,

نكاتي براي شاد بودن از آن دسته از بايدهاي زندگي است كه بايد به آنها توجه كنيم! بله، شادبودن يك مسئله جدي است و با كسي شوخي ندارد!

اما براي اينكه بتوانيد شاد باشيد خوب است به اين نكات توجه كنيد:

۱٫ دوست های شاد و سر حال را برای خودتان نگه دارید. آدم های ناراحت و نگران دائم انرژی منفی به شما منتقل مي كنند.

۲٫ دائم در حال یادگیری باشید! سعی کنید بیشتر راجع به کامپیوتر، کارهای دستی، باغبانی و خلاصه هرچیزی که فکر می کنید خوب است یاد بگیرید. هیچ وقت نگذارید مغزتان بی کار بماند چون مغز بیکار پاتوق شیطان است.

۳٫ اغلب بخندید؛ قهقهه های بلند و طولانی. اگر دوستی دارید که خیلی ​​با نشاط است بیشتر وقتتان را با او بگذرانید.

نكاتي براي شاد بودن ، با اين هفت نكته شاد شويد

اشك ريختن نيز از مجموعه نكاتي براي شاد بودن است!

۴٫ گاهی اوقات کمی اشک بریزید برای این که یادتان باشد سختی کشیدن هست، غمگین بودن هست، اما شما باید ادامه بدهید. به یاد داشته باشید تنها کسی که در تمام طول زندگی کنار ماست خداست پس تا وقتی که زنده اید زندگی کنید.

۵٫ اطرافتان را با آدم ها و چیزهایی که دوستشان دارید پر کنید؛ با دوست ها، فامیل، یادگاری هایتان، موسیقی هایی که دوست دارید، گل و گیاه و خلاصه هرچیز خوب و مثبت. اين از نكاتي براي شاد بودن است.

۶٫ سلامتی تان را جشن بگیرید و به آن اهمیت بدهید! اگر سالمید، سعی کنید این وضعیت را حفظ کنید، اگر وضعیت تان متغیراست سعی کنید متعادلش کنید و حالتان را بهتر کنید. اگر هم فکر می کنید به تنهایی از عهده آن برنمی آیید از یک نفر کمک بگیرید.

۷٫ به سمت ناراحتی ها سفر نکنید! بروید به یک مرکز خرید، بروید به محله دیگر، اما هیچ وقت جایی نروید که باعث سرافکندگی و احساس به گناه افتادنتان بشود.

۸٫ نکته آخر از نكاتي براي شاد بودن اينكه از هر فرصتی که دارید استفاده کنید و به همه کسانی که دوستشان دارید عشقتان را نشان بدهید تا زندگی شادی را تجربه کنید.

برچسب ها:
3 دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. وحید 7 سال قبل

    احسنت فوق العاده بید

  2. Rojina 8 سال قبل

    عالـــــــــــــــیه

  3. mahshad1380 8 سال قبل

    توضیحات واقعا قابل تحسین است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید