نرم افزار photo slideshow maker

photo slideshow maker3 nojavanha.jpg

شما حتما جزء آن دسته از افرادی هستید که عکس زیاد می گیرید و همه آن ها را در سیستم خود قرار می دهید ولی آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که بتوانید از آن ها به عنوان یک فیلم استفاده کنید و آن ها را در یک مجموعه قرار دهید. برای این منظور می توانم نرم افزارphoto slideshow maker را به شما معرفی کنم که بسیار جالب است اما قبل از آن می توانم یک نرم افزار بسیار راحت را که همه شما با آن آشنایی دارید خدمتتان معرفی کنم.

نرم افزار power point

این نرم افزار که power point  نام دارد جزء نرم افزار های موجود در آفیس است و با نصب آن می توانید آن را نیز در دسترس داشته باشید که در آن می توانیم عکس های خود را به آن وارد کرده و یک سری افکت به آن ها اعمال کنیم و بعد آن را اجرا کنیم تا پخش شود.

حال باید شما را با این نرم افزار جدیدی که گفتم آشنا  کنم. این نرم افزار نیز مانند power point  است اما در حالت بسیار قوی تر و پیشرفته تر. بدین صورت که می توانیم کار های متفاوتی را با آن انجام دهیم.

photo slideshow maker

photo slideshow maker2 nojavanha.jpg

از جمله خصوصیات این نرم افزار می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1-     قابلیت استفاده از عکس هایی با فرمت های متفاوت

2-     استفاده از عکس هایی که از روی فیلم گرفته شده است.

3-     ترکیب چند تصویر در خود نرم افزار و تبدیل آن به یک عکس 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سامسونگ با یک عینک هوشمند و یک اسپیکر عجیب در 2018 CES

4-     تغییر حالت عکس ها در خود نرم افزار بدون نیاز به نرم افزار دیگر

همچنین در این نرم افزار قادر خواهیم بود افکت های متفاوتی را بر روی عکس های خود داشته باشیم. با این تفاوت که این کار دیگر به سادگی نرم افزار های آفیس نیست و بسیار پیشرفته تر است. به طور مثال این نرم افزار در قسمت option خود یک سری از حالت های افکت را دارد که به شما این امکان را می دهد که افکت را به صورت دایره ای یا حالت های متفاوت به نمایش در می آورد و از طرفی دیگر می تواند بر روی عکس های شما صدا را نیز قرار دهد. بدین صورت شما می توانید با استفاده از نرم افزارphoto slideshow maker یک کلیپ تصویری از عکس های خود داشته باشید.

photo slideshow maker4 nojavanha.jpg
photo slideshow maker software1 nojavanha.jpg

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *