,

نشر پیدایش به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان فراخوان مسابقه‌ی داستان کوتاهی را منتشر کرده بود. در این مسابقه می‌بایست با قهرمان قصه‌های کودکی‌تان داستانی می‌نوشتید. مهلت شرکت در این مسابقه تا ۸ مرداد بود که تا ۱۳ مرداد تمدید شد.

اولین قدم برای شرکت در مسابقه چیست؟

قهرمان دوران کودکی‌ات کدام شخصیت معروف داستانی بوده؟ هری پاتر، رابین هود، تن تن، آلیس؟ برای شرکت در این مسابقه باید قهرمانی داستانی را که تو را به کتاب خواندن علاقه‌مند کرده انتخاب کنی و بعد یک داستان تازه برایش خلق کنی. یعنی قرار است این قهرمان با قلم تو سرنوشت دیگری پیدا کند!

در داستانی که می‌نویسید چه چیزهایی را رعایت کنید؟

اول اینکه هر کس فقط می‌تواند یک داستان برای شرکت در مسابقه ارسال کند. داستانت باید در دو قالب ارسال شود: word و فایل صوتی! بله، فایل صوتی. قرار است داستان را با صدای نویسنده بشنویم!

تعداد کلمات داستانت بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ تا باشد. حروف اضافه مانند: که، را، از، به، حتی و … و فعل‌های مرکب و پیشوندی هر کدام یک کلمه محسوب می‌شوند.

داستانت را به آیدی @peydayeshpublic ارسال کن و همراه آن مشخصاتت را به این ترتیب وارد کن: نام و نام خانوادگی، سن، شماره‌ی تماس و محل سکونت.

محدوده‌ی سنی برای شرکت در مسابقه چقدر است؟

این مسابقه محدودیت سنی ندارد و همه‌ی افراد با هر سنی می‌توانند در آن شرکت کنند.

جایزه‌ی مسابقه چیست؟

نفر اول و دوم که جایزه‌هایی دریافت خواهند کرد. جدا از این، به همه‌ی کسانی که در مسابقه شرکت کرده‌اند یک جایزه‌ی خوب تعلق می‌گیرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند عضو کتابخانه‌ی پیدایش شوند و از تخفیف ۱۵ درصدی (ویژه‌ی کتاب‌های کودک و نوجوان) برای یک سال برخوردار شوند.

آثار برگزیده‌ی دیگر هم در فضای مجازی (کانال تلگرام و اینستاگرام) منتشر خواهد شد.

اختصاصی نشریه‌ی اینترنتی نوجوان‌ها – یاسمن رضائیان

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید