, ,
,

دوران  عاشقی

جدیدترین ساخته علیرضا رئیسیان پس از دو روز نمایش در سینما‌های تهران به فروش ۱۱۵ میلیون تومانی رسید.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایسنا، به گفته امیر قطبی، مدیر پخش «فیلمیران»، فیلم «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان که از روز چهارشنبه (۷ مردادماه) در تهران اکران شده است، توانست در اولین روز اکران خود ۴۰ میلیون تومان و پنجشنبه (۸ مرداد)، ۷۵ میلیون تومان فروش کند.

این فیلم که لیلا حاتمی، شهاب حسینی و فرهاد اصلانی در آن به ایفای نقش می‌پردازند، با ۲۶ سالن در تهران به مجموع فروش ۱۱۵ میلیون تومان دست پیدا کرده است.

قطبی همچنین گفت: فیلم «نهنگ عنبر» که در یازدهمین هفته‌ی اکران خود است با ۲۵ سالن در تهران، چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با مجموع ۴۵ سالن یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

این فیلم که آخرین ساخته‌ سامان مقدم است و رضا عطاران و مهناز افشار از جمله بازیگران آن هستند،‌ در شب گذشته (۸ مرداد) بیش از ۷۰ میلیون تومان بلیت فروخته که در مجموع به فروش پنج میلیارد و ۶۳۰ میلیونی دست پیدا کرده است.

داریوش بابائیان،‌ مدیرعامل پخش «شکوفا فیلم» آمار فروش فیلم «مُردن به وقت شهریور» به کارگردانی هاتف علیمردانی را ۳۱ میلیون تومان اعلام کرد.

به گفته وی، این فیلم در تهران با ۲۱ سالن و در دیگر شهرها با چهار سالن در اولین روز اکران خود هشت و نیم میلیون تومان و شب گذشته( ۸ مرداد) ۲۲٫۵ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «گینس» به کارگردانی محسن تنابنده هم که از سوم تیرماه اکران خود را آغاز کرده، به گفته نورالله خزاعی، پخش‌کننده‌ی شرکت «نور تابان»، پس از ۳۴ روز اکران در تهران با ۳۵ سالن، یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با مجموع ۶۴ سالن، ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

همچنین فیلم «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» کمال تبریزی پس از ۳۴ روز اکران در تهران و شهرستان‌ها به مجموع فروش ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است.

حبیب اسماعیلی،‌ پخش‌کننده این فیلم گفت: تعداد سالن‌های این فیلم در تهران ۱۵ سالن و در دیگر شهرها که اکران در آن‌ها به تازگی شروع شده، هشت سالن است که در آینده این تعداد افزایش پیدا می‌کند.

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید