, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

طبیعت گردی و چادر زدن در دل دشت و جنگل مزایایی زیادی دارد بیایید چند مزایای آن را با هم بررسی کنیم.

طبیعت گردی.سایت نوجوان ها (1)

دور شدن از فضای مجازی 

بزرگ ترین مزیت طبیعت گردی خاموش کردن گوشی همراهتان است در دل جنگل به دور از شبکه های مجازی زندگی واقعی را تجربه کنید. لذت زندگی واقعی در آرامشی است که به دست می آورید.

کاهش استرس 

زندگی عادی ما پر از استرس است شهرهای شلوغ باعث می شوند که زندگی پر اضطرابی داشته باشیم که در نهایت منجر به انواع بیماری های جسمی و روانی می شود. در این گونه موارد برای تخلیه روحی بهترین کار پناه بردن به طبیعت است. 

طبیعت گردی.سایت نوجوان ها (2)

فعالیت بیش تر 

زندگی شهر نشینی همه انسان ها را تنبل کرده است. معمولا روزانه در سر کار یا محل تحصیل بیش تر در یک جا نشسته ایم و یا فقط با اتومبیل به هر جا که بخواهیم می رویم اما زندگی چند روزه در طبیعت باعث فعالیت بیش تر ما می شود و فعالیت بیش تر باعث سوزاندن کالری و در نتیجه سلامت بیش تر ما خواهد شد. 

استفاده از اکسیژن تازه 

اکسیژن تازه نیاز هر بدن سالمی است که متاسفانه در میان هوای آلوده شهرها به راحتی به دست نمی آید، پس با طبیعت گردی به راحتی می توان نیاز بدن به اکسیژن را برطرف کرد.

طبیعت گردی.سایت نوجوان ها (3)

تقویت روابط اجتماعی 

معمولا طبیعت گردی با گروه دوستان انجام می شود که همین باعث تقویت روابط اجتماعی می شود که یکی از مهم ترین نیازهای زندگی انسان ها است. 

غذای سالم 

غذاهای یکه در شهر ها می خوریم یا چرب و سرخ کردنی هستند و یا از مغازه ها تهیه می شوند و همه این ها باعث بیماری های مختلف از چاقی گرفته تا آسیب به قلب، کبد و کلیه ها می شود، اما در اردوها و طبیعت گردی معمولا غذاهای سالم تر و کم حجم تری تهیه و استفاده می شود که همین به سلامتی بیش تر کمک می کند.

 

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید