فال روزانه شنبه ۲ دی ۱۳۹۶

فـال روزانـه متولدین فروردین

امروز نگه داشتن پاهایتان روی زمین برایتان سخت گویی در آسمان ها سیر می کنید. آن قدر خیال بافی می کنید که در نهایت بدین نتیجه می رسید که با فردی که به او علاقه دارید، قرار ملاقاتی بگذارید. کنترل این احساسات در چنین روزی برایتان دشوار است. نگران نباشید بگذارید به هرجا که دوست دارند، شما را با خود ببرند. جهان خیال یکی از امن ترین جاهایی است که می توانید به آن پناه ببرید بنابراین از دور شدن از واقعیت نگرانی به دل راه ندهید. اگر دلتان می خواهد خاطرات گذشته خود را مرور کنید، این کار را انجام دهید.

فـال روزانـه متولدین اردیبهشت

با یکی از اطرافیانتان امروز درگیر می شوید و با او بحث می کنید. اما بهتر است قبل از هر عکس العملی، خودتان را جای او بگذارید و مشکل را از زوایای مختلف بررسی کنید. اگر می خواهید حرف دلتان را بزنید، انتظار هر عکس العملی از او را هم داشته باشید. در انتهای شب برای این که کمی حال و هوایتان عوض شود، با دوستانتان قراری بگذارید و کمی خوش بگذرانید. امروز زمان خوبی برای دریافت انرژی های مثبت از طبیعت است پس درنگ نکنید.

فـال روزانـه متولدین خرداد

چند وقتی است از دوستانتان غافل شده اید اما امروز کمی بیش تر به دوستانتان اهمیت دهید. شما می توانید با حمایت از نظرها و ایده های آن ها نشان دهید که چقدر برایتان مهم هستند. دوستی نزد شما می آید، تنها گفتن آن چه که او را خوشحال می کند، کافی نیست. کاری که شما باید انجام دهید، باز کردن چشم های او به روی واقعیت است. در تلاش برای گرفتن تصمیمی هستید. مراقب باشید راهی را که می دانید سرانجامی ندارد، انتخاب نکنید. اعضای خانواده تان می توانند مشاوران خوبی برایتان باشند. از راهنمایی آن ها کمک بگیرید.

فـال روزانـه متولدین تیر

بر سر یک دو راهی گیر افتاده اید، اما در این زمان داشتن دیدگاهی منطقی می تواند رمز موفقیت شما باشد. به جای گوش دادن به نظرات دیگران، به عقل خود گوش دهید که شما را به راه درست هدایت می کند. به یک مراسمی دعوت می شوید که علاقه زیادی به حضور در آن جا ندارید. اما بهتر است که انرژی های منفی را کنار بگذارید زیرا اتفاقات خوبی در آن جا برایتان خواهد افتاد. اگر مجرد هستید به زودی یکی از آشناهایتان پا پیش می گذارد، کسی که اصلا انتظارش را نداشته اید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
گشتی در خانه عباسیان کاشان؛ شکوه معماری ایرانی در کویر(2)

فـال روزانـه متولدین مرداد

پیشنهادی به شما شده است اما خودتان را دست کم گرفته اید. حال زمان آن است که اعتماد به نفستان را بالا برده و پیشنهاد را قبول کنید. شما مهارت های زیادی دارید اما به درستی از آن ها استفاده نمی کنید. اگر به دنبال پیشرفتی در زندگیتان هستید، عقب نکشید. اتفاقی اخیرا برایتان افتاده که می خواهید آن را به دست فراموشی بسپارید. بهتر است به جای این کار آن را هضم و قبول کنید. پذیرش بخشی از زندگیست که شما را پخته تر می کند.

فـال روزانـه متولدین شهریور

اخیرا به دلیل درگیری هایی که داشته اید، از شریک زندگیتان غافل شده اید اما زمان آن است که به او اهمیت بیش تری دهید. امروز خیالتان را رها کنید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد. برای رویاهایتان برنامه ریزی کنید و تا تبدیل آن ها به واقعیت از پا ننشینید. به جای عقل این بار به تخیلتان اجازه دهید تا امور را به دست گیرند و راه درست را به شما نشان دهند. تا قدم اول را برندارید نمی توانید مسائل را پیش بینی کنید. به خودتان اعتماد کنید تا به آن چه می خواهید، برسید.

فـال روزانـه متولدین مهر

به دنبال ساده ترین راه برای گریز از شرایطی که در آن به سر می برید، هستید. این رفتار نتیجه تنبلی و در رفتن از زیر بار مسئولیت هایتان است. شاید این راهی که انتخاب کرده اید همین حالا جواب دهد اما در آینده ممکن است برایتان دردسر ساز شود. سخت کوشی کلید موفقیت شماست پس بلند شوید و قدم هایتان را محکم تر از قبل بردارید. مطمئن باشید که به آن چه لایق اش هستید، خواهید رسید. دوستی انتظار تماس شما را می کشد در صورتی که از او غافل شده اید. همین حالا گوشی را بردارید و با او تماس بگیرید اما یادتان باشد که مانند گذشته رفتار نکنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دانلود بازی کم حجم و زیبای مرد یخی هیمالیا ( Pinguin vs Yeti )

فـال روزانـه متولدین آبان

چند وقتیست که رابطه عاطفی شما دچار تنش شده و این موضوع آرامشتان را بهم زده است. همه می دانند که عشق آسان نیست اما نباید بگذارید که این موضوع تبدیل به یک مشکل بزرگ شود و تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. کلید موفقیت شما این است که استرس را از خود دور کنید و بدانید که همیشه اتفاقات آن طور که شما می خواهید پیش نمی روند و نمی توان بر تمام جنبه های یک رابطه عاطفی، به عنوان مثال طرف مقابل، تسلط داشت. اگر می خواهید به نتیجه برسید باید کمی صبور باشید.

فـال روزانـه متولدین آذر

 در حال حاضر قدرت تخیل شما بهترین دوستتان است. پس نگذارید هیچ کسی بین شما فاصله بیاندازد. اگر مجرد هستید، زمان خوبی است تا با فرد مورد علاقه تان یک رابطه رمانتیک را آغاز کنید و به هر ایده ای که در ذهنتان دارید جامع عمل بپوشانید. در راه رسیدن به هدف هایتان دست از تلاش بر ندارید و سخت کوش باشید. یکی از دوستان قدیمی بدون آن که شما بدانید به دیدارتان می آید، منتظر اتفاقات خوب و غیر منتظره باشید. زمان خوبی برای گشت و گذار است، تا می توانید از آن لذت ببرید.

فـال روزانـه متولدین دی

امروز خبری می شود که ممکن است باعث عصبانیت و جر و بحث شما با شریک زندگیتان شود اما توصیه می کنیم که قبل از هر حرکتی، از صحت آن چه در مورد آن بحث می کنید آگاه شوید. کلمات گاهی در بیان واقعیت کم می آورند و موجب سوتفاهم می شوند. اگر می خواهید که این موضوع کش پیدا نکند، انعطاف پذیری بیش تری از خود نشان دهید. دیگران به توجه و مراقبت شما احتیاج دارند، آن ها را فراموش نکنید. رفتار بیش از حد خوب شما در محیط کار باعث سو استفاده اطرافیان می شود. توصیه می کنیم کمی جدی تر با آن ها برخورد کنید تا حساب کار دستشان آید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چه حیواناتی در جنگل پنهان شده اند؟

فـال روزانه متولدین بهمن

امروز جسارت لازم را به دست آورده اید تا دست به تغییری که مدت هاست می خواهید در رابطه عاطفی خود ایجاد کنید، بزنید. حال که رابطه عاطفی شما پر از عشق و احساسات رمانتیک است، قدم های اول را بردارید. اگرچه شجاعت شما سر به فلک کشیده اما مراقب باشید که از مسیر خود منحرف نشوید. موانعی بر سر راهتان وجود دارد، با کمی احتیاط و برنامه ریزی می توانید تمام آن ها را با موفقیت پشت سر بگذارید. در این راه افراد با تجربه می توانند پیشنهادهای خوبی را به شما دهند، نظرات آن ها را نادیده نگیرید.

فـال روزانـه متولدین اسفند

اگرچه در تلاشید تا نگاه واقع بینانه ای به اطراف داشته باشید اما نیرویی شما را از این کار باز می دارد طوری که دوست دارید بالهایتان را باز و در آسمان ها پرواز کنید. اگر به طور موقت در دنیای خیال خود سیر کنید، آسیبی به شما وارد نخواد شد اما حواستان باشد که در این کار زیاده روی نکنید. اگر تعادل را در تمام جنبه های زندگیتان به کار گیرید، پیشرفت و موفقیت شما حتمی خواهد بود. به زودی در محیط کار پیشرفتی خواهید کرد که تشویق همگان را به همراه خواهد داشت پس خودتان را برای روزهای پر از هیجان آماده کنید.

برترین ها

مطالب مرتبط:

فال روزانه جمعه 1 دی 1396

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *