,
درس‌خواندن آنلاین

حالا با وجود ویروس کرونا زندگی ما شکل دیگری به خودش گرفته است و البته درس و مدرسه هم از دست این ویروس نتوانسته‌اند فرار کنند! سال تحصیلی گذشته همه‌چیز یک‌دفعه تغییر کرد و ما نتوانستیم خیلی خوب به شیوه‌ی آنلاین و مجازی درس بخوانیم. اما حالا باتجربه شده‌ایم و به قول معروف، دستمان آمده چه شکلی باید درس بخوانیم.

هرکدام از ما ترفندها و روش‌هایی را برای درس‌خواندن آنلاین به کار می‌گیریم. یکی ممکن است کلاس‌ها را ضبط کند تا بتواند چندین‌بار آن‌ها را گوش کند، یکی ممکن است قبل از شروع درس جدید پیشخوانی کند که ذهنش آماده باشد و دیگری شاید از صبح تا شب پای کتاب‌ها باشد تا بالاخره جواب سوال‌هایش را بگیرد.

خلاصه که در این مسابقه می‌خواهیم از ترفندها و روش‌هایی بگویید که برای درس‌خواندن آنلاین دارید. ترفندهایی که کمک می‌کنند بهتر و باکیفیت‌تر درس بخوانید. از روش‌هایتان بگویید تا شاید دوستان دیگرتان هم از آن‌ها استفاده کنند. و البته در کنارش، خودتان هم جایزه بگیرید.

۵ نفری که بهترین ترفندها و روش‌ها را برای درس‌خواندن مجازی ارائه بدهند جایزه‌ی این مسابقه را خواهند برد. به هر نفر برنده مسابقه مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان هدیه تعلق می گیرد . یادتان باشد روش‌هایی که معرفی می‌کنید باید کاملا کاربردی باشند و لازم است خوب و کامل آن‌ها را حداقل به اندازه یک صفحه توضیح بدهید. راستی، تا ۳۰آذرماه  هم فرصت دارید در مسابقه شرکت کنید.

ارسال پاسخ های مسابقه درس خواندن آنلاین

پاسخ هایتان را تایپ کنید و به شماره واتس اپ  ۰۹۰۵۴۵۵۰۹۴۵ ارسال کنید  . ویا در کادر پایین صفحه  بنویسید .

حتما همراه با پاسخ نام ونام خانوادگی ، سن و شهرتان را هم بنویسید

تکنیک‌های درس خواندن برای سخت‌ترین امتحانات

نمی توانم هنگام درس خواندن تمرکز کنم؟

برچسب ها:
یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. متین متقیان 2 ماه قبل

    سلام ودرود متین متقیان هستم دوازه ساله از مشهد من فیلم هارا دانلود میکنم و حداقل دو بار میبنم تا نکاتی که قبلا ندیدم ببینم و بعد درسنامه ای که معلما دادن رو روزی دوساعت میخونم تا درس رو یاد بگیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید