مسابقه با جایزه زمستانه شماره ۵ همراه با پاسخ

دوستان عزیز؛ در این سری مسابقات زمستانه که به صورت هفتگی برگزار می‌گردد، یک سوال مطرح می‌شود که علاوه بر این که اسامی‌ کسانی که جواب صحیح داده اند در این قسمت اعلام می‌گردد، به ۳ نفر از ایشان هدیه نقدی داده می‌شود.

با مراجعه به مسابقه با جایزه در شماره‌های قبلی می توانید پاسخ صحیح و نام برندگان را مشاهده فرمایید.

****شرط سنی:

از این به بعد جایزه این مسابقه فقط به کسانی تعلق میگیرد که اولاً سنشان بین ۱۱ تا ۲۵ سال باشد و ثانیاً نام و نام خانوادگی شناسنامه ای ایشان با مشخصات پروفایلشان در این وبسایت مطابقت داشته باشد. در صورت عدم وجود هر یک از این دو مورد، از دادن جایزه به این شخص معذوریم حتی اگر نام ایشان به عنوان برنده اعلام شده باشد. بنابراین توصیه ما به شما این است اگر با مشخصات واقعی ثبت نام نکرده اید در اسرع وقت مشخصات کاربری خود را در پروفایل تصحیح کنید.

****نحوه قرعه کشی:

به این صورت است که ابتدا کلیه کسانی که پاسخ صحیح داده اند در یک لیست بدون در نظر گرفتن شهر با جنیست یا زمان عضویت شماره گذاری می شوند.  سپس سه عدد به صورت کاملا اتفاقی انتخاب می شوند. البته که اگر برنده در یک ماه گذشته از هریک از مسابقات سایت جایزه دریافت کرده باشد حذف و مجددا یک شماره دیگر انتخاب می شود.

سؤال این هفته:

به جای علامت سؤال چه عددی قرار می گیرد؟

سؤال مسابقه

 

پاسخ:

قانونی که در این جدول وجود دارد این است که ابتدا عدد اول بر عدد دوم تقسیم شده، سپس عدد حاصل در 8 ضرب می شود. بنابراین به جای علامت سؤال عدد 20 قرار می گیرد.

20 = 8 × (2 ÷ 5)

اسامی برندگان:

1- خانم نسرین شمسی از کرمان

2- آقای سامان مهدی زاده از کرمان

اسامی افرادی که پاسخ صحیح داده اند:

سامان

نسرین شمسی

reza shamsi

nasim shamsi

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مسابقه "نظر شما چیه؟" (شماره 17)