, ,
,

پرسش

سلام. دختری ۱۴ ساله هستم که به مدرسه تیزهوشان میروم و دوستان خوبی دارم اما یک سال پیش یکی از دوستانم یک فیلم کره ای به من معرفی کرد و من وقتی آن را دیدم، از آن به بعد عاشق فیلم ها و بازیگران و خواننده های کره ای شدم به حدی که اگه یه روز اونا رو نبینم دیوونه میشم. از یه طرف نمیتونم اونارو ترک کنم و خوابشونو می بینم و از یه طرف هم عذاب وجدان گرفتم و از این کارم بدم میاد که به یه مرد نامحرم خیره میشم. چی کار کنم؟

پاسخ خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت

دوست خوبم

یکی از بهترین ویژگی و لازمه برای اینکه بتوانیم در مشاوره به دیگری کمک کنیم این است که او خودش متوجه مساله خود شده باشد و بخواهد که در شرایط فعلی تغییری در آن به وجود آورد و خوشبختانه تو دارای این ویژگی هستی.

حالا توصیه برای اینکه بتوانی این عادت را ترک کنی مثل هر ترک عادت دیگری باید دو نکته را توجه داشته و انجام دهی:

اول اینکه با توجه به شناختی که از خودت داری تماشای فیلم های دیگر و یا مطالعه رمان هایی را انتخاب کن که اولا مشکلی مشابه آنچه در فیلم های کره ای داری نداشته باشد و در ضمن برایت جذاب و در خور سنت باشد. حالا کار دوم این است که شروع کنی و هر روز کمی از روز قبل کمتر به فیلم کره ای مشغول شوی و به جای آن انجام کار جذاب انتخابی خود را که می تواند شامل تماشای فیلم، خواندن رمان و یا انجام هر کار هنری و یا ورزشی باشد را جایگزین کنی.

اگر کم کم و به مرور تماشای فیلم کره ای را کم کنی در آینده نه چندان دور بدون اینکه متوجه شده باشی می بینی که دیگر به این کار مشغول نیستی و تمام عادت های تو هم از بین رفته است.

موفق باشی

 

 

 

25 دیدگاه تاکنون ثبت شده
 1. N 3 هفته قبل

  سلام
  من یه سال و خورده ای هست که متاسفانه علاقمند به سریالای کره ای شدم شدیییید .
  من شاگرد اول بودم ولی الان …و فکر میکنم به همین خاطر افت تحصیلی زیادی داشتم . و کلی اعتماد به نفسم اومده پایین
  ۲ سال دیگه کنکور دارم و نگرانم.
  و حدود ۶ ، ۷ ماهی هست که عاااااشق یه بازیگر کره ای شدم ( قبلش هم یکی دیگه رو دوس داشتم ولی نه اینقدررر) . درصورتی که از سریالا ی کره ای و خصوصا این بازیگر متنففففر بودم .
  خودمم واقعا از این وضعیتم ناراحت هستم و مذهبی هم هستم و خیلی از خدا میخوام کمکم کنه اونو از ذهنم بیرون کنم و میدونم عشق پوچی هست و داره دیوونم میکنه .
  تا حالا چند بار همه عکس ها و فیلمهاش رو پاک کردم و سعی کردم فراموشش کنم ولی نمیتونم و دوباره می رم همرو دانلود میکنم .
  همش تو ذهنم تصورش می کنم و شبا خوابشو میبینم .
  دیگه خسته شدم .

  • پاسخ خانم دکتر سلیقه دار
   دوست خوبم
   لازم نیست این همه به خودتون فشار بیارید که بخواهید تمام فیلم و عکس او را دور بریزید و پاک کنید.
   همین که باور کنی که ارتباطی با در میان نیست و او در بخش علاقمندیهای تو قرار دارد کفایت می‌کند. همه ما در دوره هایی از زندگی چیزهایی داریم که علاقمند میشویم و دوست داریم اما مدیریت کردن این علاقه بسیار مهم است.
   مدیریت علاقه هم این است که برای خودت برنامه داشته باشی
   مثلا فقط برخی روزها به تماشای فیلم او بنشینی.
   در عین حال برای سرگرمی خودت فیلمهای دیگر را هم نگاه کن و این طوری از شخصیت پردازی در فیلم ها و موسیقی های دیگر لذت ببر.
   در ضمن سهم بزرگی از انرژی و زمانت را به درست اختصاص بده همین کار موجب می‌شود ذهنت بیشتر از او دور شود.

 2. 0000 2 ماه قبل

  سلام.من یک دختر ۱۲ساله هستم و تازه چند ماهه ک عاشق تاعو از گروه اکسو شدم.من اوایل به کره ای ها یا چینی ها علاقه نداشتم مثلا یه دور در زمان های تفریح در صفحه اینستا یا گوگل من می امدند و هر از گاهی میدیدم و دیگه هوسم برطرف میشد.یعنی اونا رو به چشم یه بازیگر معمولی میدیدم.ولی بعدش تقریبا ۱ ماه مونده به ازمون تیزهوشان وقتی یکی از این فیلم های کره ای_چینی در صفحه من اومد به نام)درخشنده ترین ستاره در اسمان(با یک پسری به نام هوانگ زی تاعو اشنا شدم توی فیلم خیلی مودبانه رفتار میکرد و چهره اش مثل یه ستاره می درخشید و من مجذوب اون شدم تا این ک رفتم پیجش و فن پیجاش.البته این کار ها رو در زمان تفریحاتم انجام میدادم.تا این ک در پیج او با یک کمپانی اشنا شدم به نام پرودوس کمپ ۲۰۲۰…..و همین طور هر روز علاقه من بیشتر میشد به کره ای و تاعو و تمرین خوانندگی میکردم ک برم پرودوس کمپ و همچنین هر روز فکرم بهش بیشتر میشد.تا این ک ازمونو دادم و الان درصد گرفتم و درصدم بالای ۶۰ اومد و امیدواررم موفق بشم.ولی میخوام از این وعض وابستگی به تاعو نجات پیدا کنم.بخدا اگه یه ذره کمک کردید ۱۰۰بار دعاتون میکنم تو رو خدا کمک کنید

  • پاسخ خانم دکتر سلیقه دار :
   دوست خوبم
   اینکه تصمیم داری از شرایط وابستگی به تاعو رها بشی خیلی هم خوب است چون میتوانی با آسودگی به درس و زندگی ات برسی و در عین حال علاقه ات را به صورت متعادل و کنترل شده دنبال کنی.
   برای این منظور لازم است برای شروع علاقه های دیگر خودت را بشناسی و فعالیت‌هایی را آغاز کنی. برای مثال چه کارهای هنری دوست داری یا چه افرادی هستند که از رشته فعالیتشان لذت میبری؟ کمی وقتت را صرف آنها کن و برخی کارهای هنری و ورزشی و دوست داشتني هایت را دنبال کن.
   سرگرم کردن خودت به همراه کم کردن سر زدن به پیج آنها به مرور به تو کمک میکند تا بدون آسیب یا احساس خلا بتوانی دلبستگی و عادت هایت را کنترل کنی.

 3. bts 6 ماه قبل

  سلام دوستان عزیز . لطفا من را راهنمایی کنید . من دختری هستم ۱۳ ساله که از ۱۲ سالگی به کیپاپ و خواننده های کره ای علاقه پیدا کردم . من از قبل از ۱۲ سالگی اصلا سروقت گوشیم نمیرفتم ولی الان چون می خوام اهنگ گوش کنم ، سر گوشی میرم و اینترنتم رو روشن میکنم و ساعت تا میگزرد . احساس میکنم که خیلی سرم توی گوشی است ولی چند بار سعی کردم که دیگه توی گوشی نروم یا کم بروم ولی هر کاری میکنم نمیشه . من فرد باهوشی هستم و الان توی فرزانگان (مدارس تیزهوشان) درس میخوانم . راستش به غیر این موضوع من احساس میکنم که عاشق خواننده ی مورد علاقم شدم چون هر شب آرزو میکنم که من زودتر از اون بمیرم . چون طاقت مرده بودنش رو ندارم . من شب ها به خاطر خواننده های مورد علاقم گریه میکنم و واقعا ناراحت میشم که چرا نمیتونم به کنسرت اهنگ ها بروم و این گریه ها روی من تاثیر منفی گذاشته . ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • دوست خوبم
   در دوره نوجوانی احساس نیاز به عاشق شدن و داشتن قهرمان در زندگی پر رنگ میشود و هر کسی ممکن است این‌ حس را در فرد یا گروه خاصی پیدا کند. تو آن را در این گروه دیدی حالا اگر از هوشت استفاده کنی متوجه میشوی که عشق تو تاثیری در زندگی آنها ندارد چه تو زودتر بمیری چه گریه کنی چه در زندگی ات پیش بروی یا نروی برای آنها تاثیری ندارد. اما حالا اگر همان حجم از عشق و لذت را به این سمت و سو بکشانی که شاید در آینده نوجوانی باشد که به عشق تو تلاش کند و تحت تاثیر موفقیت های تو قرار بگیرد در این صورت فقط زمانی سراغ گوشی میروی که موسیقی گوش کنی که آن موسیقی حال تو را بهتر کند ‌و حال بهتر تو موجب تلاش بیشتر ‌ و موفقیت بیشتر تو شود.
   اینطوری که به این داستان نگاه کنی همه چیز مطابق پیشرفت و توان تو رخ میدهد

 4. setareh 7 ماه قبل

  سلام به همه لطفا پیام من رو بخونید. بنده دختری ۱۹ ساله هستم و از سن ۱۷ سالگی عاشق امیر مقاره و حمید هیراد شدم ، تو ذهنم همراه اونها زندگی ساخته بودم. تا این که یه روز به کنسرت ماکان بند رفتم . کنسرت که تموم شد با دوستم به بک استیج رفتیم تا عکس بگیریم. بعد از این که عکس گرفتیم آقای مقاره به من کارتشون رو دادن و گفتن خوشحال میشن که بیشتر با هم آشنا بشیم . من هم خیلی خوشحال شدم و هم خیلی تعجب کردم که آخه چرا باید مگا استار ایران به من شماره بده ؟ خونه که رفتم با استرس به شماره آقای مقاره پیام دادم و ایشون هم جواب دادن ، خلاصه رابطمون ادامه پیدا کرد و صمیمی شدیم تا جایی که ایشون هفته پیش به من پیشنهاد ازدواج داده . خیلی دارم توفکرم که چه جوابی باید بدم ، روزگاری من عاشق ایشون بودم و حالا برعکس شده ، کلی این داستان رو تعریف کردم که بدونین ایچ چیز غیر ممکن نیست و شاید همه ی شما روزی به عشقتون برسید ، در ضمن این رو هم بدونید که من هیچ دلیلی برای دروغ گفتن ندارم و نخواهم داشت

  • دوست خوبم
   پرسش خاصی در پیامت مطرح نکردی ولی لازم است نکته ای را در میان بگذارم. اگر رویایت محقق شده باعث خوشحالی است. اما تاکید براینکه دروغ نمی گویی و اینکه میخواهی ثابت کنی که چنین اتفاقی افتاده بیشتر نگران کننده است.

   در عین حال، اینکه برخی از هنرمندان یا خواننده ها و افراد مشهور کسانی را در ذهن خود میسازند که دست نیافتنی هستند اشتباه است و تو نشان دادی که آنها هم مثل سایرین افرادی معمولی هستند که میتوانند عاشق شوند.

   اگر محبت و عشق ما به دیگران در مسیر درستی باشد در این صورت کاملا با تو موافق هستم که امکان محقق شدن رویاها و اتفاقات خوب هم زیاد است اما باید مراقب بود که برداشت ما از رفتارهای دیگران و محبت ما به اطرافیان درست و سنجیده باشد که پس از آن آسیبی متوجه ما نشود.

 5. ژاله 11 ماه قبل

  عزیزانم دخترای نازنین کشورم منم یه دختر والیبالیست درسخون و خوشگل ۱۲ساله دارم که عاشق سریال و خواننده های کره ای هست ولی دلم میخواد بغلش کنم و از این دریای دروغین و تبلیغاتی که قصدش پر کردن جیب یک عده است دورش کنم دست بچمو بگیرم و نشونش بدم همش هوسه همش سرابه من خودم دکترای ریاضی دارم و همش در مورد گروههای کره ای مطالعه میکنم چشماتونو باز کنید باز باز توی دهن این غولها نرید اونها شماهارو میبلعند به جاش سعی کنید دانا و توانا باشید و قوی که هیچ کس نتونه گولتون بزنه چشما و گوشاتونو باز کنید مگه اعتیاد همین شیشه و کراکه؟اعتیاد تو خیلی چیزاهست حواستونو جمع کنید این افیون شما رو نبلعه

 6. فاطمه 1 سال قبل

  اون من عاشق کشور کره جنوبی هستم اما من واقعا خداروشکر میکنم که عاشق بازیگراشون نیستم اما من کای عضو گروه اکسورو دوستدارم خیلی زیاد حتی براش گریه هم میکنم اما سعی میکنم فراموشش کنم چون این فقط یه رویای من به کلاس هیپ هاپ می رم و خیلی دوستدارم در کمپانی های کشور کره جنوبی شرکت کنم و کار آموز در نهایت ای دول بشوم من چشمام بادومی هستم و زبان کره ای رو بلدم امیدوارم موفق بشم

 7. ANAXO 2 سال قبل

  آه درکت میکنم منم ۱۶سالمه و عاشق بکهیونم همه میگن که اینا مال این دورمونه ولی خب من نمیخوام باور کنم چون میخوام حتی اگه بکهیون منو دوست نداشته باشه من کل زندگیمو فداش کنم ولی با خودم میگم با این کارم پدر و مادرم ممکنه از دستم ناراحت شم منم تو مدرسه فرزانگان درس میخونم عین تو ولی دوره دوم تو مشهد
  راستش عشق به کره ای ها شیرین ترین عشق دنیاس مخصوصا این که بکهیونو دوست دارم و نمیخوام با هیچ کسی عوضش کنم راستش خب من صادقانه بگم تا قبل از ۱۲سالگیم عاشق ۲۰۰نفر شده بودم که اولی از ۲۰۰تا تو بچگیم بود که اونم سوباسا اوزارا بود هاهاها میدونم خنده داره و تا ۱۲یالگیم گاهی عاشق انیمه ها میشدم ولی بعدش لوهانو شناختم و انقدر قیافش کوچیک نشونش میداد که میگفتم همسن خودمه ولی بعد فهمیدم طرف خوانندس و بعد مدتی با بکهیون از اکسو آشنا شدم اولا فکر میکردم مثل عشقا یا بهتره بگم هوس ها و هیجانات دیگه ی قبلیمه ولی همین طور که گذشت روز به روز بیش تر عاشقش شدم طوری که هر روز حس میکنم تازه عاشقش شدم و عشقش تو دلم نو ترین عشق دنیاس خلاصه تا اینکه خبر ته یون و بکهیون اومده بود و من کلی صدمه دیدم ولی مثل خیلی از طرفدارای دیگه نتونستم بکهیوپو فراموش کنم و بعد مدتی هم خبر جدایی ته یون و بکهیون اومد و من موندم و عشق نو تر از قبل خلاصه چی بگم بازم با خودم گفتم اگه دوستش دارم باید بذارم اون خوشبخت بشه(خوشبختی چیزی که دوست دارم بهش بدم)کنار هر کسی که میخواد ولی از یه طرف دیگه امید خاصی دارم که بهش میرسم چون همه ی ویژگی های دختر ایده آلشو دارم فقط فاصلست بینمون اگه تو عم مشکلت فاصلست باید بگم به خاطر این مشکل کوچیک کنار نکش اگه واقعا عاشقی ممکنه واقعا بهش برسی و من امیدوارم به یکی مثل اون حداقل برسی و در آخر میخوام بگم همه بهت شاید بگن واسه سنته ولی نباز خودتو چون عشق درونت ممکنه واسش جوری آتیشی شه که دیگه نشه بهش گفت عشق دوره نوجوانی جوری که مثل من فکر خودکشی به سرت بیاد(این کارو نکنیا چون مال آدمای بی اعتماد به نفسه) و ممگنه اون عشق روزی دو طرفه شه حداقل به امیدش زندگی کن …دوست داذم دوست کیپاپرم

 8. نوجوان‌ها 2 سال قبل

  کاربر عزیز “Vida”
  خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت اینگونه به پرسش شما پاسخ داده اند:
  دوست خوبم
  این علاقمندی تو مسخره و خنده دار نیست و میتواند برای هر فردی پیش بیاید. تنها چیزی که در این احساس نادرست و غیرمنطقی است این است که چون دوستش داری میخواهی حتما با ازدواج کردن احساس تعلق داشته باشی.
  این انتظار خطایی است. همه علاقمندی ها لزوما نباید و نمیتواند به ازدواج ختم شود و از طرف دیگر عشق واقعی صرفا در این نیست که به تعلق ما دربیاید.
  اگر بتوانی این اصول در عشق و علاقمندی را در خودت پرورش دهی در این صورت با شادی بیشتری از آهنگها و اجراهای او لذت میبری.
  موفق باشی
  نشریه اینترنتی نوجوان ها

 9. نوجوان‌ها 2 سال قبل

  کاربر عزیز “sevil”
  خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت اینگونه به پرسش شما پاسخ داده اند:
  دوست خوبم
  عشق و علاقه به کسانی که باهاشون ارتباطی نداریم در عین حالی که جذاب و جالب است میتواند آسیب رسان باشد.
  در صورتی جالب و زیبا است که حدود دوست داشتن و علاقه رعایت شود و همیشه در نظر داشته باشی که علاقمندی همراه با واقع بینی باشد.
  اگر علاقه ها در تخیل باقی بمانند و در ذهنت تصور کنی این عشق عمق زیادی دارد باعث میشود حتی فکر کنی ارزش از بین بردن خودت را دارد در حالی که در واقعیت اصلا چنین عشقی دو طرفه نیست و تعامل ندارد.
  بنابراین هم چنان علاقمند باش اما واقع بین هم باش. این علاقمندی را با دنبال کردن کارهای ایشان و خرید آثارشان راضی نگهدار اما هرگز از کسی بت نساز.
  موفق باشی
  نشریه اینترنتی نوجوان ها

 10. نوجوان‌ها 2 سال قبل

  کاربر عزیز “ناشناس”
  خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت اینگونه به پرسش شما پاسخ داده اند:
  دوست خوبم
  این نوع احساسات نمیتواند تازمانی که تو را از روال عادی زندگی خارج نکرده مضر باشد.
  به این موضوع اینطور نگاه کن که هر عشق و عاشقی به معنای رسیدن به هم و ازدواج نیست. آدمها و اتفاقات بسیاری هستند که میتوانیم دوستشان داشته باشیم و با شنیدنشان یا دیدنشان خوشحال شویم و هرگز رسیدن و … هم در میان نباشد.
  این دوست داشتن هم در مورد تو از همین نوع است. فقط برای اینکه از روال عادی خارج نشوی خوب است به موسیقیهای دیگر هم گوش کنی آدمهای معروف و غیر معروف دیگر را هم که کارشان شبیه او است پیدا کنی،مدام به خودت یادآوری کنی که تو یک عاشق خوشبخت هستی که زندگی را عاشقانه دوست داری و هر چیزی که در زندگی برایت مثل همین آدم تاثیرگذار است را دوست داری و …
  این قبیل تفکرات در متعادل کردن احساس تو بسیار اثرگذار است.
  موفق باشی
  نشریه اینترنتی نوجوان ها

 11. Vida 2 سال قبل

  سلام. من عاشق یک خواننده ای شدم که در خارج از ایران زندگی میکنه حتی به خاطر اون حاضرم به خارج از ایران مهاجرت کنم..خیلی دوستش دارم و دوست دارم که بهش برسم و دوست دارم برای همیشه برام یه آدم دست نیافتنی نمونه ولی خب ممکنه تا وقتی من به سن قانونی برسم اون ازدواج کنه و من نمیتونم اینو تحمل کنم اونقد دوستش دارم که حتی به فن پیجایم که لایک میکنه حسودیم میشه میدونم شایدم مسخرست ولی این حس درون منه…ممنون میشم که بهم بگین چی کار کنم و واقعا کمک کنین.

 12. ناشناس 2 سال قبل

  سلام منم عاشق کیم تهیونگ از گروه بی تی اس شدم من سه ساله که اونو دوس دارم هر کاری میکنم نمیتونم فراموشش کنم وقتی شبا میخوابم اونو توخوابم میبینم وقتی صبح از خواب پا میشم اون میاد تو ذهنم اصلا یه لحظه ام نمیتونم اونو از مغزم پاک کنم خیلی سخته عاشق کسی بشی که هیچ وقت بهش نمیرسی اون شده تمام زندگیم ولی هیچ جای زندگیم حضور نداره چیکار کنم

 13. sevil 2 سال قبل

  من عاشق امیر مقاره شدم نمیتونم فراموشش کنم چند بارم خود کشی کردم نمیتونم چیکار کنم

 14. رویا عاری 2 سال قبل

  من عاشق خواننده کیم هیون جونگ از گروه دابل اس شدم من به خاطر اون خودکشی کردم و فلج شدم ولی بازهم اونو دوسش دارم

 15. نوجوان‌ها 2 سال قبل

  کاربر عزیز “melina”
  خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت اینگونه به پرسش شما پاسخ داده اند:

  دوست خوبم
  زودگذر بودن یا واقعی بودن عشق و علاقه به خود فرد مربوط میشه و ما خودمان تعیین میکنیم تا چه اندازه نسبت به شناخت علاقه و احساسمان و نگهداری آنها جدی هستیم.
  حالا این جدی بودن نشانه هایی دارد. برای مثال یک محبت جدی این طوری است که برای فرد مهم نیست دیگران در این مورد چه فکر میکنند و یا او را مسخره میکنند یا نه.
  بنابراین قابل قضاوت نیست که این خواسته زودگذر است یا نه و فقط به خودت وابسته است.
  برای رسیدن به خواسته ات هم به زمان بیشتری نیاز داری و لازم است با توان و شرایطی که داری بتوانی راه خودت را پیدا کنی. این چیزها تجویزی نیستند و محبت و علاقه خودش راهش را پیدا می کند.
  موفق باشی
  نشریه اینترنتی نوجوان ها

 16. melina 2 سال قبل

  سلام من تازه وارد سایت شما شدم خوشحالم که میتونم مشکلم رو با شما درمیون بزارم خانم دکتر……
  من دختری هستم ۱۴ ساله ۳ ساله طرفدار یه خواننده ژاپنی هستم اوایل زیاد از این خواننده خوشم نمی یومد تا ۲ سال فقط طرفدارش بودم اهنگش و گوش میکردم اما ۱ سالی هست عاشقشم خیلی دوسش دارم نه به خاطر قیافش و خوش تیپ بودنش بلکه به خاطر خودش
  اخلاق خیلی خوبی داره و فوق العاده مهربونه
  میگن اگه عاشق کسی هستی نباید پنهانش کنی اما من به هرکدوم از دوستام که میگم مسخرم می کنن منو درک میکنن
  آدمی نیستم که به راحتی عاشق شم از یه خانواده نسبتا مذهبی ام
  می ترسم این عشق الکی و زودگذر باشه و من اینو نمی خوام
  سوال من اینه………..
  این یه عشق مسخره هست؟زود گذره؟واقعا چطور میتونم به خواستم برسم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید
  ممنون میشم کمکم کنید

 17. Faeze 2 سال قبل

  منم ۱۷ سالمه ۴ ساله که عاشق یه بازیگر کره ای ام نه بخاطر تیپش نه بخاطر قیافش فقط برا خودش برا مهربونیش برا خندیدنش برا حرف زدنش برا همه چیش کلا عاشق شدن دلیل خاصی نداره عشقی واقعیه که بخاطر یه حس خاص باشه حسی که باعث شده عاشق اونطرف بشی حسی که باعث میشه همیشه و همه جا هر کاری هم که بکنه شاد باشه یا غمگین بد باشه یا خوب بازم دوستش داشته باشی و بخوای کنارش باشی منم دقیقا اینطوری عاشقشم اصلانم بخاطر معروف بودنش نیست من حتی حاضرم فقیر بشم باهاش برم گدایی کنم البته خدانکنه به همچین روزی بیوفته ولی میخوام بگم پول و قیافشو شهرتش اصلا دلیل عشقم نسبت بهش نبوده اونقدرم احساسم جدی هست که ۴ ساله دست نکشیدم از دوست داشتنش و دست هم نخواهم کشید حتی زبان کره ای هم دارم یاد میگیرم فقط منتظرم از سربازی بیاد،اون اولین مردیه که عاشقش شدم…ممنون که حرفامو خوندید?

 18. نوجوان‌ها 2 سال قبل

  کاربر عزیز ؛kai exo؛
  خانم دکتر سلیقه دار این گونه به سوال شما پاسخ داده اند:

  دوست خوبم

  این علاقمندی جای تعجب و یا مسخره کردن ندارد و ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. اما از جایی می تواند غیر عادی و غیر طبیعی شود که تو از این که نتوانی به آنها پیامی بفرستی و یا برایشان توضیح دهی که چه تاثیری در زندگی ات داشته اند غمگین و یا آشفته شوی. یعنی می توانی مثل هر طرفدار دیگری از خواننده ها و یا هنرمندان که در واقع آثارشان روی زندگی دیگران تاثیر می گذارد از این اتفاق خوشحال باشی و یا تلاش کنی تا این اتفاق را برایشان بگویی اما اگر در هر تلاش از رساندین پیام شکست خوردی غمگین و آشفته نشوی.

  این یک کار سخت است و شاید به حرف ساده بیاید اما واقعیتی است که همه هنرمندان علاقمندان بی شمار خودشان را دارند و ممکن است بسیاری از طرفداران در عین اینکه تمایل دارند با هنرمند مورد علاقه خود ارتباط داشته باشند موفق به انجام آن نشوند. در عین حال اگر عشق و علاقه ات را به طور شخصی دنبال کنی و با دنبال کردن آثارشان و فکر کردن بیشتر به اینکه چقدر برای تو این آشنایی موثر و مفید بوده سعی کنی لذت ببری در این صورت هم توانستی احساست را تحت کنترل خودت در بیاوری و نیز از واکنش اطرافیانت در امان باشی.

  موفق باشی

  نشریه اینترنتی نوجوان ها

 19. kai exo 2 سال قبل

  سلام منم یه دختر ۱۵ ساله هستم که عاشق یه پسر خواننده کره ای شدم گروه هاشونو هر روز چک میکنم و ۵ساله که نمی تونم ازشون دست بردارم اون خواننده که اسمش کایه از گروه اکسو زندگیمو نجات داده حالا دنبال راهی میگردم که اینو بهش بگم ولی متاسفانه فقط تونسم یک بار باهاش ارتباط برقرار کنم من واقعا عاشقشم چی کار کنم همه منو مسخره می کنن

 20. پرستو 3 سال قبل

  ببخشید یه سوال..احساس دارین این مشاوره هارو میدیدن یا فقط از یه کتاب حرفاتونو کپی پیست میکنین!!!…بخدا خسته شدم اه..بسه بابا…یعنی ما ک عاشق یه نفر شدیم دیوونه و خولیم؟..زود باید دیدنشونو کم کنیمو ادامه ندیم؟…چرا اخه یه راه حل عملی جلو پامون نمیزارین..اخه نایغه ها مگ ما نمیدونیم اگ کلا دیگ نبینیمشون همه چیز حله…من خودمم دقیقا مثل این فنم…عاشق یکی از اون خواننده هام…به هرکی گفتم…زود گف..واقعا؟؟؟…برات احساس تاسف میکنم…بچه ای تو نمیفهمی…اینقدر احساساتی نباش…اخرش ضربه میخوری…ولشون کن مگ اینا عشقن هوسن…تو بهش نمیرسی ولش کن…تو خجالت نمیکشی عاشق یه بی دین شدی؟!…این حرفاییکه دقیقا ماها میشنویم…ولی الان میگم..برین از کساییکه تو کره ان بپرسین…یکی از فن های به ایدول مورد علاقش رسیده البته این موضوع واسه الان نیست ک هرکی عاشق هیکل ی بازیگر میشه نه..اون واقعا اون فردو دوست داشته و بهش رسیده…حالا تصمیم با خودتونه…این دوست داشتن هیچ ضربه ای بهت وارد نمیکنه…جز به درست..ک اونم قبل کنکورهرچی گوشیو لب تابه دور کن ۲ سال بشین عین چی بخون…بعدش میتونی عین اول هم اهنگ گوش کنی هم فیلم ببینی..کی می خواد جلوتو بگیره بهت بگه بچه های؟؟؟..ها؟؟؟…اصن دلت می خواد از نزدیک ببینیش من سه تا دوست دارم تو کره بورس شدن و رفدار اکسو دابل اس و اینا بودن…رشته کامپیوتر تو دانشگاه بین المللی کره..خیلی حرفه واقعا!!!…ولی خب هم ایدولارو دیدن و ازشون عکس گرفتن و هم کنسرتشون رفتن…حالا جدا از اینکه اونا قصد ازدواج نداشتن..کی گفته تو نمی تونی بهش برسی…چرا یاد گرفتین فقط منطقی به قول خودتون فکر کنین؟؟؟…دنیا فقط همینه…چرا نمیزارین یه فرد اونقدر تو رویاش غرق شه ک قوی شه و براش بجنگه…چجوری به خودتون اجازه میدین با رویا و احساس یه نفر اینجوری برخورد کنین…چون شما ۴ سال درس خوندین دلیل نمیشه ک دیگ واقعا همه چیرو بدونین…چون شما تجربه زیاد دارین دلیل نمیشه همه ماها عین هم باشیم…اره هرکی درمورد قیافه حرف زد…شک نکن تو نمیرسی بهش..تو عاشق قیافش شدی اخه…پوستش نازه و تیپش خوبهو خوشگله و…اینا چ چرته و پرتاییک میگین؟؟..اسمشو میزارین عشق؟؟؟….اگ عشق واقعی باشه بالاخره ی جا میرسی اگ نرسی مطمئن باش اون باالیی پشتت هست میتونی کمتر بهش فکر کنی و زندگی شادی داشته باشی…چرا اسم اینو میزارین عشق یه طرفه..مگ اون کسیکه اونو دوست داشته فرصت ابراز داشته؟؟؟…نه نداشته…اگ ابراز شد و رد شد اونقت بگین این عشقت ثمر نمیده…این مث اینکه شما دارین ی حرفو زوری بهش میخورونین…کی پاپرا و طرفدارای کی داراما باهشون کاری ندارم..عاشقا…دمتون گرم….واقعی باشین فردا طرفدار یکی دیگ نشین…پای احساستون بمونیو واسش بجنگین منم یه مدت دیگ به دوستام میپیوندمو میرم کره..هیچوقت خودتونو محدود نکنین…شما میتونین به هرچی بخواین برسین…میتونین تصور کنین ک چقدر فوق العاده ای ک خدا به اون بزرگی وقتی تورو افرید به خودش افرین گفت؟؟؟…به هرچی خواستی میرسی….فقط این چون درمورد عشق و احساساته تبصره میخوره…تو تلاشتو بکن…بهتره از همین الان تسلیم شدنه…اگ نشد نترس اونقدر دیگ اون موقع بزرگ شدی ک بتونی مقی فکر کنی و راحت تر ازش دور شی…ممکنه هیچوقت از ذهنت نره..ولی مانع ادامه زندگیتم نمیشه..به خودتون فرصت بدین دوستان…به احساستون و قلبتون و چشمتون ظلم نکنین…این مشاورایی ک بهتون اینارو میگن فقط با مطالعه روی چند نفر به یه نتیجه ای رسیدن اره نمیگم همش دروغه…ولی اینا میتونستن خیلی بهتر از جایگاه حتی الانشونم باشن..همیشه جا برای رشد هست…اگ ادامه رشدت با اون فرده خب چ اشکالی داره یه نفرو بهش فکر کنی…؟؟؟!!!…یادتون باشه…کنترل احساس مهم ترین چیزه!

 21. روژین 5 سال قبل

  سلام من دختری ۱۳ ساله هستم
  و راضی هستم از این که به خواننده های کره ای و بازیگرانشان علاقه دارم به خصوص دختر های کره که خیلی نازن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید