فعالیت ۲۷۰ ناشر کتاب در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از باشگاه خبرنگاران، مسعود گلابی مدیر بخش کودک و نوجوان سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از عرضه‌ بیش از شصت هزار عنوان کتاب در بخش کودک و نوجوان خبر داد و اظهار کرد: ۲۷۰ ناشر با شصت هزار عنوان کتاب در این بخش فعال هستند.

وی با بیان اینکه جانمایی تمامی ناشران بخش کودک و نوجوان به شکل متمرکز در طبقه‌ همکف رواق شرقی با هدف اجرای عدالت بین ناشران صورت گرفته است، اضافه کرد: با توجه به خساراتی که بارندگی سال گذشته به ناشران مستقر در چادر وارد کرده بود، امسال هماهنگی‌های لازم صورت گرفت تا با اتمام فضاسازی طبقه‌ همکف، ۲۷۰ ناشر در مساحتی بالغ بر ۶۵۰۰ مترمربع جانمایی شوند.

گلابی با ابراز خرسندی از رضایتمندی و استقبال ناشران بخش کودک و نوجوان از اجرای این طرح و استقرار به شکل متمرکز گفت: مخاطبان بخش کودک و نوجوان امسال می‌توانند به‌سهولت از تمامی غرفه‌ها بازدید کرده و اجحافی در حق هیچ ناشری به دلیل دسترسی دشوار یا پراکندگی ناشران در محوطه‌ نمایشگاه نخواهد بود.

وی راهرو‌های عریض و دسترسی‌های متعدد در بخش کودک و نوجوان را از نقاط قابل توجه این بخش در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دانست و افزود: یازده درب برای سالن کودک و نوجوان اختصاص یافته که همگی باز و قابل دسترسی است.

گفتنی است سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
جشنواره مجسمه های یخی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *