فال روزانه جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

فـال روزانـه متولدین فروردین

آیا وضعیت اقتصادی شما در حال حاضر باعث احساس نگرانی و سردرگمی شما شده است؟ آیا فکر می کنید کنترل اوضاع دارد از دست شما خارج می شود؟ راستش، به احتمال زیاد شما دارید موضوع را بیش ازاندازه برای خودتان بزرگ می کنید. همه حساب ها و صورت حساب ها و هر چیز دیگری که در ارتباط با وضع مالیتان است را مورد بررسی قرار داده و روی واقعیت ها تمرکز کنید و ببینید چه اتفاقی دارد می افتد. اگر اوضاع را به دقت بررسی کنید خواهید دید که وضعیت شما به آن بدی که خودتان فکر می کنید هم نیست. از همه این ها که بگذریم امروز روز استراحت شماست، اصلا چرا این قدر ذهن خودتان را درگیر این مسائل می کنید؟!

فـال روزانـه متولدین اردیبهشت

امروز ایده های زیادی برای انجام پروژه های خلاقانه و هنری مختلف به سرتان می زنند، اما ایده هایتان خیلی کلی و مبهم هستند و هیچ نظری در مورد جزئیات آن ها ندارید. بهترین کاری که امروز می شود بکنید این است که یک لیست از این ایده های نبوغ آمیز تهیه کنید تا بعدا بتوانید به آن رجوع کنید؛ فکر نکنید که مجبور هستید همین امروز دست به کار شده و شروع کنید. در واقع بهتر است حتی اگر احساس آمادگی می کنید هم چند روزی دست نگه دارید تا این ایده ها در ذهنتان به بلوغ برسند و بهترین ها را از بین آنها انتخاب کنید؛ پس کمی صبور باشید. امروز وقتتان را به خانه و خانواده اختصاص داده و هر چقدر دلتان می خواهد استراحت کنید.

فـال روزانـه متولدین خرداد

آیا احساس می کنید که رفتار یکی از اطرافیانتان با شما تغییر کرده و انگار از شما ناراحت است؟ به احتمال زیاد شما در اشتباه هستید و این شخص بیش تر درگیر افکار نگران کننده در مورد مسائل کاری و آینده حرفه ای خودش است. این نگرانی ها احتمالا بی اساس هستند و حرف زدن با شما به این شخص کمک خواه کرد تا از این وضعیت نجات پیدا کند. او را تشویق کنید در مورد نگرانی هایش با شما صحبت کند و سعی کنید او را آرام کنید. البته حواستان به این موضوع هم باشد که تمام روز تعطیلتان را به کمک کردن به دیگران اختصاص ندهید، حتما وقتی را هم برای تفریح و خوش گذرانی در برنامه خودتان بگذرانید.

فـال روزانـه متولدین تیر

امروز به یک باره از عشقتان هیچ خبری نیست و حتی تماس ها و پیام هایتان را هم پاسخ نمی دهد، این موضوع باعث نگرانی شما شده است و شاید حتی به این فکر بیفتید که نکند دیگر شما را دوست نداشته باشد. بهتر است دست از قضاوت کردن بردارید و تا وقتی از اصل جریان مطمئن نشده اید نتیجه گیری نکنید. به احتمال زیاد او درگیر کارهای دیگری است که به او فرصتی برای برقراری تماس با شما را نمی دهند. فراموش نکنید که هرچقدر محکم تر بخواهید او را در مشت خود بگیرید احتمال این که او را از دست بدهید بیش تر خواهد شد. خوشبختانه دوستان و اعضای خانواده امروز دور و برتان هستند، فعلا سر خودتان را با وقت گذراندن با آن ها گرم کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
فکر می کردین با دست میشه این کارها را کرد؟

فـال روزانـه متولدین مرداد

امروز شما مهمان هایی خواهید داشت که در خانه شما دور هم جمع می شوند تا به بحث در مورد موضوعی که برای همه آن ها مهم و جالب است بپردازند. این دورهمی خیلی جذاب و هیجان انگیز خواهد بود و از مصاحبت با این افراد لذت خواهید برد، اما به احتمال زیاد یک نفر در جمع حضور خواهد داشت که به دنبال ایجاد بحث و درگیری است. حواستان به این موضوع باشد و هر گاه دیدید اوضاع دارد به هم می ریزید خیلی سریع بحث را عوض کنید تا یک خاطره خوشایند برای همه به یک روز بد تبدیل نشود. در پایان روز کمی زودتر بخوابید تا خستگی پذیرایی از مهمان ها از تنتان خارج شود و برای شروع هفته ای جدید آماده شوید.

فـال روزانـه متولدین شهریور

امروز شرایط فعلی و محیط اطرافتان آن قدر برای شما اهمیت پیدا کرده است که نسبت به اهداف دراز مدت خود دچار شک و تردید شده اید. آن چه در حال حاضر دارید می بینید برای شما آشناتر است و فکر کردن به آن به شما آرامش بیش تری می دهد. هرچند که این آشنایی آرامش بخش است، اما نمی توانید برای همیشه در همین وضع بمانید و برای رسیدن به آینده دلخواهتان باید تغییرات را با آغوش باز پذیرا باشید. نگاهتان را کمی گسترده کنید و سعی کنید کمی جلوتر از نوک دماغتان را هم ببینید. البته که باید از زمان حال و زیبایی های زندگی لذت ببرید، اما برای آینده تان هم باید برنامه داشته باشید و تلاش کنید.

فـال روزانـه متولدین مهر

امروز هیچ چیزی برای شما لذت بخش تر از تفریح و خوش گذرانی در کنار دوستانتان و آرامشی که از بودن با آن ها دریافت می کنید نخواهد بود. با این حال شاید نتوانید از مصاحبت با آن ها لذت ببرید و در مورد موضوعاتی که دلتان می خواهید صحبت کنید. بهر حال همین که با هم در مورد مسائل پیش پا افتاده روزمره صحبت کنید هم خودش به اندازه کافی حالتان را خوب خواهد کرد، لازم نیست حتما در مورد مسائل عمیق و پیچیده ای مثل معنای زندگی حرف بزنید. وضعیت متغیر بازار باعث نگرانی شما در مورد سرمایه گذاری هایی که کرده اید شده است، این وضعیت به احتمال زیاد موقت است و اوضاع خیلی زود به حالت عادی باز خواهد گشت.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
بازی آنلاین مرد معدنچی

فـال روزانـه متولدین آبان

امروز احساس می کنید حواس کسی که دوست دارید جای دیگری است و به شما توجهی ندارد. مواظب باشید در مورد او پیش داروی نکنید و بلافاصله برای خودتان این طور نتیجه گیری نکنید که حتما شخص دیگری در قلبش جای شما را گرفته است. به احتمال زیاد این حواس پرتی و بی توجهی عشقتان به مسائل و مشکلاتی که در راه رسیدن او به اهدافش قرار دارند مربوط می شود و ارتباطی به شما ندارد. سعی کنید با رفتار منطقی و همراه با آرامش خود او را تشویق کنید که مشکلش را با شما در میان بگذارد. بد نیست اگر امروز زمانی را هم به کارتان اختصاص بدهید، درست است که امروز تعطیل است، اما یکی دو ساعت پرداختن به مسائل کاری می تواند کمک زیادی به شما بکند.

فـال روزانـه متولدین آذر

امروز به احتمال زیاد در استفاده از تجهیزات فنی و الکترونیکی به مشکل برخواهید خورد. شاید شما در زمینه استفاده از این تجهیزات اطلاعات و مهارت کافی را داشته باشید، اما در رفع مشکلات فنی آن ها تخصص چندانی ندارید. به جای این که خودتان را با سر و کله زدن با آن دیوانه کنید بهتر است از یک نفر از اطرافیانتان که در این زمینه تخصص دارد و یا از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید و خودتان هم در حالی که اوضاع دارد روبراه می شود از روز تعطیلتان لذت ببرید. شاید مجبور شوید کمی پول خرج کنید، اما کارتان به راحتی راه خواهد افتاد اعتماد به نفستان حفظ خواهد شد و وقتتان را هم صرف کارهایی بهتر خواهید کرد.

فـال روزانـه متولدین دی

امروز یکی از دوستان و اطرافیانتان به یک باره و به طرز عجیبی کم حرف و درون گرا شده است و بی توجهی او نسبت به شما باعث شده فکر کنید که رابطه تان با او در خطر است. نگران نباشید! درست است که دوستتان ناراحت است، اما ناراحتی او به شما ارتباطی پیدا نمی کند و از جای دیگری ریشه می گیرد. ذهن او آن قدر درگیر مشکلاتش است که اصلا متوجه این نیست که شما از رفتار او ناراحت شده اید. کمی به او فرصت بدهید تا با مشکلاتش روبرو شود، وقتی خودش آماده باشد و اوضاع به حالت عادی بازگردد رفتارش با شما هم مثل قبل خواهد شد. به او کمی حق بدهید، همه ی ما چنین مراحلی را تجربه می کنیم.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اثر هنرمندانه زلزله بر روی خطوط راه‌آهن در نیوزیلند!

فـال روزانـه متولدین بهمن

یکی از اعضای خانواده و یا گروه دوستانتان بی این که به بقیه چیزی بگوید غیبش زده و تلفن هایش را هم جواب نمی دهد. شما نمی دانید که کجا رفته و این موضوع ممکن است باعث نگرانیتان بشود، اما بهتر است زیاد خودتان را اذیت نکنید چون به احتمال قوی هیچ مشکل خاصی برای این شخص پیش نیامده است و فقط به کمی تنهایی نیاز دارد. به او اجازه بدهید امروز را به حال خودش باشد و نگرانش نباشید، پیش از پایان روز به احتمال زیاد سر و کله اش پیدا خواهد شد. امروز حتما وقت آزاد زیادی خواهید داشت، سعی کنید این زمان را به مطالعه اختصاص بدهید و کتابی را که مدت ها پیش نیمه کاره رها کرده بودید را بار دیگر در دست بگیرید.

فـال روزانـه متولدین اسفند

امروز یک تماس یا پیام عجیب و غریب و غیر منتظره دریافت خواهید کرد. شاید ندانید فرستنده آن کیست و یا اطلاعاتی که از طریق آن دریافت می کنید چندان قابل اعتماد به نظر نرسند. شنیده هایتان حتی اگر دروغ نباشند  هم به احتمال زیاد کمی اغراق شده باشند. اگر موضوع برایتان مهم است پیش از هر گونه قضاوت و نتیجه گیری در مورد آن تحقیق و بررسی کنید و تا از صحت آن ها اطمینان کامل پیدا نکرده اید با کسی در موردشان صحبت نکنید. اگر قصد رفتن به خانه اعضای خانواده و یا یکی از دوستانتان را دارید حتما پیش از رفتن با آن ها تماس بگیرید، چون در غیر این صورت اگر پشت درهای بسته نمانید هم احتمالا استقبالی که انتظار دارید از شما نخواهد شد.

برترین ها 

مطالب مرتبط:

فال روزانه پنجشنبه 23 آذر 1396

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *