قهرمانی محمد کیادربندسری در روز نخست اسکی آلپاین آسیا

محمد کیا دربندسری.سایت نوجوان ها (1)

در پایان روز نخست رقابت‌های اسکی آلپاین آسیا، اسکی‌بازان ایران به یک مدال طلا، سه مدال نقره و سه مدال برنز دست یافتند.

در پایان نخستین روز از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های اسکی آلپاین آسیا، صبح امروز (یکشنبه) رقابت‌های کمبینه در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد و تیم ملی ایران موفق به کسب یک مدال طلا، دو مدال نقره و دو مدال برنز شد.

عصر امروز در پایان رقابت های کمبینه که نتیجه آن از مجموع امتیازات مارپیچ کوچک و سوپرجی حاصل می شود که در بخش مردان محمد کیادربندسری موفق شد با ثبت زماگ یک دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه به مدال طلا دست یابد. پس از او ایگور زاکوردائف از قزاقستان با ۲۷ صدم ثانیه اختلاف نائب قهرمان شد و حسین ساوه شمشکی با یک ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر نخست به مدال برنز دست یافت.

در بخش زنان ماریا گریگوروا از قزاقستان با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت. صدف ساوه شمشکی پنج ثانیه و چهار صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول به مدال نقره رسید و فروغ عباسی با هفت ثانیه اختلاف زمانی با نفر نخست بر سکوی سوم ایستاد.

همچنین صبح امروز اسکی بازان ایران در بخش سوپر جی موفق به کسب دو مدال نقره توسط محمد کیادربندسری و عاطفه احمدی و نیز یک مدال برنز توسط صدف ساوه شمشکی شدند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نکاتی پیرامون یک پیاده روی کارآمد

mosabeghe

ایسنا

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.