نکاتی برای شاد بودن

شادی

نکاتی برای شاد بودن از آن دسته از بایدهای زندگی است که باید به آنها توجه کنیم! بله، شادبودن یک مسئله جدی است و با کسی شوخی ندارد!

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

اما برای اینکه بتوانید شاد باشید خوب است به این نکات توجه کنید:

1. دوست های شاد و سر حال را برای خودتان نگه دارید. آدم های ناراحت و نگران دائم انرژی منفی به شما منتقل می کنند.

2. دائم در حال یادگیری باشید! سعی کنید بیشتر راجع به کامپیوتر، کارهای دستی، باغبانی و خلاصه هرچیزی که فکر می کنید خوب است یاد بگیرید. هیچ وقت نگذارید مغزتان بی کار بماند چون مغز بیکار پاتوق شیطان است.

3. اغلب بخندید؛ قهقهه های بلند و طولانی. اگر دوستی دارید که خیلی ​​با نشاط است بیشتر وقتتان را با او بگذرانید.

نکاتی برای شاد بودن ، با این هفت نکته شاد شوید

اشک ریختن نیز از مجموعه نکاتی برای شاد بودن است!

4. گاهی اوقات کمی اشک بریزید برای این که یادتان باشد سختی کشیدن هست، غمگین بودن هست، اما شما باید ادامه بدهید. به یاد داشته باشید تنها کسی که در تمام طول زندگی کنار ماست خداست پس تا وقتی که زنده اید زندگی کنید.

5. اطرافتان را با آدم ها و چیزهایی که دوستشان دارید پر کنید؛ با دوست ها، فامیل، یادگاری هایتان، موسیقی هایی که دوست دارید، گل و گیاه و خلاصه هرچیز خوب و مثبت. این از نکاتی برای شاد بودن است.

6. سلامتی تان را جشن بگیرید و به آن اهمیت بدهید! اگر سالمید، سعی کنید این وضعیت را حفظ کنید، اگر وضعیت تان متغیراست سعی کنید متعادلش کنید و حالتان را بهتر کنید. اگر هم فکر می کنید به تنهایی از عهده آن برنمی آیید از یک نفر کمک بگیرید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چگونه مشاور تحصیلی خوبی برای خودم باشم؟

7. به سمت ناراحتی ها سفر نکنید! بروید به یک مرکز خرید، بروید به محله دیگر، اما هیچ وقت جایی نروید که باعث سرافکندگی و احساس به گناه افتادنتان بشود.

8. نکته آخر از نکاتی برای شاد بودن اینکه از هر فرصتی که دارید استفاده کنید و به همه کسانی که دوستشان دارید عشقتان را نشان بدهید تا زندگی شادی را تجربه کنید.

امتیاز به این نوشته

3 thoughts on “نکاتی برای شاد بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *