فال روزانه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

فـال روزانـه متولدین فروردین

اخیرا فشارهای زیادی رویتان بوده اما حال می توانید کمی نفس بکشید. چرا به دنبال کارهایی که هیجان و گرمای زندگی شما را افزایش می دهد، نیستید؟ احتیاج به هیجانات بزرگ نیست، کارهای کوچکی چون قدم زدن روی برگ های پاییزی نیز می تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. امروز از طریق دوستی، اطلاعاتی به دستتان می رسد که انتظارش را ندارید. بهتر است قبل از انتقال آن ها به دیگری خوب در مورد صحتشان تحقیق کنید. به زودی خبر خوبی در مورد مسایل مالی به دستتان می رسد.

فـال روزانـه متولدین اردیبهشت

درست لحظه ای که به زندگی خود سر و سامان داده اید، اتفاقی می افتد که بار دیگر نظم زندگی شما را بر هم می زند. اما عصبانی نشوید زیرا این نشانه ای برای ایجاد یک تغییر دیگر است. وقت آن است که از شرایط  ثابت خود رها شده و موقعیت های جدید را تجربه کنید. تجربه های جدید نه تنها روحیه شما را بهتر می کند بلکه اطلاعاتتان را نیز در زمینه های مختلف می افزاید. پس برای شروع کارهای جدید درنگ نکنید. دوستی قدیمی پس از سال ها بار دیگر سر راهتان قرار می گیرد. سعی کنید این بار طوری با او رفتار کنید که از دست نرود.

فـال روزانـه متولدین خرداد

ایده ای در سر دارید که مدت هاست در پی عملی کردن آنید. شما و شریک زندگیتان در پی برداشتن اولین قذم ها هستید اما قبل از هر چیز، بهتر است زمان بیش تری را برای یک برنامه ریزی دقیق تر اختصاص دهید. اگر چه موانع زیادی بر سر راهتان است اما از تمام آن ها به سادگی خواهید گذشت. میهمانی دعوت می شوید و در آن جا یکی از دوستان قدیمیتان را می بینید که خبرهای خوبی را به گوشتان می رساند. درنگ نکنید و برای ایده ای که در سر دارید، دست به کار شوید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اجازه ندهید این اتفاق برای شما هم تکرار شود...

فـال روزانـه متولدین تیر

 امروز اطلاعاتی به به دستتان می رسد اما مراقب باشید زیرا که ممکن منبع موثقی نداشته باشند. خلاقیت امروز شما به اوج خود رسیده و توانایی هایتان، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر ذهنی بالا رفته است. به همین دلیل نباید ساکن بنشینید. بهتر است از خانه بیرون بروید و رویاهایتان را دنبال کنید. هنگام صحبت کردن با دیگران خیلی خشک و بی احساس رفتار نکنید زیرا ممکن است تاثیرات لازم را بر دیگران نگذارند. اگر می خواهید در جمع دیگران به چشم آیید، باید زبانی شیرین داشته باشید تا بتوانید دیگران را به سمت خود جذب کنید.

فـال روزانـه متولدین مرداد

تا جای ممکن فاصله تان را با دیگران حفظ کنید و به خودتان این فرصت را بدهید تا در تنهایی کمی آزادانه عمل کند. در این شرایط احساسات و تخیلات شما نیز فوران خواهد کرد و راحت تر می توانید به رویاهای خود رنگ واقعیت بزنید. اخیرا راهی در زندگی برایتان باز شده است که برای قدم گذاشتن در آن دودل هستید. اگرچه درنگ کردن و بیش تر فکر کردن خوب است اما این اخلاق در شما تبدیل به حساسیت شده است که اگر ادامه یابد، شما را از پیشرفت باز می دارد.

فـال روزانـه متولدین شهریور

امروز صبح با انرژی وافری از خواب بیدار می شوید. این حس سبکی فرصتی را برایتان فراهم می کند تا به سلامت فیزیکی خود اهمیت بیش تری دهید. کمی ورزش کنید و سپس یک دوش آب گرم بگیرید. این کار ذهن شما را از مسئولیت ها و تهعدات روزمره دور می کند. نگران کارهایی که برای فرداهایتان باید انجام دهید نباشید. تمرکز شما تنها باید بر زمان حال باشد. به زودی یکی از دوستانتان برای امر خیر نزد شما می آید، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

فـال روزانـه متولدین مهر

امروز روز خوبی برایتان خواهد بود. اگر چه مدتی سرتان شلوغ بود و نمی توانستید با دوستان و اقوامتان به خوبی در ارتباط باشید اما امروز زمان خوبی است تا به دیدارشان بروید و گذشته را جبران کنید. زمانی که بیرون از خانه هستید به صداهای طبیعت اطرافتان، گوش دهید و از آن انرژی بگیرید. گاهی ممکن است که نظری مخالف نظر دیگران داشته باشید اما بهتر است که به جای جر و بحث با دقت و صبر به حرف آن ها گوش دهید. همیشه چیزهایی جدیدی برای یادگیری وجود دارند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
به نظر شما چه ارتباطی بین سختی های زندگی و مسیر انتخابی وجود دارد؟

فـال روزانـه متولدین آبان

در محیطی هستید که آدم های خطرناک در اطرافتان زیاد هستند اما شما فهمیده اید که آزاری به شما نخواهند رسانید و از این لحاظ خیال تان کمی راحت تر شده است. اگر در حل مسائل از دیگران کمک بخواهید و تنها روی حرف های آن ها تکیه کنید، گیج تر می شوید. هرکسی تفکرات خاص خود را دارد، بنابراین در حل مشکلاتتان به آن چه دلتان می گوید اعتماد کنید و طبق آن پیش بروید. درهای بسته در رابطه عاطفیتان به زودی باز می شوند و روزهای روشنی را تجربه خواهید کرد.

فـال روزانـه متولدین آذر

می خواهید تصمیم مهمی بگیرید اما بهتر است که کمی دیگر هم صبر کنید. اطرافتان جو سنگینی دارد بنابراین زمان خوبی برای گرفتن قدم های بزرگ نیست. شما فردی خلاق هستید اما اعتماد به نفس کافی ندارید. ولی این را بدانید که بدبینی حلال هیچ مشکلی نیست. آرام باشید و سعی کنید که حس درونیتان شما را هدایت کند. هنگام صحبت کردن اعتماد به نفس داشته باشید، زیرا در غیر این صورت دیگران روی حرف های شما حساب باز نخواهند کرد. به زودی برای یکی از سوال هایتان پاسخی می یابید که زندگیتان را از این رو به آن رو خواهد کرد.

فـال روزانـه متولدین دی

این روزها دودل هستید. احساس می کنید که زمین زیر پایتان ترک خورده است و شما امنیت کافی را برای قدم زدن روی آن ندارید. اما حتی در این شرایط هم بدبینی و ترس را کنار بگذارید و بر ایده های خلاقانه خود تکیه کنید. با اعتماد به نفس کافی به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. شما فردی هستید که هرکسی دوست دارد با شما در ارتباط باشد اما خودتان را به کم نفروشید. به دنبال رابطه های بلند مدت باشید. در غیر این صورت تنها وقت با ارزش و انرژیتان را هدر خواهید داد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تصاویری زیبا از طبیعت پارک‌های ملی آمریکا

فـال روزانـه متولدین بهمن

امروز بیش از همیشه پر از احساسات رمانتیک هستید به همین دلیل بهتر است که با عشق زندگیتان قرار ملاقاتی بگذارید و  با بیان احساسات تان کمی از انرژیتان را تخلیه کنید. به ندای درونتان اجازه دهید تا راهنمای شما باشد. نگران عقل و منطفتان نباشید. همه ما گاهی احتیاج داریم که مرزهای اطرافمان را بشکافیم و پایمان را از محدودیت ها فراتر بگذاریم. به درخواست هایی که دیگران از شما در چنین روزی می کنند، آگاهانه تر بیاندیشید زیرا ممکن است در آینده ای نزدیک به ضررتان تمام شود.

فـال روزانـه متولدین اسفند

شما تلاش های زیادی در گذشته کرده اید و حال زمان خوبی برای شاد بودن و از زندگی لذت بردن است. مجبور نیستید که به تمام خواسته هایی که دیگران از شما دارند، بله بگویید. کمی از انرژی را هم برای خودتان نگه دارید. اگر احساس کردید که دیگران به کمک شما احتیاج دارند، دریغ نکنید، مطمئن باشید که از هر دستی بدهید از همان دست پس می گیرید. رابطه عاطفیتان دچار تنش شده است. اگر چه دلیل اش را نمی دانید اما سعی کنید که اول شرایط را آرام کنید سپس در پی علت و معلول آن باشید.

برترین ها

مطالب مرتبط:

فال روزانه جمعه 24 آذر 1396

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *