, ,
,

پرسش

من یک ساله یک کانال زدم که در مورد هنر مند مورد علاقمه. چند بار فکر حذفش به ذهنم رسید اما گفتم حیفه ۲۰۰ نفر عضون بیشترش کن و ازش درآمد بگیر یا بهانه های دیگه. خسته شدم. یک روز میبینم ۱۰ نفر لفت دادن اعصابم خورد میشه دلمم نمیاد حذفش کنم. وقتمو خیلی گرفته از درس عقب افتادم کمکم کنید کلا میخوام تلگرامو حذف کنم اما نمی تونم.

پاسخ خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت

دوست خوبم

همیشه باید به یاد داشته باشی که داشتن کانال تلگرامی با مشخصاتی که گفتی بیشتر از آنکه برای تو و یا خوانندگان آن سودی داشته باشد برای صاحبان تلگرام سود و منفعت دارد و نتیجه آن در بین این همه کانال و گروه تلگرامی فراوان فقط و فقط از بین رفتن و تباه شدن نیرو و زمان و انرژی توست که می تواند صرف مطالعه بیشتر و رسیدگی به اولویت های مهم زندگی ات شود.

پیشنهاد من این است که تعیین کنی بین خودت و آینده ات و شخصیت هنرمند مورد علاقه ات کدامیک در اولویت اول دوست داشتن و اهمیت است. اگر پاسخت این است که اول و پیش از او، خودت مهم هستی بنابراین همین امروز یک پیام زیبا و معنادار برای اعضاء کانالت ارسال کن و از این که با این گروه همراه بودند تشکر کن و وعده کار پربارتر را در آینده بهشون بده و کانال را تعطیل کن. و از این به بعد به این فکر کن تا آرزو و رویای خودت را داشته باشی. روزی که دیگران تمایل داشته باشند برای تو و در مورد تو کانالی داشته باشند و برایت بنویسند آن روز همان وعده ای که دادی محقق می شود و وقتی نام خودت را بگویی به جای ۲۰۰ نفر، میلیون ها نفر تمایل دارند تا در گروهت باشند و در مورد تو بدانند.

اگر هم پاسخ تو چیز دیگری بود که بعید می دانم باشد، در این صورت به همین راه ادامه بده. ولی مدام با خودت تکرار کن که تو تنها عامل برای بازی کردن با آرزوها و رویای دیگران نیستی، تو باید راه و آینده خودت را داشته  باشی که این راه از امروز شروع شده است.

موفق باشی

کاربران عزیز 

شما می توانید سؤال خود را در کادر پایین صفحه تایپ نموده و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال بفرمایید.

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید