مسابقه با جایزه پاییزه شماره ۳ همراه با پاسخ

دوستان عزیز؛ در این سری مسابقات پاییزه که بصورت هفتگی برگزار می‌گردد، یک سوال مطرح می‌شود که علاوه بر اینکه اسامی‌ کسانی که جواب صحیح داده اند در این قسمت اعلام می‌گردد، به ۳ نفر از ایشان هدیه نقدی داده می‌شود.

 با مراجعه به مسابقه با جایزه در شماره‌های قبلی میتوانید پاسخ صحیح و نام برندگان را مشاهده فرمایید.

****شرط سنی:

از این به بعد جایزه این مسابقه فقط به کسانی تعلق میگیرد که اولاً سنشان بین 11 تا 25 سال باشد و ثانیاً نام و نام خانوادگی شناسنامه ای ایشان با مشخصات پروفایلشان در این وبسایت مطابقت داشته باشد. در صورت عدم وجود هر یک از این دو مورد، از دادن جایزه به این شخص معذوریم حتی اگر نام ایشان به عنوان برنده اعلام شده باشد. بنابراین توصیه ما به شما این است اگر با مشخصات واقعی ثبت نام نکرده اید در اسرع وقت مشخصات کاربری خود را در پروفایل تصحیح کنید.

**نحوه قرعه کشی:

به این صورت است که ابتدا کلیه کسانی که پاسخ صحیح داده اند در یک لیست بدون در نظر گرفتن شهر با جنیست یا زمان عضویت شماره گذاری می شوند.  سپس سه عدد به صورت کاملا اتفاقی انتخاب می شوند. البته که اگر برنده در یک ماه گذشته از هریک از مسابقات سایت جایزه دریافت کرده باشد حذف و مجددا یک شماره دیگر انتخاب می شود.

سوال این هفته:

9 مگس روی یک پرده ی چهارخانه نشسته اند. دست برقضا هیچ دوتائی از آن ها هم سطر، هم ستون یا هم قطر نیستند؛ (مانند شکل):

quastion-nojavanha

چندی گذشت و 3 تا از مگس ها پریده و دوباره در خانه های اشغال نشده ی مجاورشان نشستند و 6 تای دیگر در جای خود باقی ماندند. عجیب آن که هم چنان هیچ دو مگسی در یک سطر یا یک ستون و یا یک قطر مشترک قرار نگرفته بودند. کدام 3 مگس پریدند و به کدام خانه ها نقل مکان کرده اند؟

پاسخ مسابقه:

با توجه به اینکه مگس ها نباید هم قطر، هم سطر و هم ستون باشند و جابجایی تنها در خانه های مجاور صورت گرفته است پاسخ مسابقه به شرح زیر می باشد:

مگس شماره 6 به راست

مگس شماره 8 به پایین و بعد چپ

مگس شماره 9 به بالا

 game.nojavanha

اسامی برندگان:

1- آقای توحید تقی زاده از خوی

2- خانم مریم بیات از زنجان

3- آقای حسین فخاری از خوی

اسامی افرادی که پاسخ صحیح داده اند:

نسرین
مهرشاد
مریم
مریم
محمد
علیرضا
علی
حسین
توحید
احمد
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مسابقه "نظر سنجی (1)"