مهربانی در دنیا هنوز زنده است

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

اخباری که هر روز می شنویم دنیایی تاریک و تلخ را برای ما تصویر می کند. این اخبار باعث می شود که فراموش کنیم جهان هنوز هم زیباست و در میان همه زشتی ها می توانیم زیبایی دنیا را نیز ببینیم. این عکس ها شاید اشک شما را جاری کند اما به شما نشان می دهد که هنوز مهربانی در دنیا وجود دارد و مهربانی زیباترین چیز در زندگی همه ماست.

مهربانی.سایت نوجوان ها (1)

1- آنتونی بورخس در جریان تیراندازی در یک دبیرستان فلوریدا زخمی شده است. او در حین تیراندازی به دانش آموزان در کلاس را باز نگه داشت تا 20 نفر دیگر نجات پیدا کنند.

مهربانی.سایت نوجوان ها (2)

2- این مرد در کنیا روزانه 7 ساعت در گرما رانندگی می کند تا برای حیوانات وحشی آب تهیه کند.

مهربانی.سایت نوجوان ها (3)

3- هر چند که به دستور ترامپ دیواری بلند مکزیک را از ایالت آریزونای آمریکا جدا کرده است تا جلوی مهاجرت مکزیکی ها گرفته شود اما آتش نشانان آمریکایی سعی کردند تا آتشی را در خاک مکزیک به این ترتیب خاموش کنند.

مهربانی.سایت نوجوان ها (4)

4- این پدر بزرگ بازنشسته در شهر دوبلین حقوق بازنشستگی خود را صرف بی خانمان ها می کند. او هر شب 50 دست غذای گرم برای افراد گرسنه آماده می کند.

مهربانی.سایت نوجوان ها (5)

5- بارادوس کشوریست در نزدیکی ونزوئلا که از چند جزیره تشکیل شده است. هر کس در این کشور به سن 100 سالگی برسد به افتخارش تمبری را منتشر می کنند.

مهربانی.سایت نوجوان ها (6)

6- در یک مدرسه قرار بود تا برنامه ای با عنوان (یک روز صبحانه با پدران) اجرا شود اما عده ای از بچه ها یتیم بودند و نمی توانستند در این برنامه شرکت کنند. اولیا مدرسه از طریق فیس بوک خواستند تا 50 نفر داوطلب شوند تا این کودکان در برنامه تنها نباشند اما 600 نفر به این فراخوان پاسخ دادند.

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
حیوانات خیس!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *