هدفون هوشمند

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها


HTC-Sensation-XE-2-1

airtube-414x494

امروزه در بسیاری از موارد مشاهده می کنید که اکثر افرادی که از وسایل صوتی استفاده می کنند حتما با وسیله ای به نام هد فون نیز آشنایی دارند به عبارتی در کنار وسایل پیشرفته الکترونیکی این وسیله نیز جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است و اکثر گوشیها و همچنین لب تاپها دارای هدفون می باشند ولی در استفاده از این وسیله این نکته همیشه مد نظر بوده است که گوش چپ و راست را برای گذاشتن هدفون باید درست رعایت کنید تا صدای هدفون به خوبی به گوش شما برسد و اینک هدفونی به بازار عرضه شده به نام هدفون هوشمند شناخته شده است .

از خصوصیات این هدفون مطالب زیادی را می توان ذکر کرد از جمله:

1-    این هدفون جدید از داشتن برچسب R  به معنی راست که برای گذاشتن در گوش راست استفاده می شود و همچنین L به معنی چپ که برا

SENSATION-XE-03

ی گذاشتن در گوش چپ مورد استفاده قرار می گیرد بی نیاز است و دلیل این کار هوشمندی آن می باشد که در هنگام قرار گیری در گوش خودش موقعیت گوش را تشخیص داده و صدای

استریو را برای آن گوش تنظیم می کند .

2-    استفاده از یکی از گوشیها  در بعضی از مواقع پیش می آید که شما بخواهید با یک گوش از هدفون استفاده کنید که این عمل در هدفون های معمولی باعث ازبین رفتن

 کیفیت پخش می شود ولی در این هدفون با تبدیل صدای استریو به مونوباعث می شود هم صدا و هم موزیک در یک گوشی شنیده شود و همان کیفیت را داشته باشد .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ابزار view و view ports در اتوکد

 

عملکرد این هدفون با استفاده از سنسورهایی می باشد که در سر هر گوشی وجود دارد و به راحتی برای تشخیص گوشها مورد استفاده قرار می گیرد این سنسورها که به سنسورهای proxixity (پراکسی میتی ) معروف هستند در تکنولوژی هوشمند سازی وسیله ها به کار برده می شود . شاید با استفاده از این هدفونها دغدغه بسیاری از نوجوانها که دوست دارند با دوستان خود موزیک را مشترک گوش دهند برطرف می شود .

 26026_596

این مطلب اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها می باشد و استفاده از آن در هر سایت یا وبلاگ دیگری بشرط ذکر این سایت به عنوان “منبع”، بلا مانع است .

امتیاز به این نوشته

‫1 نظر ارسال شده در “هدفون هوشمند

  1. amin300 :

    به جمع ما بپیوندین و در صفحه ی هرچه دل تنگت می‌خواهد بگو بیایید و هرچه دل تنگتان می‌خواهد بگویید و با دوستان خود حرف بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *