مصادره، به وقت شام و لاتاری یکه تاز گیشه

اکران نوروز.سایت نوجوان ها (1)

فیلم‌های مصادره، به وقت شام و لاتاری همچنان در صدر جدول نمایش نوروز ۹۷ هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ چند روزی از آغاز نمایش فیلم های حاضر در سبد نمایش نوروز 97 می گذرد و یک فیلم کمدی، یک فیلم اجتماعی و فیلمی با موضوع گروه های تکفیری و حوادث منطقه بیش از سایرین با اقبال مردم رو به رو شده اند.

فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی در 9روز نمایش به فروش 1 میلیارد و 650 میلیون تومان رسیده است.

فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا هم در 9 روز نمایش به فروش 760 میلیون تومان دست یافته است.این فیلم برای اولین بار در سطح اول سینمای کشور به گوشه ای از جنایات گروه های تکفیری و رشادت های مدافعان حرم می پردازد. سید هادی حجازی فر و بابک حمیدیان از بازیگران اصلی این فیلم هستند و به وقت شام توانسته رضایت مخاطبانش را نیز جلب کند.

لاتاری دیگر صدر نشین جدول فروش نمایش نوروز 97 است. جدید ترین اثر محمد حسین مهدویان توانسته در9 روز 700 میلیون تومان بفروشد.این فیلم هم سعی دارد با روایت قصه ای کمتر شنیده شده غیرت ایرانی را به نمایش بگذارد.

ساعد سهیلی، سید هادی حجازی فر، حمید فرخ نژاد، جواد عزتی و زیبا کرمعلی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

لونه زنبور هم یکی از سه فیلم طنز نمایش نوروز 97 است. این فیلم به کارگردانی برزو نیک نژاد در 9روز560 میلیون تومان فروخته است.

خرگیوش هم دیگر فیلم طنز نمایش نوروز 97 است. این فیلم در 9روز نمایش به فروش 260 میلیون تومان دست یافته است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تبدیل کتاب های قدیمی به مجسمه های زیبا و خاطره برانگیز

تنها پویانمایی نمایش نوروز 97 فیلشاه است. جدید ترین اثر سازندگان شاهزاده روم که با قصه ای برگرفته از قران و ساختار و تکنیک جذابش به مذاق کودکان و حتی بزرگسالان خوش امده است.‌ این پویانمایی در9 روزنمایش به فروش 130 میلیون تومانی رسیده است.

فراری علیرضا داوود نژاد هم فیلمی با مضمون اجتماعی است که در 9روز نمایش 55 میلیون تومان فروخته و قعر نشین جدول نمایش نوروز 97 است.

فیلم های بدون تاریخ بدون امضا، آینه بغل، اسرافیل و ما خیلی باحالیم هم فیلم هایی هستند که از پایان بهمن و قبلتر از ان مهمان سینما ها شدند؛ اما به دلیل کف فروش بالا نمایششان هم چنان ادامه دارد و به ترتیب 4 میلیارد و 260 میلیون تومان،20 میلیارد و400 میلیارد تومان،610 میلیون تومان و 1 میلیارد و 400 میلیون تومان فروخته اند.

nourooz

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *