مصاحبۀ اختصاصی با احسان کرمی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

karami.nojavanha
احسان کرمی متولد تیر ماه سال ۱۳۵۹ در تهران می باشد. متاهل است، کاردانی تشریفات خوانده و دوره فیلم سازی را در انجمن فیلم سازی جوان گذراند، سپس دوره بدن و بیان تئاتر را نزد میکائیل شهرستانی آموخت و بالاخره کارش را از سال ۸۵  با رادیو تهران آغاز کرد.

شروع فعالیتش در رادیو تهران با نویسندگی آیتم طنز بود. این آیتم به اسم چراغ قرمز بود که یک روز بازیگر آیتم نیامد و خودش به جای آن بازی کرد و بدین ترتیب بازیگر رادیو شد.

همچنین در جمعه ایرانی؛ بازیگر و مجری ، بازیگر برنامه۱۲۴۳۷ از رادیو صدای آشنا و نویسنده و مجری بخش نیمروزی پنجشنبه ها در رادیو پیام است. 

از سال ۸۷ با اجرای برنامه نقره وارد تلویزیون شد. اجرای برنامه تصویر زندگی، برنامه شب نشینی شبکه جام جم و رادیو۷ را نیز برعهده داشته است.

نام برنامه هایی که کار کرده است عبارتند از: چهار دیواری ممنون، مکث 95، جام ارگ، صبح تهران، تهران در شب، موج مجهول، چراغ سبز ،جمعه ایرانی، ۱۲۴۳۷، نقره، تصویر زندگی، برنامه طلوع در شبکه چهار ، شب نشینی و رادیو۷.

او همچنین صدا پیشۀ شخصیت “عزیزم ببخشید” سریال محبوب کلاه قرمزی می باشد.

شبکه های رادیویی ای که در آن ها فعالیت داشته عبارتند از: رادیو ایران، رادیو صدای آشنا، رادیو تهران، رادیو پیام، برنامه زنده رود اصفهان و …

احسان کرمی در دهمین جشنواره بین المللی رادیو مجری برگزیده و در یازدهمین جشنواره بین المللی رادیو به عنوان گوینده برتر انتخاب شد.

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کتاب «ادبیات داستانی جنگ در ایران» منتشر شد

 

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

 

‫9 نظر ارسال شده در “مصاحبۀ اختصاصی با احسان کرمی

 1. فاطمه :

  وای منونم ……………دستتون درد نکنه
  .
  .
  .
  بهترین نشریه دنیا مچکرم……………………………………………………………مچکرم

 2. nojavanha.com :

  کاربر گرامی “فاطمه”
  درخواست شما در حال بررسی می باشد و ما به دنبال راه ارتباطی با ایشان می باشیم.
  در صورت امکان به درخواست شما جامۀ عمل می پوشانیم.
  نشریه اینترنتی نوجوان ها

 3. فاطمه :

  یلام ممنون مصاحبه قشنگی بود می شه یه مصاحبه هم با آقاهومن حاجی عبداللهی (صداپیشه پنگول)بکنید و درباره ی نوجوانی خودشون و… ازشون سوال کنید لطفا………

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *