, ,
,

اکران نوروز.سایت نوجوان ها (1)

فیلم‌های مصادره، به وقت شام و لاتاری همچنان در صدر جدول نمایش نوروز ۹۷ هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ چند روزی از آغاز نمایش فیلم های حاضر در سبد نمایش نوروز ۹۷ می گذرد و یک فیلم کمدی، یک فیلم اجتماعی و فیلمی با موضوع گروه های تکفیری و حوادث منطقه بیش از سایرین با اقبال مردم رو به رو شده اند.

فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی در ۹روز نمایش به فروش ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا هم در ۹ روز نمایش به فروش ۷۶۰ میلیون تومان دست یافته است.این فیلم برای اولین بار در سطح اول سینمای کشور به گوشه ای از جنایات گروه های تکفیری و رشادت های مدافعان حرم می پردازد. سید هادی حجازی فر و بابک حمیدیان از بازیگران اصلی این فیلم هستند و به وقت شام توانسته رضایت مخاطبانش را نیز جلب کند.

لاتاری دیگر صدر نشین جدول فروش نمایش نوروز ۹۷ است. جدید ترین اثر محمد حسین مهدویان توانسته در۹ روز ۷۰۰ میلیون تومان بفروشد.این فیلم هم سعی دارد با روایت قصه ای کمتر شنیده شده غیرت ایرانی را به نمایش بگذارد.

ساعد سهیلی، سید هادی حجازی فر، حمید فرخ نژاد، جواد عزتی و زیبا کرمعلی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

لونه زنبور هم یکی از سه فیلم طنز نمایش نوروز ۹۷ است. این فیلم به کارگردانی برزو نیک نژاد در ۹روز۵۶۰ میلیون تومان فروخته است.

خرگیوش هم دیگر فیلم طنز نمایش نوروز ۹۷ است. این فیلم در ۹روز نمایش به فروش ۲۶۰ میلیون تومان دست یافته است.

تنها پویانمایی نمایش نوروز ۹۷ فیلشاه است. جدید ترین اثر سازندگان شاهزاده روم که با قصه ای برگرفته از قران و ساختار و تکنیک جذابش به مذاق کودکان و حتی بزرگسالان خوش امده است.‌ این پویانمایی در۹ روزنمایش به فروش ۱۳۰ میلیون تومانی رسیده است.

فراری علیرضا داوود نژاد هم فیلمی با مضمون اجتماعی است که در ۹روز نمایش ۵۵ میلیون تومان فروخته و قعر نشین جدول نمایش نوروز ۹۷ است.

فیلم های بدون تاریخ بدون امضا، آینه بغل، اسرافیل و ما خیلی باحالیم هم فیلم هایی هستند که از پایان بهمن و قبلتر از ان مهمان سینما ها شدند؛ اما به دلیل کف فروش بالا نمایششان هم چنان ادامه دارد و به ترتیب ۴ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان،۲۰ میلیارد و۴۰۰ میلیارد تومان،۶۱۰ میلیون تومان و ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروخته اند.

nourooz

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

در حال ارسال

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید