نفرات برتر شنای قهرمانی دختران کشور در شهر کرد معرفی شدند

sport.nojavanhaبه گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان چهارمحال و بختیاری، سید هاشم زمانیان گفت: رومینا میرزایی از استان البرز به عنوان قهرمان شنای دختران کشور در رشته 50 متر کرال پشت کشور در رده سنی  8تا 10سال معرفی شد.

 معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری افزود: آیناز نجیب الاشرافی از استان تهران و نیروانا عسگری از تهران، کمند معصومی از قزوین و هلیا جعفری از خراسان رضوی به ترتیب مقام های دوم تا پنجم را کسب کردند.

 وی گفت: در رشته 50 مترآزاد رده سنی 11 تا 12سال نیز سیده تینا حسینی از فارس، بهار تاجیک از تهران، طلیعه توسل از البرز، روژین عظیمی از تهران و زهرا حیدرنژاد از چهارمحال و بختیاری به ترتیب اول تا پنجم شدند.

زمانیان اظهار داشت، در رشته 100 متر آزاد 8 تا 10 سال نیز مریم شیخ علیزاده از تهران، غزاله واحدی از تهران، حنانه ملکوتی و هلیا جعفری از خراسان رضوی و راضیه خاکسار حقانی از چهارمحال و بختیاری نیز به ترتیب اول تا پنجم شدند.

 وی گفت: در رشته 100 پروانه رده سنی  8تا 10سال نیز وانیا ملک زاهدی از تهران، مریم احمدی از البرز، عسل کریمیان از اصفهان، نیلوفر تاجی از چهارمحال و بختیاری و ریحانه خزایی از قزوین اول تا پنجم شدند.

 زمانیان افزود: در رشته  100قورباغه  8 تا 10سال ستایش پورتالاری از تهران، آرا قربان زراده ازقزوین، رومینا میرزایی از البرز و کیانا جعفری حقیقی از فارس و راضیه خاکسار حقانی از چهارمحال و بختیاری اول تا پنجم شدند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
گل احمدزاده نامزد بهترین گل جام جهانی فوتبال ساحلی شد

وی گفت: در رشته شنای 50متر کرال پشت رده سنی 11 تا 12سال نیز ریحانه نوروزی از تهران، مریم جعفری زاده از تهران، ثنا ادیمی حقی از آذربایجان شرقی، روژین عظیمی از تهران و پریا حسینی از تهران اول تا پنجم شدند.

زمانیان گفت: در رشته 100متر قورباغه  11تا 12سال نیز پریا حسینی از تهران، فاطمه قنبری از آذربایجان شرقی، محدثه علیزاده از قم، سوگند علی آبادی از تهران و ساینا تابع از فارس منتخب شدند.

 زمانیان تصریح کرد: به نفرات برتر اول تا سوم مدال های طلا، نقره و برنز اعطا شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *