, ,
,

TV-nojavanhaقائم مقام سیما در مراسم تودیع و معارفه ۱۱ مدیر جدید تلویزیون از شکل‌گیری شبکه تهران و تبدیل شدن شبکه پویا به شبکه تخصصی کودک و نوجوان خبر داد.

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از مهر، با حضور معاون رییس رسانه ملی در امور سیما، آئین تکریم از مدیران سابق و معارفه مدیران جدید برخی از شبکه‌های سیما برگزار شد.

در این مراسم که مدیران سیما و مدیران گروه‌های تولیدی شبکه‌ها در آن حضور داشتند، علی‌اصغر پورمحمدی تأکید کرد: معاونت سیما با استفاده از توان بالای مدیران، کارشناسان و کارکنان به سوی تحقق اهداف سازمانی خود گام‌های استوار بر می‌دارد.

معاون سیما تلاش‌های همه مدیران سابق شبکه‌ها را در مدت خدمت آن ها ستود و ابراز امیدواری کرد از توان ایشان همچون گذشته برای خدمت بیشتر استفاده شود.

فرجی به دلیل ادامه تحصیل نخواست مسئولیت داشته باشد

پورمحمدی در این نشست با بیان این که تلاش کرده است از خدمات فرجی در مسئولیت دیگری استفاده کند اما به دلیل ادامه تحصیل در مقطع بالاتر امکان این همکاری میسر نشده است دو موضوع خدمت به پدر و مادر و ادامه تحصیل را بسیار مهم و ارزشمند بیان کرد که فرجی نیز به همین دلیل خواسته مسئولیتی نداشته باشند.

وی در ادامه تعهد، تخصص، توانایی و شناخت سازمانی را ملاک انتخاب مدیران جدید شبکه‌ها دانست و بیان کرد ویژگی‌های او از من بیشتر و بالاتر است.

شبکه تلویزیونی تهران ایجاد می‌شود

معاون سیما با اشاره به تغییر وظایف شبکه پنج که مسئولیت پوشش شهر و استان تهران را بر عهده داشت و در رویکرد جدید رسانه ملی به شبکه‌ای با موضوع تخصصی اقتصاد تبدیل شده است، خبر از تشکیل شبکه تلویزیونی تهران در آینده داد.

پیش از سخنان معاون سیما رضا پورحسین قائم مقام معاون سیما از بازنگری در ساختار ۶ شبکه سیما بر اساس سیاست چابک سازی رسانه ملی خبر داد و گفت: بر اساس ماموریت جدید شبکه‌ها، شبکه یک سیما، شبکه ملی و عمومی‌ و شبکه‌های دو، سه و چهار به ترتیب شبکه‌های تخصصی اجتماعی، ورزش تفریحات و سرگرمی‌و علمی‌ و فرهنگی خواهند بود.

قائم مقام سیما افزود: شبکه پنج سیما با ماموریت جدید به عنوان شبکه تخصصی اقتصاد فعال می‌شود و شبکه پویا نیز در آینده دور یا نزدیک به شبکه تخصصی کودک و نوجوان تبدیل خواهد شد.

پورحسین اظهار کرد: ماموریت دیگر شبکه‌ها نیز پس از تکمیل مطالعات و بررسی‌های کارشناسی اعلام خواهد شد.

انتصاب‌های مناسبی انجام شده است

در ادامه این مراسم مهدی فرجی مدیر سابق شبکه یک سیما، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوران مدیریت این شبکه گفت: انتصاب‌های صورت گرفته در سیما بسیار مناسب است و کسانی مسئولیت‌ها را پذیرفته‌اند که پیش از این راه رسانه را به خوبی پیموده و تجربیات گران بهایی دارند.

مدیر سابق شبکه یک سیما گفت: سازمان صداوسیما در شرایط کنونی برای افزایش تاثیرگذاری خود چاره ای جز کوچک سازی و چابک سازی ندارد و تداوم شرایط فعلی امکان پذیر نیست. برای ماندن در میدان رقابت‌های رسانه ای داخلی و خارجی باید جذابیت‌ها را همراه با تغییرات ساختاری ارتقاء داد.

وی از پورمحمدی برای پذیرش درخواست او تشکر کرد. در این مراسم همچنین از سعید مقیسه مدیر سابق شبکه تهران و کامبیز رضا اخوان صفا مدیر سابق شبکه تماشا تکریم و قدردانی شد.

در ادامه این مراسم احکام محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما، مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما، حسین ساری مدیر شبکه آموزش، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند، علی بخشی زاده مدیر شبکه پویا، مرتضی شمسی رییس مرکز پویانمایی صبا و نیز مهدی قاسمی‌ رییس شورای سیاست گذاری سلامت رسانه ملی ابلاغ شد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید