, ,
,

شیخ جایزه.سایت نوجوان ها (1)این معلم روحانی که به "شیخ جایزه" معروف شده، سعی دارد با شیوه های نوین تبلیغی نوجوانان را به موضوعات دینی حساس کند.

روزنامه شهروند نوشت: در تربت حیدریه معروف است به «شیخ جایزه » در مورد غلامرضا مطهری حرف می زنم، روحانی که ١٤ سال است حرفه معلمی را دنبال می کند. خودش می گوید: «از جوانی دوست داشته به عنوان روحانی ویژه نوجوانان و جوانان فعالیت کند.»

غلامرضا مطهری یک صندوقچه همراه خود دارد به نام صندوق جایزه ها. در این صندوق برای کودکان، نوجوانان و جوانان جایزه های متفاوت از کاپشن تا تسبیح، از لوازم التحریر تا چراغ قوه فانتزی و… پیدا می شود.

این معلم روحانی سعی دارد با شیوه های نوین تبلیغی نوجوانان را به موضوعات دینی حساس کند. شیخ جایزه در ابتکاری خاص «کارت تشویق» ی چاپ کرده که فرد می تواند به انتخاب خودش و با مراجعه به مراکز معرفی شده در پشت کارت تشویق، هدیه خودش را دریافت کند.

«شهروند» گفت وگوی کوتاهی با این روحانی معلم داشته است.

متولد چه سالی هستید؟ 

١٣٥٠؛ روستای علیَک بخش زاغه شهرستان تربت حیدریه هستم.

چند سال است که حرفه معلمی را دنبال می کنید؟ 

چهارده سال است که در خدمت دانش آموزان شهر مقدس مشهد و تربت حیدریه هستم.

چرا به شما می گویند، «شیخ جایزه»؟ 

از روز اول که سر کلاس رفتم، می دانستم که نوجوانان این دهه ها دیگر شیوه سنتی تدریس را نمی پسندند. من روش تدریسی را با شیوه پرسش و پاسخ جلو بردم و از همان روز سعی کردم که از همین روش برای جذب نوجوانان به دین بهره ببرم؛ نیت من از اول این بود که طلبه ای در خدمت مردم باشم. هر وقت برای زیارت به حرم امام رضا ( ع) می رفتم، می گفتم: «من دوست دارم شیخ جوونا و … 

پانا

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید