مجسمه های کاغذی فوق العاده زیبا و ظریف از حیوانات

یک هنرمند فیلیپینی موسوم به «پاتریک کابرال» با ساخت مجسمه های کاغذی فوق العاده زیبا و ظریف، سعی دارد نگاه جهانیان را به مساله انقراض برخی از گونه های جانوری جلب نماید.

وی با استفاده از برش دادن کاغذ، مجسمه های سه بعدی زیبایی از صورت انواع حیوانات در سراسر جهان می سازد که از ظرافت بی نظیری برخوردار هستند و بدون شک، از دیدن آن ها شگفت زده خواهید شد.

این صورت هایی که به نوعی انتزاعی و پیچیده ساخته شده اند، استعاره ای بر فناپذیری و مرگ حیوانات است. جمعیت جانورانی همانند پلنگ های برفی، مورچه خوارها یا دیگر گونه های ساخته شده در این مجموعه، همانند عمر کاغذهایی که با آن ساخته شده اند، در حال انقراض و از بین رفتن هستند.

همچنین بد نیست بدانید که کابرال، آثار هنری خود را از طریق وب سایتی به نام «فعالیت های مهربانانه» به فروش می رساند و ۵۰ درصد از درآمدش را به مرکز حفاظت از حیات وحش در کشور فیلیپین اعطا می کند.

مجسمه های کاغذی (1) مجسمه های کاغذی (2) مجسمه های کاغذی (3) مجسمه های کاغذی (4) مجسمه های کاغذی (5) مجسمه های کاغذی (6) مجسمه های کاغذی (7) مجسمه های کاغذی (8) مجسمه های کاغذی (9) مجسمه های کاغذی (10) مجسمه های کاغذی (11)

وب سایت روزیاتو – فروغ بیداری

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
من زائری خوشبخت بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *