مسابقه محرم ۱۴۰۰ با جوایز ارزنده

مسابقه محرم

مسابقه محرم 1400 برای افزایش دانش و اطلاعات نوجوانان نسبت به واقعه عاشورا و اتفاقات آن طراحی شده است . در روزهای سختی که بیماری کرونا همه دنیا را درگیر کرده است . اجتماعات و عزارداری های ملیونی مردم نیز محدود شده است. باید برای تکریم و بزرگداشت نهضت حسینی راه های دیگر یپیدا کرد. خواندن کتاب های مفید در باره قیام عاشورا،استفاده از فضای مجازی و بهره بردن از اطلاعات عالمان و دانشمندان و … می تواند راه خوبی برای این ماه محرم باشد.

نوجوانان می توانند با افزایش اگاهی خود و انتقال به خانواده ها سهم مهمی در شناخت واقعی قیام امام حسین داشته باشند به ویژه که ماه محرم امسال باید با حفظ کامل نکات بهداشتی و مواظبت از سلامت خود و والدین، باید عزاداری را نیز به شیوه ای متفاوت برگزار کرد.

شما برای شرکت در این مسابقه کافیست بر روی (دریافت سوالات مسابقه محرم ) کلیک کنید تا فرم مسابقه وسوالات را دریافت کنید. لطفا نام ، نام خانودگی وسطح تحصیلات خود را بنویسید . بعد از آن که به سوالات نیز پاسخ دادید حتما دکمه ارایه را کلیک کنید. لطفا دوستانتان را نیز به مسابقه دعوت نمایید .

زمان مهلت پاسخ به مسابقه : با توجه به استقبال خوب نوجوانان عزیز تا روز پنج شنبه 4 شهریور ماه تمدید شد.

انشالله به 6 نفر از شرکت کننندگان در مسابقه محرم 1400 که پاسخ هایی صحیح داده باشند،هدیه تعلق می گیرد. به هر کدام از این افرادکارت هدیه 50 هزارتومانی  اهدا می گردد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مسابقه بزرگ لبآهنگ و دوبله

‫2 نظر ارسال شده در “مسابقه محرم ۱۴۰۰ با جوایز ارزنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *