, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

Aliens and UFO.nojavanha (1)

تا به حال همه ما مطالبی در مورد موجودات فضایی و بشقاب پرنده شنیده ایم، خوانده ایم یا دیده ایم اما از آن جا که اطلاعات درباره بشقاب پرنده هنوز به صورت یک راز باقی مانده است، دانش بشر در مورد این موضوع کم است. دانشمندان به دنبال کشف اطلاعات تازه هستند.

Aliens and UFO.nojavanha (2)افراد زیادی از کشور ها و شغل های مختلف مشاهده بشقاب پرنده را گزارش داده اند اما مدرکی در دست نیست که این مشاهدات درست باشند. بعضی از مردم به موجودات فضایی و بشقاب پرنده معتقدند و آن ها را در گروه علمی-تخیلی قرار می دهند.

بهتر است چند نکته جالب درباره بشقاب پرنده بدانید:

 • بشقاب پرنده تنها عبارت استفاده شده برای اشاره به این اجسام نیست. عبارت پدیده هوایی ناشناخته یک عبارت گسترده تر مورد استفاده ی دانشمندان است.
 • افرادی از مکان ها و با شغل های متفاوت مشاهده بشقاب پرنده را گزارش داده اند. طبق آمار، ۵ تا ۷ درصد مردم جهان بشقاب پرنده را دیده اند و ۱۰ تا ۱۵ درصد مردم با کسی در تماس هستند که یک بشقاب پرنده دیده است.
 • تا به حال، هیچ بشقاب پرنده ای به هنگام ورود به جو زمین در رادار مشاهده نشده است. طبق مرکز گزارش هوانوردی ملی در پدیده های ناشناخته، بعضی از بشقاب پرنده ها دارای خصوصیات الکترومغناطیسی خاص هستند که ریز پردازشگر ها را مختل کرده و تاثیر معکوس بر سیستم های هوانوردی دارد.
 • یک قانون در آمریکا وجود دارد که تماس با موجودات ماورایی یا وسایل نقلیه شان را برای شهروندان آمریکایی غیر قانونی کرده است.
 • اولین کسی که مشاهده بشقاب پرنده را گزارش داد خلبان کنت آرنولد در تاریخ ۲۴ ژوئن ۱۹۴۷ بود. در این گزارش او ۹ جسم صفحه مانند در حال پرواز بالای کوهی در نزدیکی واشنگتن مشاهده کرد. گزارش دهنده نام “نعلبکی پرنده” را بر آن ها گذاشت و این نام وارد جامعه شد.

Aliens and UFO.nojavanha (3)

 • ۱۲۶۱۸ مورد مشاهده بشقاب پرنده به کتاب پروژه آبی بین سال های ۱۹۴۷ و ۱۹۶۹ گزارش شده است. کتاب پروژه آبی یک آژانس تحقیقاتی بشقاب پرنده است که در پایگاه نیروی هوایی رایت پترسون قرار دارد. تا به امروز، ۷۰۱ مورد از این مشاهدات ناشناخته باقی مانده اند.
 • در اواخر دهه ۱۹۳۰  برنامه رادیویی جنگ کیهان ها آن قدر واقعی بود که  صدها نفر فکر کردند آمریکا مورد تهاجم بشقاب پرنده و موجودات فضایی قرار گرفته است.
 • طبق گفته برخی از طرفداران بشقاب پرنده و موجودات فضایی، مردان سیاه پوش وجود دارند.
 • بتی و بارنی هیل اولین افراد ربوده شده موجود فضایی بودند. آن ها ادعا کردند که توسط موجودات فضایی از جاده همپشایر ربوده شده اند.
 • اولین عکس ها از یک موجود فضایی و بشقاب پرنده در سال ۱۸۸۳ توسط فضانورد خوزه بونیلا در مکزیک گرفته شد.

Aliens and UFO.nojavanha (4)

یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
 1. حسنا 5 سال قبل

  عالی بود . لطفا در این مورد بیشتر مطلب بذارید چون به نظرم موضوعی هستش که مردمی که حتی به نجوم علاقه ای ندارند هم به اون علاقه دارن . غیر از اینکه منم به این موضوع علاقه دارم ، باعث می شه که شاید نوجوونایی که این مطالب جالب رومی خونن به نجوم علاقه مند بشن و این خیلی خوبه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید