قلکی برای آموزش استفاده از خود پرداز

آموزش استفاده از خود پرداز

 آموزش استفاده از خود پرداز

بسیاری از مشکلات جوامع بزرگ به خاطر عدم آموزش رفتار صحیح به کودکان و نوجوانان است. اگر امروزه بسیاری رفتار صحیح اجتماعی مانند رانندگی صحیح، استفاده صحیح از خود پرداز، روش صحیح دفع زباله و… را نمی دانند به خاطر آموزش ندیدن در سنین پایین تر است. آنچه کودکان و نوجوانان بیاموزند و در ذهنشان باقی بمانند تا پایان عمر باعث رفتار های صحیح در آن ها خواهد شد. در این میان ابزار و اسباب بازی های آموزشی نقش مهمی را ایفا می کنند. آموزش استفاده از خود پرداز نیز یکی از نیازهای کودکان و نو جوانان است. 

قلک آموزشی

حالا قلکی به بازار عرضه شده است که علاوه بر کمک به یادگیری مفهوم پس انداز، به نحوه استفاده از خود پرداز بانک نیز کمک می کند. این قلک که به نام (بانک خصوصی من) به بازار آمده است ظاهری شبیه خود پرداز دارد و مجهز به یک صفحه نمایش کریستال مایع، صفحه کلید، محلی برای ورود کارت اعتباری، محلی برای دریافت اسکناس و محلی برای انداختن پول به داخل آن است.

بچه ها بعد از آن که پول هایشان را در این قلک ذخیره کردند برای گرفتن پولشان باید همانند یک خود پرداز واقعی با استفاده از کارت مخصوص قلک و وارد کردن رمز و مبلغ به این کار اقدام کنند. هم چنین صفحه نمایشگر میزان موجودی مقدار قابل برداشت، باقی مانده پس انداز و زمان باقی مانده برای استفاده از دستگاه و… را نیز نشان می دهد. آموزش استفاده از خود پرداز با این قلک کار والدین و معلم ها را بسیار راحت تر می کند.

آموزش استفاده از خود پرداز

قلک آموزش استفاده از خود پرداز

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دنیای ما ...

قلک (2)

قلک (5)آموزش استفاده از خود پرداز

1.5/5 - (2 امتیاز)

‫1 نظر ارسال شده در “قلکی برای آموزش استفاده از خود پرداز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *