می خواستم بدانم که اگر یک فرزند بخواهد با پدرش یک رابطه صمیمانه ایجاد کند چه کاری باید انجام بدهد؟

t می خواستم بدانم که اگر یک فرزند بخواهد با پدرش یک رابطه صمیمانه ایجاد کند چه کاری باید انجام بدهد؟

پرسش:

می خواستم بدانم که اگر یک فرزند بخواهد با پدرش یک رابطه صمیمانه ایجاد کند چه کاری باید انجام بدهد؟یا در اصل یک فرزند باید این رابطه را صمیمانه کند یا پدرش؟

پاسخ:
  در مورد سوالی که پرسیدی، خیلی سوال دارم که باید جوابهاشونو بدونم تا بتونم بهت کمک کنم. از جمله اینکه آیا این سوال درمورد خودته یا فرد دیگری. اگر درمورد خودت باشه خوب راحت تر میتونی به سوالات دیگر من پاسخ بدی و اگر نه باید در مورد اون فرد مطمئن بشی تا بتونی در موردش اطلاعات به دست بیاری و بگی.
مثلا اینکه تو فرزند چندم خانواده هستی و کلا چند فرزند هستید؟ آیا تا به حال در ارتباط با پدرت مشکلی داشتی؟ اگر بله، این مشکل بیشتر متوجه تو بوده یا او، در مورد مادرت چطور؟ با او چه رابطه ای داری و رابطه مادر و پدرت با هم چگونه است؟
چرا خودت فکر میکنی که رابطه تو و پدرت احتیاج به ترمیم و اصلاح داره؟ آیا کسی اینو ازت خواسته و یا پدرو مادرت مطرح کردن و یا خودت به این نتیجه رسیدی؟ و اگر میتونی یکی از ارتباطات خودت و پدرت را برام شرح بده. برای این کار به یکی از موقعیت هایی که با هم ارتباط دارید اشاره کن و در موردش توضیح بده. اگر این اطلاعات را داشته باشم راحت تر میتونم راهنماییت کنم.

برای آشنایی با خانم مشاور و نحوه طرح پرسش خود از ایشان اینجـــــــــــا را کلیک کنید.

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
شما کدام یک از این هوش ها را دارید ؟