نوجوان بوشهری رتبه نخست جشنواره قصه گویی را کسب کرد

به گزارش واحد خبری نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از ایرنا مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: 'نرگس حاجی زاده عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر برازجان رتبه نخست بخش 90 ثانیه ای بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی را کسب کرد.

زهره عالی نسب روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: قصه این نوجوان بوشهری از میان هفت هزار قصه 90 ثانیه ای و 180 قصه راه یافته به بخش نهایی انتخاب شده است.

وی اظهار داشت: قصه زبان هنرمندانه ای برای تربیت و پرورش کودکان و نوجوانان است و و از این طریق می توان بسیاری از مهارت های زندگی را به کودکان منتقل کرد.

عالی نسب یادآور شد: داشتن نسلی متعهد و آشنا به حقوق شهروندی در آینده منوط به فعالیت های سازنده و اثر بخش امروز در بین کوکان است.

وی با اشاره به فعالیت قصه گویی درهمه مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: انتقال مفاهیم آموزشی در زمینه های مختلف شامل احترام به طبیعت، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و آشنایی به حقوق خود و دیگران از مسیر قصه گویی و انتقال تجربه ها بسیار آسان تر است.

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهرگفت: مراسم اختتامیه جشنواره قصه‌گویی شامگاه پنجشنبه 29 آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اجرای طرح المپیاد فیلمسازی نوجوانان گامی در تحقق عدالت فرهنگی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *