, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

موزه های مدرن.سایت نوجوان ها (1)

بازدید از موزه ها برای نوجوانان غالبا خسته کننده هستند چون بسیاری از اوقات باید میان قفسه های پر از اشیای قدیمی قدم بزنند و وسایلی را که نمی دانند چیست تماشا کنند، اما موزه های مدرن آن قدر جاذبه دارند که دیگر نمی گذارند بازدید کنندگان به راحتی از آن جا بیرون بیایند. در دنیای امروز موزه ها بخش بزرگی از اقتصاد کشورها را تشکیل می دهند زیرا بیش از ۴۰۰۰۰۰ شغل ایجاد کرده اند و بیش از ۲۱ میلیارد دلار گردش مالی در سال دارند.
 

موزه های مدرن.سایت نوجوان ها (2)

بزرگ ترین چالش موزه داران جلب توجه نوجوانان و جوانانی است که سرگرم گوشی های هوشمند هستند و به راحتی نمی توان آنان را به موزه کشاند اما موزه های امروزه این مشکل را نیز حل کرده است. موزه ها به فناوری جدیدی مجهز شده اند که بازدید کننده می تواند با اسکن کردن بارکد کنار هر چیزی در موزه تاریخچه و اطلاعات آن را به شکل تصویری و صوتی در گوشی خود ببیند و بشنود. 
در بعضی موزه ها می تواند از طریق گوشی مسیر بازدید در سالن موزه را پیدا کرد و با کارشناسان در مورد هر تابلو یا اثر دیدنی گفتگو کرد.
 

موزه های مدرن.سایت نوجوان ها (3)

بسیاری از موزه های امروز به نمایشگرهای تعاملی مجهز شده اند که می تواند تاریخچه آن بنا را به بازدید کننده نشان دهد و درباره پاسخ های احتمالی او پاسخ دهد. 
هم چنین به کمک نمایشگرهای سه بعدی بازدیدکنندگان به دل تاریخ سفر می کنند و با تصاویر ۳۶۰ درجه می توانند خودشان واقعا در میان حوادث تاریخی ببینند. 
 

موزه های مدرن.سایت نوجوان ها (4)

علاوه بر این موزه ها فقط به اشیای تاریخی مربوط نمی شوند بسیاری از موضوعات مورد علاقه جوانان مانند ورزش های مختلف نیر در بسیاری کشورها برای خود موزه دارند و مردم با رفتن به این موزه ها می توانند تاریخچه تیم محبوب خود را دنبال کنند 
هرچند که بعضی از این فناوری ها به کشور ما نیز رسیده است اما هنوز تا استفاده کامل در موزه ها و اشتیاق نوجوانان برای دیدن موزه ها راه زیادی داریم. 

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید