نویسنده شدن فرانکی

  ورزش

مهره کلیدی آبی پوشان چلسی و هافبک 34 ساله تیم ملی انگلیس ؛ فرانک لمپارد ، هم اکنون در تدارک انتشار یک مجموعه کتاب برای کودکان بالاتر از پنج سال میباشد . فرانکی از همسر اسپانیایی خود که طراح لباس خانم هاست و کمتر در منزل حضور دارد ، دو دختر نوجوان 10 و 12 ساله دارد که آنان عاشق قصه هایی هستند که هر وقت پدرشان از تمرین و یا مسابقه به خانه باز می گردد برایشان تعریف می کند .

 طی دو دهه اخیر ، بعد از « تری ونبلز » ؛ سرمربی اسبق تیم ملی انگلیس و باشگاههای تاتنهام و بارسلونا ، فرانک لمپارد ، دومین فرد از خانواده فوتبال انگلیس است که به نویسندگی برای کودکان مشغول شده است .

دو تن از ویراستاران کتاب معروف « هری پاتر » که طی ده سال گذشته یکی از پرتیراژترین کتابهای منتشر شده در سطح جهان می باشد ، از فرانک لمپارد خواسته اند تا آنچه را که طی 34 سال زندگی اش بر وی گذشته ، برای آنان به نگارش درآورده تا آنان بتوانند بر اساس آن دست نوشته ها  ، پنج جلد کتاب برای کودکان بالای پنج سال نوشته و در اختیار آنان قرار دهند . فرانک لمپارد تمامی درآمد این کار را در اختیار بنگاه های خیریه اروپایی قرار خواهد داد و در این ارتباط می گوید : « خداوند آن قدر به من داده که دیگر نیازی به کسب درآمد از این راه ندارم و حالا زمان آن فرا رسیده که داده های او را به طریقی جبران کنم .»

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
شلوار رنگین کمانی

ورزش 

فرانک لمپارد ؛ گلزن ترین هافبک تمام تاریخ جهان با زدن بیش از 250 گل در میادین مختلف به فرانکی معجزه گر معروف است  . وی در 94 بازی ملی 27 گل زده و آرزویش این است تا با حضور در تیم ملی انگلیس تعداد بازی هایش را در این تیم به مرز یکصد مسابقه برساند و نام خود را در جدول رکوردسازان تیم ملی انگلیس قرار دهد . اولین کتاب وی که تمام شخصیت های آن نیز واقعی بوده و از اعضای خانواده ، همبازی ها ، دوستان و بازیکنان تیم های حریف هستند طی یک یا دو ماه آینده منتشر خواهد شد .

امتیاز به این نوشته

‫1 نظر ارسال شده در “نویسنده شدن فرانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *