروز احساسات دوگانه ای نسبت به یکی از اعضای خانواده تان دارید و از یک طرف به خاطر کمک ها و از خود گذشتگی هایی که به خاطر شما کرده است از او ممنون و متشکر هستید و از یک طرف دیگر هم به خاطر انتقادها و سرزنش های گاه و بیگاهش از دست او ناراحت هستید. شما خیلی خوب از شکست ها و موفقیت های خود آگاه هستید و نیازی به این که یک نفر بخواهد ضعف ها و کمبودهایتان را مدام به شما گوشزد کند ندارید. با این حال سعی کنید رفتار تندی با این شخص نداشته باشید و در آرامش و با ملایمت در مورد این مشکل خود با او صحبت کنید. امروز تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و هیچ بار اضافه ای را به دوش نگیرید.

فـال روزانـه متولدین آبان

امروز با فرا رسیدن اولین روز از فصل زمستان شما با مثبت اندیشی تازه ای به دنیا و آینده نگاه می کنید. با این حال نباید نگاهتان بیش از اندازه با خوش خیالی همراه باشد، زیاده روی در بهترین چیزها هم خوب نیست. صحبت و مشورت با نزدیکانتان به شما کمک خواهد کرد تا نگاهی منطقی تر و عمل گرایانه تر به مسائل داشته باشید. خوشبختانه ترکیب کردن منطق با مثبت اندیشی برای شما سخت نخواهد بود و می توانید در عین داشتن یک نگاه عاقلانه، به زندگی و آینده امیدوار هم باشید. امروز تا جای ممکن سعی کنید از غرق شدن در عالم خیال و رویا خودداری کنید. در دنیای واقعی اتفاقات مهم تری در جریان هستند.

فـال روزانـه متولدین آذر

شما این روزها حرف های زیادی برای گفتن دارید، اما شاید احساس کنید که هیچ کس نمی خواهد به حرف هایتان گوش کند. این موضوع باعث گیجی و در نهایت دلسردی شما خواهد شد و در حالی که می دانید ایده های ارزشمندی در سر دارید به این فکر خواهید افتاد که سکوت اختیار کنید. با این همه تحت شرایط کیهانی موجود شما نخواهید توانست جلوی پرحرفی خودتان را بگیرید و ممکن است آن قدر حرف بزنید که دیگران به فکر ساکت کردن شما بیفتند. اگر می خواهید دیگران به گفته هایتان توجه داشته باشند باید سعی کنید حرف هایتان را به مختصرترین شکل ممکن بیان کرده و از زیاده گویی پرهیز کنید.

فـال روزانـه متولدین دی

شما اصلا دوست ندارید که هیچ مانعی سر راهتان قرار بگیرد و تا زمانی که به اهداف خود دست نیافته باشید هیچ چیزی نخواهد توانست شما را آرام کند. این واقعیت را در نظر داشته باشید که گاهی باید پیش از آن که از زندگی و فرصت هایی که برای شما دارد لذت ببرید، کارها و وظایف ناخوشایندی که به عهده دارید را باید انجام دهید. امروز هم از آن روزهایی است که باید پیش از لذت بردن از روز تعطیلتان برخی کارهایی که چندان به انجام آن ها علاقه ای ندارید را در اولویت قرار دهید. خوشبختانه امروز برای شما روز آرامی خواهد بود و با وجود این که هر از گاهی درگیر تلاش و تکاپو خواهید بود با دردسر خاصی مواجه نخواهید شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اینجا چه خبره؟ 

فـال روزانـه متولدین بهمن

آیا امروز همان روزی است که نیمه گمشده ی خود را پیدا خواهید کرد؟! احتمالش بسیار زیاد است! شرایط  کیهانی وقوع این اتفاق را برای شما بسیار ساده تر خواهند کرد. با توجه به انرژی فوق العاده ای که در حال حاضر در اختیار دارید، شانس این که شخص مورد نظرتان را به خود جذب کنید بسیار زیاد خواهد بود. از این فرصت فوق العاده نهایت بهره را ببرید، چون امروز روز شماست و می توانید در آن بسیار موفق باشید. امروز نگران این هستید که مبادا دیگران از حرف ها و یا کارهایتان برداشت اشتباهی داشته باشند. این احساس شما و نیاز به تایید شدن توسط دیگران ریشه در احساس نا امنی است که ریشه در گذشته شما دارد.

فـال روزانـه متولدین اسفند

امروز شما می توانید در انتظار یک روز خوب و همراه با آرامش باشید. تمام کارهای مختلفی که می خواهید انجام دهید، خواه در ارتباط با مسائل شخصی و چه مرتبط با زندگی اجتماعیتان باشند در جهت دلخواه شما پیش خواهند رفت. کم کم تردیدهایتان نیز از میان خواهند رفت و با اطمینان خاطر بیش تری عمل خواهید کرد. به این که گذشت زمان کارها را به نفع شما پیش خواهد برد اعتماد داشته باشید و نگرانی های بیهوده را کنار بگذارید. اگر حواستان را خوب جمع نکنید به احتمال خیلی زیاد درگیر یک درام عاطفی خواهید شد. سعی کنید آرامش و تمرکز خود را حفظ کنید و جایی آرام برای یافتن احساس آسودگی پیدا کنید.

برترین ها

مطالب مرتبط:

فال روزانه پنجشنبه 30 آذر 1396

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *