, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها


HTC-Sensation-XE-2-1

airtube-414x494

امروزه در بسیاری از موارد مشاهده می کنید که اکثر افرادی که از وسایل صوتی استفاده می کنند حتما با وسیله ای به نام هد فون نیز آشنایی دارند به عبارتی در کنار وسایل پیشرفته الکترونیکی این وسیله نیز جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است و اکثر گوشیها و همچنین لب تاپها دارای هدفون می باشند ولی در استفاده از این وسیله این نکته همیشه مد نظر بوده است که گوش چپ و راست را برای گذاشتن هدفون باید درست رعایت کنید تا صدای هدفون به خوبی به گوش شما برسد و اینک هدفونی به بازار عرضه شده به نام هدفون هوشمند شناخته شده است .

از خصوصیات این هدفون مطالب زیادی را می توان ذکر کرد از جمله:

۱-    این هدفون جدید از داشتن برچسب R  به معنی راست که برای گذاشتن در گوش راست استفاده می شود و همچنین L به معنی چپ که برا

SENSATION-XE-03

ی گذاشتن در گوش چپ مورد استفاده قرار می گیرد بی نیاز است و دلیل این کار هوشمندی آن می باشد که در هنگام قرار گیری در گوش خودش موقعیت گوش را تشخیص داده و صدای

استریو را برای آن گوش تنظیم می کند .

۲-    استفاده از یکی از گوشیها  در بعضی از مواقع پیش می آید که شما بخواهید با یک گوش از هدفون استفاده کنید که این عمل در هدفون های معمولی باعث ازبین رفتن

 کیفیت پخش می شود ولی در این هدفون با تبدیل صدای استریو به مونوباعث می شود هم صدا و هم موزیک در یک گوشی شنیده شود و همان کیفیت را داشته باشد .

 

عملکرد این هدفون با استفاده از سنسورهایی می باشد که در سر هر گوشی وجود دارد و به راحتی برای تشخیص گوشها مورد استفاده قرار می گیرد این سنسورها که به سنسورهای proxixity (پراکسی میتی ) معروف هستند در تکنولوژی هوشمند سازی وسیله ها به کار برده می شود . شاید با استفاده از این هدفونها دغدغه بسیاری از نوجوانها که دوست دارند با دوستان خود موزیک را مشترک گوش دهند برطرف می شود .

 26026_596

این مطلب اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها می باشد و استفاده از آن در هر سایت یا وبلاگ دیگری بشرط ذکر این سایت به عنوان “منبع”، بلا مانع است .

برچسب ها:
یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. amin300 7 سال قبل

    به جمع ما بپیوندین و در صفحه ی هرچه دل تنگت می‌خواهد بگو بیایید و هرچه دل تنگتان می‌خواهد بگویید و با دوستان خود حرف بزنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید