, ,
,

کتاب حریم (1)

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا،‌ انتشارات کتاب نیستان، رمان «حریم» نوشته صادق کرمیار را برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران منتشر کرد.

«حریم»، داستان مردی به نام شمس است. مردی نیکوکار و دارا و خوشبخت که تربیت شده مادری مذهبی است، اما حادثه‌ای ناگوار باعث می‌شود تا شمس توبه کند؛ توبه از کمک به نیازمندان و توبه از همه باورهای سال‌های دور و توبه از دستگیری دیگران و…

کرمیار درباره نوشتن این رمان می‌گوید:‌ بسیاری از نوشته‌هایم مربوط به دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ است و هیچ‌کدام از این نوشته‌ها نیز در همان سال‌ها منتشر نشد،‌ «نامیرا» نیز یکی از همین نوشته‌ها بود که آقای سید‌مهدی شجاعی از من خواست تا آن را منتشر کنم،‌ بعد از نامیرا نیز کتاب‌هایی که نوشته بودم اما منتشر نشده بود را بازنویسی  کرده و به نیستان برای چاپ می‌دادم.

وی ادامه می‌دهد:‌ «حریم»‌ نیز یکی از این نوشته‌ها بود که در سال‌های ۸۵ و ۸۶ نوشته شد،‌ اکنون به فراخور نیاز جامعه تصمیم به انتشار آن گرفتم،‌ جامعه امروز ما به مسئله‌ای که رمان حریم به آن اشاره می‌کند،‌ بسیار مبتلاست و آن چیزی نیست جز آسیب دیدن انسانیت انسان. امروز بشریت نیازمند این است که نگاه دوباره‌ای به خود بیاندازد و و در رفتار و و روابط خود بازبینی داشته باشد.

انتشارات کتاب نیستان رمان «حریم»‌ را به قیمت ۱۳۰۰۰ تومان در ۲۲۰۰ نسخه و ۱۹۰صفحه در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد کرد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید