نامه به رییس جمهور منتخب

اخبار

امیر عباس دریمی خردسال بوشهری که اردیبهشت ماه امسال برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری به وزارت کشور رفته بود و حضورش نیز با بازتاب گسترده رسانه ای همراه شد، در نامه ای سرگشاده با رییس جمهور منتخب درد دل نمود.

 1

 به نام خدا
سلام آقای رییس جمهور منتخب
الان که این نامه را می نویسم خیلی خوشحالم و امیدوارم  حال شما هم چون حال ملت خوب باشد. بهمراه خواهرم که در نوشتن نامه کمکم می کند انتخاب شایسته شما را تبریک می گوییم. خیلی دوست دارم شما را از نزدیک ببینم اما می دانم که این روزها خیلی سرت شلوغ است و به همین خاطر چند کلمه ایی با شما درد دل می کنم:
من روزی که به وزارت کشور آمدم تا کاندید شوم هدفم این بود که به همه بگویم ما دانش آموزان به توجه بیشتری نیاز داریم.
آمدم تا بگویم که توانایی دانش آموزان بیشتر از حضور در مراسمات و تنها سردادن شعار هست.
آمدم که بگویم ما درس “دست در دست هم دهیم به مهر” را خوانده ایم و دوست داریم میهن خویش را آباد کنیم. آمدم تا فریاد بزنم که ما آینده سازان ایرانیم و دوست نداریم خیلی از دوستان ما در مدارس تخریبی درس بخوانند. آمدم تا تمام مدارس را گاز کشی کنم تا دیگر شاهد سوختن هم کلاسی هایم  در آتش بخاری نباشم.
آمدم تا اردوهای دانش آموزی را بیشتر کنم تا همه ی هم کلاسی هایم ایران را ببینند و به میهن بیشتر عشق بورزند. آمدم تا اعتراض کنم که چرا قسمتی از درس تاریخ ما را حذف کرده اند و بگویم که حق ماست تاریخ را بدانیم و عبرت گیریم. آمدم تا بگویم مدیران لایق  رانباید کنار گذاشت. و آمدم که بگویم ایران اسلامی را دوست داریم.
و در پایان بگویم آقای رییس جمهور منتخب حتما در خانواده خود نیز دانش آموز داری پس خوب ما را درک می کنی، پس توقع داریم هوای ما را در هوای معتدل دولت تدبیر و امید داشته باشید.
دوست دار شما
امیر عباس دریمی
از ایران

منبع : جنوب نیوز

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
پایان سال و بلاتکلیفی مدارس

‫1 نظر ارسال شده در “نامه به رییس جمهور منتخب

  1. hossein :

    سلام امید وارم به مملکت جان تازه بدی همچون صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۴ خسته نباشید حسین احمدی راد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *