ناخن های زیبا با لاک های رنگی

ناخن رنگی

ناخن های زیبا با لاک های رنگی

اگر دوست دارید برای مهمانی ها ناخن های زیبایی داشته باشید، آموزش زیر را دنبال کنید.

وسایل لازم 

لاک در رنگ های مختلف

شیوه کار

دست خانم ها با ناخن زیباست. اگر چنانچه ناخن ها را به شیوه مناسبی برای میهمانی ها و مجالس طراحی و رنگ آمیزی کنید مسلما دست های زیباتری خواهید داشت. در رنگ آمیزی ناخن ها موردی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است این است که پوست کناره های ناخن ریشه ریشه نباشد و به اصطلاح گوشت اضافی نداشته باشد تا بتوان طرح مناسبی را روی ناخن ها پیاده کرد. برای از بین بردن ریشه های کنار پوست ناخن مقداری آب کلم در چند نوبت روی آن بمالید و به وسیله ناخن گیر پوست ها را جدا کنید. برای این که طراحی زیباتری داشته باشید ابتدا با یک رنگ مات برای زمینه، روی همه ناخن ها را بپوشانید.  

لاک آبرنگی

ابتدا ناخن ها را بالاک سفید مات بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود. سپس با قلم موی نازک از یک گوشه ناخن (سمت راست یا چپ) به شکل ساقه های نازک با رنگ بنفش، صورتی و آبی نوک برس را روی ناخن کشیده و تا نصفه رها کنید. سپس اجازه دهید  تا خشک شود. در پایان یک لایه لاک شفاف روی همه ناخن ها بکشید تا درخشان تر به نظر برسد و از زیبایی ناخن هایتان لذت ببرید. از این مدل زمینه مات یک طراحی شکوفه نیز برای شما در تصویر کار کردیم که مراحل آن به همین شیوه است.

لاک ناخن (1)

لاک ناخن (2)

لاک زمینه شیشه ای

برای این مدل لاک ابتدا تمام ناخن ها را، لاک بی رنگ بزنید. پس از خشک شدن؛ برای این که ناخن ها دو رنگ باشند؛ ابتدا ناخن را به دو قسمت تقسیم کنید و قسمت پایین را با چسب نواتری بپوشانید. سپس قسمت بالای ناخن را با لاک صورتی رنگ کنید. نوارهای باریکی از چسب نواری را  روی ناخن بچسبانید. سپس مجددا یک لایه از لاک رنگ دیگر مثل: خاکستری روی ناخن بزنید. توجه داشته باشید که همه قسمت های پایین ناخن را با چسب پوشانده باشید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
انواع مدل های دیزاین ناخن با نگین

مدتی  صبر کنید تا کاملا لاک های صورتی خشک شود. چون لاک دو لایه است کمی دیرتر خشک می شود پس در این مرحله عجله نکنید. سپس به آرامی چسب ها را از روی ناخن جدا کنید. سپس با قلم مو نازک خطوطی مشکی و سفید روی قسمت صورتی بکشید. در پایان کار بهتر است  یک لایه لاک شفاف روی همه ناخن ها بکشید. تصویر دوم نیز با طراحی متفاوت؛ اما با همین شیوه برای شما در تصویر کار کردیم که مراحل طراحی آن به همین شیوه است.

احتمالا مطلب لاک ناخن سبز زمردی نیز برای شما جالب باشد.

ناخن های زیبا

ناخن های زیبا

امتیاز به این نوشته

آنچه دیگرانجست و جو کرده اند:

  • https://www nojavanha com/ناخن-های-زیبا-2/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *