,

کانونبه گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از ایرنا، «مجتبی دانشور» افزود: همزمان با ایام مبارک دهه فجر، با برپایی کارگاه و نمایشگاه های مختلف مانند نقاشی دیواری، کلاژ، کاردستی، سفال، اوریگامی و … با موضوع «انقلاب»، میزبان کودکان و نوجوانان هستیم.

مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون گفت: این مرکز، در روز ۱۴ بهمن با دعوت از مدارس به اجرای تئاتر زنده با موضوع «انقلاب»، برای کودکان و نوجوانان، خواهد پرداخت.

بر اساس گزارش کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، دانشور یادآور شد: از ۱۸ تا ۲۴ بهمن، به مناسبت هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان که هم زمان با دهه فجر انقلاب برگزار می شود؛ از خانواده ها، مدارس و دانش آموزان دعوت شده است تا در سالن نمایشگاهی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، میهمان غرفه های عرضه کتاب و برنامه های فرهنگی هنری باشند.

وی همچنین گفت: موزه کودک این مرکز نیز، در این ایام، نمایشگاهی از تصویرهای منتخب کتاب های کانون و نمایشگاهی از آثار برگزیده ۱۶ دوره جشنواره کتاب کودک و نوجوان را برگزار می کند.

علاقه مندان می توانند برای حضور در این ویژه برنامه ها، از روز ۱۲ تا ۲۱ بهمن، از ساعت ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ به مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب، مراجعه کنند.

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟