مجموعه تصاویر بی نظیری که با تکنیک ماکرو گرفته شده اند!

حشرات از ریزجثه ترین موجوداتی هستند که بر روی این کره خاکی زندگی می کنند اما جثه ریز آن ها نه تنها نقطه ضعفی برایشان محسوب نمی شود بلکه باعث بقای آن ها نیز شده است. این موجودات بیش ترین تنوع را در میان گونه های زیستی از آن خود کرده اند اما به ندرت ما متوجه این موجودات ریز می شویم. حشرات انواع متفاوتی دارند که بسیاری از آن ها بال داشته و برخی نیز قدرت پرواز ندارند.

شکل ظاهری و کارکرد بدن این موجودات ریز علی رغم کوچک بودن در اندازه در مواردی بسیار پیچیده و خارق العاده است. اگرچه افراد عادی به ندرت به ظرافت های بدن این موجودات ریز دقت می کنند اما بررسی این موجودات با دقت و از فاصله ای نزدیک خالی از لطف نخواهد بود. در ادامه این مطلب شما را به دیدن تصاویری ماکرو (گرفتن عکس از موجودات و اشیاء ریز از نمای نزدیک) از این موجودات شگفت انگیز دعوت می کنیم که نمایی نزدیک از زیبایی های این موجودات را به تصویر کشیده اند.

کلوزآپ حشرات (29) کلوزآپ حشرات (28) کلوزآپ حشرات (27) کلوزآپ حشرات (26) کلوزآپ حشرات (25) کلوزآپ حشرات (24) کلوزآپ حشرات (23) کلوزآپ حشرات (22) کلوزآپ حشرات (21) کلوزآپ حشرات (20) کلوزآپ حشرات (19) کلوزآپ حشرات (18) کلوزآپ حشرات (17) کلوزآپ حشرات (16) کلوزآپ حشرات (15) کلوزآپ حشرات (14) کلوزآپ حشرات (13) کلوزآپ حشرات (12) کلوزآپ حشرات (11) کلوزآپ حشرات (10) کلوزآپ حشرات (9) کلوزآپ حشرات (8) کلوزآپ حشرات (7) کلوزآپ حشرات (6) کلوزآپ حشرات (5) کلوزآپ حشرات (4) کلوزآپ حشرات (3) کلوزآپ حشرات (2) کلوزآپ حشرات (1) کل (1)

روزیاتو

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
عکس هایی که از واقعیت دنیایی خیالی ساخته اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *